Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

kuleczka -1000kc a później przeszłam na mż trwało to pół roku, drugie tyle \"wychodziłam\" z diety. Pozwalałam sobie na chwile zapomnienia i na alkohol od czasu do czasu ;) ćwiczyłam codziennie rowerek/brzuszki/w lato skakanka sceri- ta sałatka musi być pyszna ! kocham czosnek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Jestem po śniadanku- 3 kromki razowca z serkiem almette i pomidorkiem. Teraz o 12:00 drugie-jogurt naturalny ze zbożami-mój ulubiony ;-) Dziś mam w planach siłownię, więc zapowiada się 1,5 h trening. Dajcie znać czy sałatka z kurczaka Wam smakowała. Jutro sobie ją zrobię na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wczoraj trzymałam planu i wszystko byłoby oki, gdybym sie nie obudziłą o 3 w nocy z ogromnym pragnieniem... na stole zezały mandarynk, a nie było nic do picia więc zjadłam mandarynkę mysle ze nic sie wielkiego nie stało :-) a dzis w sumie jeszcze nie wiem co mogłabym zjesc... brak mi pomysłów i lodówka znów pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś cichutko tu dziś chyba wszystkie kobitki ćwiczą od rana :-) tylko ja leniuchuje przed tv to mój planowany jadłospis na dziś: Iśniadanko: jajecznica z dwóch jajek + zielona herbatka II śniadanko: 1 grzanka z dzemem truskawkowym ( bo mój organizm woła już o słodkie) obiad: miseczka zupy buraczkowej, zrobionej przez moją mamę :-) podwieczorek: galaretka pomarańczowa - MAŁA MISECZKA, MALUTKA :-P kolacja: puszka tuńczyka w sosie własnym PROSZĘ POWIEDZCIE ILE KALORII MA GALARETKA OWOCOWA?? I CZY MYŚLICIE ZE LEPIEJ Z NIEJ ZREZYGNOWAĆ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... Oj, u mnie źle... Od rana: pizzerka grahamka 2 kawy, filiżanka barszczu ciasto francuskie. A jest dopiero 12. Jestem pełna, a wszystko takie tłuste i niezdrowe....Wczoraj zjadłam 2 ptasie mleczka, ferrero, inne słodycze.... Mozna się załamać....Brak ruchu..kiedys potrafiłam się zmobilizować, a teraz jem i nie ruszam się..... Siłowni w mojej miejscowości nie ma...Mróz i nawet na spacer nie wychodzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie musisz ;-))) Narobiłaś mi apetytu... Ja pozwalam sobie w sobotę i niedzielę zjeść coś ekstra. Nigdy nie miało to wpływu na wagę. W tą sobotę pozwolę sobie na rybkę w sosie pomidorowym z mozzarellą 400g z piekarnika taką z frosty jeśli się nie mylę. Ma co prawda ok 450 kcal na 400g, ale jest obłędna i cały tydzień za mną chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) U mnie rano Jeden Sandwich z ciemnego pieczywa z kawałkiem drobiowej szynki i sera :) (kiedy chleb już nie jest pierwszej świeżości to zawsze tak robię :p ) Później był banan a na obiad : szklanka barszczu+ziemniaki+kawałki kurczaka +sałatka :) Jako że dzisiaj mój siódmy dzień rano się zważyłam :) Pokazało mi 61 kg :D Teraz tylko muszę poszukać naszej tabelki i pozmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja waga pokazała wczoraj 93 kg:):)dziś miała być głodówka ale niedałam rady dziś rano czerwona herbatka,potem pół banana i mandarynka,znowu czerwona herbatka i jogurt musli dziś planuje jeszcze jogurt musli jeden zjeść,do tego jeszcze jedna herbatka:)i brzuszki oraz skłony:)odezwę się wieczorkiem buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTITTIO L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........61kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........61kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg 20. konsultantkaa...........58kg...........56kg........................48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - to już Ci nie tak duzo zostało a moge zapytac ile masz wzrostu?? juz pewnie pisałaś, ale nie chce mi sie juz wertowąc wszystkich postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na naszym topiku est wyjątkowo cichutko mam nadzieje ze nikt nie zrezygnował :-( ja sie narazie trzmam planu 20 minut orbitrek, 30 minut przerwy na wykonanie waznego telefonu :-P i kolejne 15 minut orbitrek a i na dzisiejsze moje ulubione seriale przygotowałam jogurciki , dla mnie i dla mojego mena :-P, tylko żeby przypadkiem nie wyskoczył z chipsami i piwkiem jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cały czas z wami dziewczęta choć nie mam czasu pisać to śledzę jak wam idzie a mi jako tako a minowicie dziś zjdłam 2 kromki chl razowego z 2 lyżeczkami dżemu 1 jogurt 1 serek darek 2 kromki chl. z wędlinką i 4 kostki gorzkiej czekolady narazie tyle a jak wam dziś idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Właśnie zeszłam z rowerka - 50 min i 26 km za mną. Najprzyjemniejsze jest to mrowienie w udach po wszystkim :) Co do diety to bardzo grzecznie, bo jutro się ważę i nie chcę zepsuć tygodnia. 1/ płatki z mlekiem 2/ serek wiejski 3/ pół udka pieczone w folii + warzywka na parze to za mną. w planach mam jeszcze Activię i być może salaterkę budyniu, który mnie kusi od dwóch dni. Tzn jeśli już to w odwrotnej kolejności. Mam nadzieję że jutro będę mogła dokonać mojej pierwszej aktualizacji w tabelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - Kryminalne zagadki NY, i moje ukochane GOTOWE NA WSZYSTKO, nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze dziś tez Kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o 19 mam zamiar sobie potańczyć przy skocznej muzyczce:)hehe mam nadzieję że też dam rade 50 min tym bardziej że wczoraj nie ćwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×