Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

czesc Dziewczyny. ja dzis zjadlam# sniadanie musli obiad zapiekanka z ziemniakami:-/ wiem , ze nie powinnam... na deser zjadlam jablko i mandarynke a teraz wcinam jogurcik z musli i wypije potem zielona herbatke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja uważam ze wszystko jest dla ludzi oczywiście w normalnych ilościach:) troszkę poćwiczysz i wszystko pójdzie sobie a ja teraz piję zielona herbatkę ,mam jej ponad 0.5l:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam, ze wszystko jest dla ludzi:):) ale wiecie cieszy mnie to, ze nie mam ochoty na slodycze:) bo wczesniej nie moglam przezyc dnia bez czegos slodkiego:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ MISOWA MYSZKO JA TAK SAMO NIE MAM OCHOTY NAWET JAK KTOŚ PRZYMNIE JE TAKIE PYSZNOŚĆI:)TO SOBIE MYŚLĘ A JEC A POTEM BĘDZIESZ SIĘ I TAKODCHUDZĆ LUB JEŚLI NIE TO BEDZIESZ GRUBA I NIE NIE CIĄGNIE:) A WCZESNIEJ TO BY MI KOŁTUN SIĘ WYWINOŁ JAK BY KTOŚ JADŁ COŚ DOBREGO A MI NIE DAŁ:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu jestem pierwsza... Wczorajszy dzień skończyłam na 1200 kcal. Ćwiczyłam na siłowni 1,5 h, jednak nie udało mi się zwiększyć czasu na orbitreku :-((( Po prostu był ciągle zajęty i zdążyłam jedynie 20 min, bo zamykali :-((( Muszę w końcu kupić własny! Dzisiaj mój plan wygląda tak: śniadanie-3 kromki razowca +danio warzywny(ogórek i czosnek) drugie-jogurt naturalny ze zbożami obiad- zupa ogórkowa (na bulionie) kolacja-serek wiejski Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę się zawiodłam jak stanełam na wadze waga wskazała 55 kg czyli tylko kilogram mniej :-( sama nie wiem co zrobiłąm żle??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) konsultantkaa - niczego nie zrobiłaś źle po prostu osobom które nie mają nadwagi kg powoli spadają i trzeba się uzbroić w cierpliwość. Zreszta na Twoim miejscu cieszyłabym się że to 1 kg bo to znak iż zdrowo się odchudzasz ;) U mnie na śniadanie 1,5 tosta (graham+pare plastrów sera+1 plasterek szynki) Musiałam zjeść większe sniadanie bo obiad będzie raczej skromny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri wydaje mi się że ok ale popatrz masz danio,serek wiejski i jogurt =same wyroby mleczne na 3 posiłki. Może warto wstawić w miejsce jednego jakąś kanapkę lub rybkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka masz rację sporo tego nabiału się nazbierało... Dziś jednak nie mam wyboru,bo jest bardzo zimno, żeby wychodzić z maluchem na zakupy. Muszę jeść to co akurat mam w lodówce ;-) Zupka ogórkowa będzie taka odmianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem że nie umiem się niestety odchudzać:( Jak schudnę do 62 kg to się cieszę, ale zaraz i tak wraca moja waga do 68 xP A największą moją zmorą są słodycze...Znacie jakiś sposób żeby się pozbyć tej okropnej ochoty na słodkie?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
hej dziewzynki widze ze całkiem wam waszytkim nieżle idzie u mnie po staremu bark ruchu za to praca praca i tylko praca z przerwą na zajęcia na studiach juz mnie to zaczyna męczyc ale coż poradzic trzeba z czegoś zyć. no melduje najpierw co nbyło wczoraj sniadanie: 0.5 bułkposmarowanej serkiem twarożkowym i plater szynki drugie jako i kiwi obiad i tu dałam czadu talerz zupy jarzynowej (sama przygotowałam wiec bez tłuszczu) na drugie danie warzywa z wody skropioe oliwa + z surówka z kapusty pekinskiej ( ostatnio to mi odbiło na jej punkcie ale to przejdzie ja tak mam w zwyczaju) kolacji nie było bo siedziałam do 21 w robocie wieczorem a raczej w nocy herbatka i dużo wody a dziś Sniadanie 2x jajko ( nie wiem jak sie nazywa poprawnie takie niedogotowane) dobre było i 4 sucharki chlebowe bo nie mam żadnego pieczywa w domu jak sie okazało oprócz tego (ale polecam w Biedronce kupione niedrogie a smaczne i fajnie chrupiące) no na drugie to pewnie jak zwykle jabłko na obiad dzis zaplanowałam wczorajsza zupe bo jeszcze jest no i kawałek miesa duszonego w jarzynach ryż pochwale wam sie do jakiego jeszcze rekordu w swym życiu doszłam ostatnio a mnianowicie nie jem juz po godz 16 a jak nie zdąże to krytyczna godzina jest 17 i daje rade nawet nie mysle o jedzeniu ani mnie nie ssie w żoładku. Po prostu rewelacja dobra teraz lece do roboty bo moja przerwa pomiędzy zajeciami na uczelni a robotą dobiegła niestety końca pozdrawiam i przesyłam uściski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto mój jadłospis dzisiejszy: śniadanie: jajecznica z 2 jajek, kawa, 2 madnarynki 2śniadanie: jogurt, mandarynka obiad: kawałek mięska w sosie (ale nie duzo) :-) z buraczkami kolacja: jakaś sałatka warzywna gdzie sie kobitki podziały?? kto skomentuje mój dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa twój dzisiejszy jadłospis jest jak najbardziej ok ( były owoce, warzywa, mięso, nabiał). Przyczepić się można jedynie do sosu, ale to zależy z czego się składał... Ja trzymałam się sztywno swojego, o którym pisałam wcześniej. Jutro będzie trochę odmiany. Jest tu w ogóle ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzisiaj : śniadanie: 1,5 sandwicha Drugie śniadanie: banan Obiad: szklanka zupy jarzynowej+2 ziemniaki i ryba z oleju Podwieczorek:Jabłko Kolacja : bułka grahamka i jajecznica z 1 jajka :) A ćwiczenia nie wiem czy będa bo narzeczony nie daje mi żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
hej jak pisałam wczesniej zostało mwaszystko wpałaszowane a teraz popijam herbatke i leniuchuje bo w koncu wekend pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM CHĆ JAK JUŻ MÓWIŁAM NIE MAM KIEDY ZA BARDZO PISAĆ BO CAŁYMI DNIAMI NIE MA MNIE W DOMU:) DZIEWCZYNY WIECIE CO JA CHYBA MUSZĘ SIĘ Z TĄD WYPISAĆ BO WY JECIE TAK MAŁO A JA:( DZIŚ 2KROMKI CHL. RAZ. Z SERKIEM WIEJSKIM 4 ŚREDNIE JABŁKA 2 KROMKI CHL.RAZ Z ŁYŻECZKĄ DZEMU 2 KROMKI Z DZEMEM JA WYŻEJ 2 KOSTKI GORZKIEJ CZEKOLADY A DO TEGO PRZED 20 BO O TEJ POŻE WRÓCIŁAM DO DOMU :( 2 KROMKI CHL.JEDNA Z SERKIEM WIESKIM BO RANO MI JESZCZE TROCHĘ ZOSTAŁO I Z PASZTETEM DROBIOWYM DRUGA I FILIŻANKA KAKAŁA:( OJ CHYBA SIĘ ZAŁAMAŁAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Wrociłam dzisiaj nad ranem:) Oczywiście nie wytrzymałam i wskoczyłam na wagę,a tam niespodzianka bo 1kg mniej:) Jak dla mnie to pełen sukces,gdyż nastawiłam się na długofalowe chudnięcie. Jednak dawka ruchu to podstawa! w poniedziałek idę kupic kostium i czepek na basen - dosyc wymigiwania się! Chociaz raz w tygodniu to zawsze coś:) Dzisiaj na śniadanko planuje: bułkę pełnoziarnistą z pomidorem + jogurt naturalny. Co do reszty menu to napisze poźniej co wymyslilam:) a tak w ogóle to witam nowe koleżanki:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........61kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............62kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg ale się cieszę z tego kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
allexi wiesz co jak dla mnie to jesz za dużo chleba a jest to spowodowane tym ze nie jesz wogóle jakiegoś normalnego obiadu i gdybyś tylko tą rzecz zmieniła od razu znikła by w twoim menu chodz jedna pozycja z menu ale nie wiem do konca jak ci poradzic jesli nie ma cie w domu ja jak nie mam mozliwosci jedzenia obiadu w domu robie sobie przerwe i ide na obiad do baru (zawsze można coś znaleść np. pol porcji pierogów) nie załamuj sie i głowa do góry bedzie dobrze i musi yć dobrze- przeciez nie ma innej opcji:P pozdro:D hej salamandra gratuluje i zachecamy do dalszej wspolnej współpracy:D ja tez zaraz wskakuje na wage bo dzis juz nie wytrzymam potem zrelacjonuje jak to jest u mnie buski::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........61kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............62kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............66,7kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg jestem dzis heppy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla dzięki:) Oczywiście,że będę współpracowac:) Jak coś się zaczęło to trzeba działac dalej;) Od czasu dietkowania to nawet lubię wskakiwac na wagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allexi popieram anulle jesz za dużo pieczywa. Jeśli faktycznie nie masz czasu na obiad to zrób dzień wcześniej sałatkę włóż do pojemnika a na drugi dzień zjedz. A zamiast gorzkiej czekolady wstaw jakiś owoc ;) Salamandra- gratuluję sukcesu !! :) A jeśli chodzi o basen to też mam zamiar tak raz na tydzień zaszaleć w wodzie ;) U mnie dzisiaj: Śniadanie:Kiełbaska drobiowa+kawałek ciemnego pieczywa Drugie śniadanie: Banan Na obiad planuje: szklanka barszczu+gotowany kurczak+2 ziemniaki+niebieska kapusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - basen to świetna sprawa:) Tylko trzeba jakiś fajny kostium wybrac;) Zaraz uciekam na uczelnie:P Udanego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanulla - chyba sie powinnam obrazić na Ciebie wykasowałaś mnie z listy :-P mam focha :-P he he w sumie to wczoraj stanowczo przegiełam, zjadłam pół pizzy z szynką serem i pieczarkami na grubym cieście z sosem - niezbyt dietetyczne przegiełam tez z ilością alkoholu, ale wódeczki a nie piwa więc chyba i tak lepiej a dziś siedze w pracy 12 godzin na takim dość sporym kacu i nie wiem jak wytrzymam bo bardzo bym chciała coś zrobić zeby sie normalnie poczuć, a najleprzym sposobem jest zjeść pożądnie narazie jest tak: sniadanie: bułka grachamka, duuuużo soku pomarańczowego, słodka kawa ze śmietanką i leży przygotowana aktiwia niby na drugie sniadanko nie wiem co bedzie dalej ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa-jeden dzień szlaeństwa nie zaszkodzi w końcu jesteśmy tylko ludźmi :) Najlepiej zjedz sobie rosołek a po pracy do łóżka. Najważniejsze to się nie poddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - oj marzy mi się łóżko, cieplutkie , mięciutkie...... he he a rosołek to dobra rada, nie pomyslałam, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
kolsuntantkaa wielkie przeprosiny było to działnie nie zamierzone pozdrawiam dzis snadane: jajecznica z 1 jaja na cebulce i pieczarkach+ 1 kromka chleba Drugie; mały sok pysio z kiwi banana dyni i jabłka Obiad jeszcze nie wim co bo ja chce kurczaka z worka a moj misiek pierogi( tylko ze mi sie nie bardzo chce je kleic _ choc co prawda mam miec pomoc w tym) jeszcze sie zobaczy a teraz ogladam tv a od 12 zaczynam pisać w koncu prace mgr bo jestem strasznie w tyle pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×