Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Aanulla---> Tu poszukaj jakiegoś dania, może coś z kurczaka ;-) Desery też znajdziesz... W moim przypadku to nie ma sensu, bo mój kochany za późno wraca z pracy :-( Jutro idziemy za to na parapetówkę ;-) Na śniadanko były 2 kr razowca z żółtym serem z ziołami. Na drugie będzie kawka z pączkiem- wyjątkowo ;-) Na obiadek, który zjem z mężczyzną mojego życia ;-))) synkiem- ziemniaczki, klopsiki z łopatki mielonej z sosem pomysł na owe klopsiki ;-) Na kolację twarożek chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dzis troszke odpuszczam dietkę, bo szykuje sie całonocna imprezka więc musze miec z czego czerpac siły :-P narazie nie przesadzam i nie zucam sie na jedzenie takze tragedii nie ma i nie nazeram sie jak swinka, ale nie chce trafic na impreze z burczącym brzechem, ale postaram sie wytanczyk troszke tego i owego narazie sniadanie : kawka + jajecznica + pół kromki chlebka 2 sniadanie: jescze nie wiem, bo mało co mam w lodówce obiad: beda ziemniaczki z upieczonym kurczaczkiem suróweczką a w kolacje juz bedą drineczki, sałateczki, kanapeczki, dzipsiki :-P hihi :-P jutro pewnie nawet nie bede miała siły myslec o diecie, ale to tez w koncu weekend wiec nie powinnam sie przejmowac, po za tym zostajey po imprezie u znajomych wiec tez nie bede miała zbytnio wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wyszukałąm na ruznych stronkach zestawy do cwiczen i tak planuje od poniedziałku wydłuzyc troszke czas moich cwiczen bde zaczynała od minimum 20 minut na orbitreku, potem cwiczonka na talie, łydki, tyłeczek , uda a potem biore sie za a6w dam rade, i wiem ze w wakacje wyskocze w bikini :-) a moj ukochany juz nigdy nie bedie mógł ode mnie wzroku oderwac :-) tak!!!! tak!!!!! postanowione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hi hi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:) U mnie wczoraj było spore odstępstwo od diety:) Bo było pyszne ciasto tiramisu,ale poza tym tylko owoce i winko:) Ogólnie czuję,że wracam do formy:) Dzisiaj na śniadanko były: 2 kromki razowca z zółtym serem,winogronko:) Zaraz lecę na uczelnię,także znów chaotyczny dzień,ale od poniedziałku wszystko się unormuje:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Myślę,że wczoraj żadna z nas nie trzymała diety. W końcu Walentynki są raz w roku ;-))) U mnie wczoraj były lody, ptasie mleczko i szampan i to wszystko wieczorem, ale nie żałuję :-))) :-))) :-))) Mam już własną wagę elektroniczną, bo mój kochany małżonek sprezentował mi ją na Walentynki :-) :-) :-) Bardzo się ucieszyłam, bo marzyła mi się już dłuuuuuuugo... Nic innego nie sprawiłoby mi takiej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane długo mnie niebyło:(ale powróciłam na dobre jestem obecenie na diecie 1000kcal od jutra zaczynam chodzic na siłownie miałam tak dużo problemów niemiałam głowy do wielu spraw:(ale jest już dobrze więc zaczynam wszystko od nowa:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Do wczorajszego menu musze dopisac jeszcze naleśnika ,bo byłam na bardzo pysznych z moim M .:) A dzisiaj zjadlam na śniadanko bułkę z serem i z pastella, do pracy zabieram jogurt i jakis owoc, a potem na imprezkę do znajomych:) Postaram sie tam nie grzeszyc:P Ogólnie nie narzekam:) Milo,że wróciłas Kuleczko:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj z powrotem KuLeCzko 🖐️ Zmierzyłam się dziś rano centymetrem i masakra :-((( Schudłam nie tam, gdzie bym chciała... Gubię biust i cm w talii, a brzuch dalej mam taki wystający i w biodrach wciąż tyle samo :-( Nie rozumiem tym bardziej,że ćwiczę na orbitreku, więc powinnam gubić cm w dolnych partiach ciała... Czy ktoś mi to wyjaśni? Nie chcę tracić więcej cm w biuście i talii, więc muszę przemyśleć czy nie zacząć wychodzić z tej diety. Zamiast tego zacząć brzuszki i jakieś ćw na biodra i nogi tylko. Proszę o rady :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłoze jestes Kuleczko :-) dzis zaczynam cwiczenia na ostro :-) mam nadzieje ze zapał mi nie minie po pierwszym dniu planowany jadłospis na dzis: sniadanie: poltora kromki chlebka z papryką , herbatka 2sniadanie; jabłko obiad; warzywka z patelni podwieczorek; 2 ziemniaki kolacja: kromka chlebka z sokiem warzywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu na dziś śniadanie-2 kromki ciemnego chleba,herbata z łyżeczką cukru kawka 3 w 1 (2 w 1 musi zakupic) obiad-zupka chińska kolacja-kromka ciemngo chleba z serkiem i jajko na twardo Moja dieta 1000kcal +siłownia 2 razy w tygodniu+bio błonnik Dziewczyny damy radę .W marcu moja córeczka kończy roczeka chce zaskoczyc gości i zaskocze -planuje i zobię to do roczku córki chce schudnąc ok 15 kg jest to możlwie ale tylko przy diecie+ćwieczeniach regularnych.Mój cel wagi 68 kg nawet 65 kg chce założyc spodnie biodrówki szpilki i obcisłą bluzke i tak się stanie.A co utraty cm w biuscie niemartw się to normalne w przypadku gdzie ćwiczy się tylko na jedną partie ciała proponuje albo ćwieczenia w domu prócz orbitreka albo siłownie tam dostosowuą ćwieczenia do potrzeb człowieka i jego wagi . Wieczorkiem zaopatrze się w zakupy na dietkę żebym niemusiała dużo kombinować.Zamiast jasnego chleba-ciemny,zamiast ziemniaków-kasza lub ryż,gotowane mięso,warzywa,czerwona herbata 2 razy dziennie .Odezwe się wieczorkiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Sceri idz do najbliższego klubu fitness zapisz się powiedz gdzie chcesz zrzucic najwięcej ciałka dostosują ci ćwieczenia i będzie super zobaczysz a orbitrek używaj w dni w których niebędziesz chodzić na siłownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ja juz jestem po cwiczeniach, 20 minut orbitrek na rozgrzewkę i 40 minut cwiczenia na poszczególne partie ciała, miedzy innymi tez na dolne czesci bo tez mam z nimi problem sceri wiec musiałam dodac takie cwiczonka, zobacze jakie beda efekty i sie pochwale, zaraz pomysle o meni na jutro bo spedze go w pracy a jak tam Wam Kobitki mija dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymysliłam plan na jutro: śniadanie: jogurtu naturalny z płatkami 2sniadanie; pomarańcza obiad: 2 parówki + jakies warzywka podwieczorek: 2 kromki chleba razowego z pastą jajecznąjabłko kolacja: jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantkaa--->] Czy możesz mi napisać jakie ćwiczenia wykonujesz na dolne partie ciała? Oprócz orbitreka ćwiczę też na innych urządzeniach na siłowni :-))) Dziś wytrzymałam 60 minut na orbitreku po raz pierwszy ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i ja sie dzis melduje u mnie z internetem róznie bo na azie mamy tylko radiowy i on własnie pojawia sie i znika musze sie wyspowiadac z grzechów strasznie cięzkich walentynki obrzarstwo ale dama sie rozgrzeszyłam bo widze ze wszyscy mieli podobnie a;e niedziele i dzis to juz istne obrzarstwo ciacha ptasie mleczko owoce warzywa sałatka obiad normalnie przecholowałam w dodatkun jeszcze juz 3 dni bez cwiczen bo dopiero rozłożyłam orbitreka waga wskazuje juz 0,5 kg do góry i jestem ciagle głodna ale od jutra rygor bo trzeba sie opanowac pozdrawiam i ide zdołowana swoim zachowaniem spac do jutra oby było lepiej i oczywiście witam kuleczke bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wróciłam:) U mnie nie było źle ogolnie:) rano wciagnelam bułeczke z zoltym serem pastella, w pracy banan,jablko,maly jogurt naturalny, potem talerz zupy grzybowej,winogronko. a na imprezce byly 2 lampki winka:) ogolnie si:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kuleczko każdy cel da się osiagnąc,potrzeba tylko sporo silnej woli :) i tego Ci życzę bardzo mocno:) u mnie standard czyli: 2 kromki chlebka z pastella, jogurt i owoce do pracy, a na obiad rybka z ziemniaczkami i mizerią :) uciekam do pracy ,pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dwa sniadania i siedze w pracy z burczacym brzuszkiem wypijam szybko herbatke i zaraz zjem obiad bo nie wytrzymam :-( Sceri - jak bede w domku to Ci napisze o tych cwiczonkach bo mam na swoim komputerze pliki z nimi, a dzis w pracy niestety cały dzien :-( jesli chcesz to moge ci je nawet na meila wysłac, bo są z ładnymi zdięciami tych cwiczen i dokładnie pokazują jak je wykonywac :-) wczoraj pierwszy dzien tych cwiczonek miałam, i dzis mam małe zakwasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantkaa---> Możesz mi wysłać na maila: taniavon@o2.pl Będę bardzo wdzięczna 🌻 Dziś mój jadłospis wygląda tak: śniadanko-2 kr razowca i pół puszki tuńczyka Drugie-grapefruit Obiad- 2 berlinki z serem i warzywa na patelnię Na kolację zjem 2 kr razowca z żółtym serem. Wyszło niecałe 1000 kcal, więc może serek dorzucę ;-) Zastanawiam się czy nie kupić hula hop albo skakanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że dzisiaj zjadlam: 3 kromki chlebka z pastella, 2 banany,jabłko,mały jogurt naturalny, rybkę,ziemniaczki i mizerie. Dzisiaj też pobiegalam sobie troszke.Pół godzinki wyszlo,ale ciesze sie bo bez zatrzymanki:) Sceri hula- hop jest świetne kiedys cwiczylam i ladnie talie modelowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że dzisiaj zjadlam: 3 kromki chlebka z pastella, 2 banany,jabłko,mały jogurt naturalny, rybkę,ziemniaczki i mizerie. Dzisiaj też pobiegalam sobie troszke.Pół godzinki wyszlo,ale ciesze sie bo bez zatrzymanki:) Sceri hula- hop jest świetne kiedys cwiczylam i ladnie talie modelowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziś porażka, bo oprócz tego, co wcześniej napisałam zjadłam lody ok 250g czyli 500 kcal :-((( Jutro idę za karę na siłownię pomęczyć się godzinkę na orbitreku ;-) z samego rana jeszcze przed śniadaniem. Przeczytałam na jakimś topicu,że na czczo najlepiej, bo odrazu spala się tłuszcz ;-) Kupię sobie chyba i skakankę i hula hop ;-) Jedno na nogi, a drugie na talię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) U mnie na śniadanko były 2 kromki chlebka z miodem :) Do pracy standard,a na obiad zupa grochowa. Jak na razie nie mam zamiaru stawac na wadze:) Postanowiłam,że będę biegac sobie tak 3-4 razy w tygodniu:) Dzisiaj też mam zamiar zresztą:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorj przegiełam maksymalnie, oprócz tego co w moim meni zaplanowanym zjadłam 2 PĄCZKI..... :-( oj nie ładnie z mojej strony he he, dzis bedzie lepiej... Sceri ; wysłałam Ci Cwiczonka własnie, było ich troszkę więcej ale pokasowałam te które mi nieodpowiadały i teraz nie moge znalez reszty, mam nadzieje ze Ci sie spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane u mnie dziś na śniadanko jogurt musli,2 kromki ciemnego chleba do południa kawka 3w1,na obiadek zupka jarzynowa z mrożonek,kolacja jogurt musli.Od poniedziałku do soboty na obiad bede jesc tylko zupy,śniadanie np;jogurt musli kromka ciemnego chlebalub płatki fitnes z mlekiem,do południa kawka 3w1,obiad zupka,kolacja jogurt lub kanapka z wędliną i warzywami.W niedziele śniadanie j.w,obiad gotowane mięso,surówka lub warzywa,kolacja j.w.Stwierdziałam że będe pozwalać sobie na 2 danie tylko w niedziele lepiej dla mnie.Do tego zaczynam od dziś pic 2 razy dziennie herbate czerwoną i 4 razy po 2 tabl.bio błonnik a co mojej siłownie nici bo kumpela niema czasu ale zato z drugą będe chodzic na fitness w poniedziałki i środy po 60min plus w domu rowerek stacjonarny cel najbliży osiągnąc wage 80kg do konca marca .Ogólny cel koniec maja waga 65kg:)dam radę wkońcu uda się napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Poszłam dziś rano na siłownię na czczo, ale postanowiłam tego nie kontynuować. Ćwiczyłam 2 godziny i w konsekwencji śniadanie zjadłam ok12. Teraz będę chodzić z rana, ale po niewielkim posiłku Narazie zjadłam : na śniadanie-berlinkę z serem i 2 kr razowca z żółtym serem, na obiad-pierś z kurczaka zapiekaną w folii z cukinią i pomidorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raz chciałam zaczac dzien od cwiczen ale strasznie sie czułam i wiem ze to jest błąd, takie wykonczenie organizmu i tez sie strasznie boje tłustego czwartku , tymbardziej ze juz wczoraj reklamy i znizni w cenach pączków mnie skusiły i wymiękłam to mój plan na dzis: Śniadanie: grahamka i jedno jajko II śniadanie: sałatka owocowa z jabłka i pomarancza; Obiad: 2 kotleciki z mięska mielonego sałata z pomidora Podwieczorek: 2 grzanki z chleba pełnoziarnistego z czyms :-P chyba z ogórkiem Kolacja: jogurt i zaraz po obiedzie musze sie zmobilizowac do cwiczen :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×