Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

KuLeCzka86 - ja tez kiedy chciałam owocową sobie zrobić, ale nie idzie wytrzymac na samych owocach nawet jeden dzien :-( a nie ma co się męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka dasz rade tylko po malutku do celu wtedy organizm nie zgłupieje a i zauwazylam ze jesli ostatni posilek taki sycący typu obiad zje sie najpozniej o 16 to potem mozna obejsc sie bez kolacji co najwyzej okolo godz 17 owoc i waga leci miarowo w dół potem jakies jeszcze cwiczonka i jest super ja dzis zrobiłam leczo na obiad tylko na samych warzywach polecam palce lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis sniadanko: bułeczka słonecznikowa z dwoma plasterkami wedlinki + kawka 2 sniadanko: jogurcik jogobelli bananowy he he obiadek: zupka pomidorowa kolacja: bułka słonecznikowa z 2 plasterkami wedliny to juz zjadłam i planuje juz nic wiecej nie jesc :-) oby sie udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
hej dziewczyny ! pisze dopieor teraz bo wlasnie wrociłam...dzis mam zly dzien ,kompletnie nie mam humoru,oblałam egzamin:( i jest beznadziejniue bleee Śniadanie: pumpernikiel z twarozkiem 2 sniadanie : jogobella ze zbozami Obiad: uwaga tylko sie nie przerazcie.....lacek ziemniaczany z gulaszem ;( wiem wiem jestem okropna Kolacja jabłko zaraz spadam cwiczyc ble ble ble ble;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:) Dzisiaj trochę mi się zaspało także nie wyrobiłam się z pisaniem na rano. Dzień jak najbardziej poprawny:) Śniadanko w postaci 2 kromek z serem feta i pomidorkiem, w pracy activia,jabłko i banan, a w domku reszta leczo z wczoraj:) Dzisiaj wyskakujemy z moim chłopokiem na drinka:) U mnie na pewno na jednym się skończy;) marine oblany egzamin to nie koniec świata w końcu od czego są poprawki:) Wiecie co? nie mogę sie już doczekac tej 5 z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Kuleczko:> iel zupka chinska ma kaorii:> jakie je jadasz:>? sm,akowe zy poprostu rosół:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Piszcie coś dziewczybki bo mi sie nudzi !!;/ wogole to mam pewien problem i troche sie stresuje.Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne i teraz jets mój 3 mc,nigdy wczesniej nic mi sie takieg nie przytrafiło ze podczas orzyjmowania 15 tabletki pojawił sie okres,z poczatku było to plamienie a teraz normalne krwawienie?orientujecie sie moze w tym temacie>czytałam troche rzeczy na ten temat i niby pisze ze do 3 mc to jest normalne ale czy mam sie spodziewać kolejnegoi okresu podczas przerwy jak to zazwyczaj powinno byc?? wiecie cos moze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marine ja i tak pewnie pobieglabym do gina zapytac co i jak zeby miec pewnosc ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Śniadankuje właśnie 2 kromkami chlebka z serem feta i pomidorkiem:) Do pracy zabiorę jogurt i owoce,a na obiad chyba spaghetti:) Na imprezce super! Dobrze tak czasami wyjśc się odstresowac :) Wypiłam kieliszek martini i drinka(jakiś egzotyczny bardzo) :) marine mi się zdarzyło miec 2 razy okres w tym samym miesiącu(też biorę tabletki).Po operacji mi się tak poprzestawiało,poszłam do pani gin i powiedziała,że to normalne i nie ma się czym przejmowac. W sumie krótko je bierzesz także może organizm jeszcze nie wie jak się zachowac,dla własnego spokoju idź do gina - nie będziesz się bała czy wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) Niestety grypa mnie trzyma :-( Najgorzej chory jest synek :-((( Mimo to dietę trzymam. Zjadłam już śniadanko: bułkę wieloziarnistą z żółtym serem (w ogóle nie czułam smaku :-( ) Potem planuję: -jabłko -ryż z sosem słodko-kwaśnym uncle bens -bułkę wieloziarnistą z serkiem naturalnym i rzodkiewkami W między czasie herbatkę zieloną, miętową, kawkę z mlekiem, lekarstwo w proszku do rozpuszczenia w wodzie i może wieczorem maślankę. Ciężko mi wypić 2 litry płynów dziennie, daję radę tylko 1,5 litra. A wy pijecie 2 litry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
hej laski:) U mnie z rana serek wiesjki ze szczypiorkiem i pomidorem i pol kromki pumpernikela:P a do popica zieloona herbatka:) własnie sie syzkuje i zaraz na uczelnie lece odezwe sie poźiej miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Sceri pij duzo hebatki z miodem i cytryną powinno przejsc:) wracaj do zdrowia i sie kuruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki me ja dzis sniadanie: kromka razowca+ serek Danio twarozkowy kawa z mlekiem herbata ( duzo) obiad: zupa grochowa+ troche kaszy jeczmiennej+ kawałk z piersi z kurczaka+ sałatka Kolacja: owoce kupilam dzis blonnik i magnez bo ostatnio mi doskwieraja problemy jelitowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
witam ponownie;) Własnie gotuje zupke ogórkową tak za mną chodizła cały dzien hehe:) dziewczyny a znacie moze jaksi dobry przepis na barszczyk?:Di jak tam wogole mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marine widze ze obie urzedujemy w domciu popoludiu:P mowisz ze przepis na barszczyk potrzebujesz ale na który biały czerwony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie kiedy połykac te tabletki błonnika zeby to dzialalo?? na opkaowaniu nic nie pisze na ten temat ( ale sobie kupilam tabletki bez dokladnej instrukcji obslugi:P):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
no własnie mna czerwony hehe;):Dodnosnie tabletek to nie mam pojecia bo nie próbiwałam jeszcze:Pale mam ochote na kawe buuu a nie mam w domu a tak zimno ze sie nie chce z domku wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis jakas dziwna jeste,. nie mam apetytu i nic mi sie nie chce pokłuciłam sie z chłopakiem i nie moge sobie zajecia znalezc do tego wszystkiego byłam tak padnieta po wczorajszym dniu pracy ze dzis lezałam w łozku do 11. sniadanie zjadłam około 12: jajecznica z 3 jajek , za to bez chlebka i innych weglowodanów :-P obiad zjem za chwile :kawałek upieczonek chudego mieska z sałatką z kapusty i groszku i raczej juz dzis nic wiecej nie zjem... miedzy czasie zjadłam kilka krakersów, wypiałam kawe i ocet jabłkowy z wodą weszłam na jakies 15 minut na orbitrek, ale tez mi sie nie chce cwiczyc :( SCERI -------> ja czasami zapominam poprostu o tej wodzie i przewaznie tak 1,5 litra mi tez wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marine to moja mama robi taki domowy 2 buraki czerwone obrac i pokroic w talarki marchewke + pietruszke+ cebule wszystko wrzucic do gara zalac woda i gotowac do miekkosci warzyw posolic popiepszyc doprawic do smaku na koncu mozna dodac 1 łyzke masła bardzo dobry tylko trzeba uważać zeby go nie przegotowac bo zrudzieje( i mozna tez dodać zamiast soli kostke rosołkowa i odrobine koncentratu buraczanego) ale mi sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
dziękuje annula:) jutro sobie chyba ugotuje bo za mna chodzi:P:D wlasnie tez nie mam co robic i pije kawunie ale 3 w 1 bo nie mieli 2 w 1 no ale trudno:) troche sie uczyłam ale juz mi sie znudzilo na 18 ide do kosciola wiec nie bede sie nudzic chyba:Pkurcze ale jestem ciekawa czy juz cos schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznaje sie bez bicia zzjadłam jeszcze 1 jajko usmazone :P ale 1000 jeszcze nie przekroczylam aa takiego mam małego głoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) W pracy zjadłam 3 jabłka i activie,a na obiad spaghetti(bez mięsa). U mnie ogólnie dobrze,spahgetti z lekka tuczące,ale to nic bo muszę przyznac ,ze bardzo dobre mi wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
U mnie na kolacje byl pumpernikiel z serkiem i oczywiscie pomidor:):D czemu nic nie piszecie dziewczyny śpicie juz?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jednak zarłoczny dzien jeszcze wsysnełam w siebie całą marchewke surowa i jak smakowała miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
ee co tam taka marchewka samo zdrowie:)wiec sie nie martw:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×