Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

zgadzam się z wami:) a jak tam u was dziś co tam jadłyśćie/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antijaa
NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........90kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg Antijaa...................89kg.............89kg...................79kg przyjmiecie i mnie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE ŻE PRZYJMIEMY BARZDO CHĘTNIE:) A TY TEZ MASZ ZAMIAR ZASTOSOWAĆ DIETĘ MŻ?:) CZY MOŻE JAKĄŚ INNĄ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antijaa
ozywiscie mż ALE GŁÓWNIE 1000 kcal bede pisac codziennie co jem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece na orbitrek jak wróce to naisze ile tym razem wytrzymałam tez planuje na kolacje bananka i kromeczke chleba z drzemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antijaa
Założenia mojej diety::: Etap I od 5.01 - 26.01 3 kg mniej 0d 27.01 -23.02 4 kg mniej 0d 24.02 - 16.03 3 kg mniej czyli w sumie 10 kg założyłam 1 kg na tydzień czyli mało drastycznie na początek 10 kilo duzo ale jeszcze i tak za malo!!!!! W tygodniu 1000 kcal sobota niedziela do 1300 kcal zebym nie byla sfrustrowana w weekend jak czasami obiadki pyszne domowe u mamusi:-) a nie bede tyła. Życzcie mi powodzenia jak i ja Wam życzę. Nowy rok nowe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymałam niestety tylko 15 minut ale to juz dzis bedzie 30 razem Antijaa - jestem pewna ze realne cele sobie załozyłaś i ze sie uda również Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony listeczek
u mnie dieta idzie gladko;] rano - musli z jogurtem obiad - salatka z pomidorow i ogorkow + kotlety sojowe a na kolacje bedzie chyba rybka:) biore sie za cwiczenia dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zjadłam : 1 nalesnik z jogurtem na masełku 1jogurt 2 kanapeczki z wedlinką i do tego sałatka narazie nie chce mi sie jeśc ale boję się że troche za mało jem i że efekt jojo murowany bo od 1 stycznia jem ok 900 kacl dziennie sama nie wiem czemu tak mało i dzis też ie na to zapowiada ale zjem kolacje normalną tylko mniejszą oczywiśćie niż kiedyś hehe A CO WY O TYM WSZYSTKIM SĄDZICIE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony listeczek - a powiec jak robisz te kotlety sojowe bo mi sie wydaje ze ja cos nie tak robie??? i ty masz takie kotlenity niby melone sojowe czy takie w kostce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXI - mi sie wydaje ze nie jest zle w twojej dietce jest oki jescze napewno kwestia tego co znaczy "normalna kolacja" ale na moje oko luzz jeszcze zobaczymy co pokaze waga po pierwszym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE WŁAŚNIE 31 POKAZYWAŁA JESZCZE 68 A JUZ DZIŚ 66 TO JES ŚMIESZNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIO:) CIESZĘ SIĘ:) JA CHYBA TEŻ CO TYDZIEŃ ZACZNE TYLKO WAGĘ MUSZĘ SCHOWĆ ŻEBY NIE KUSIŁA HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem na diecie ok 1500 kcal od 1 listopada. Schudłam ok. 7 kg. Trochę odpuściłam w święta i sylwestra. Waga stoi w miejscu od jakiegoś czasu, więc zapisałam się na siłownię 2 razy w tygodniu. Mam 170 cm i ważę 70kg, chciałabym 64 kg. Myślę o ograniczeniu kcal do 1200 dziennie... Mogę się dołączyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE ZE TAK:) A TYM BARDZIEJ ŻE MAMY PRAWIE TAKIE SAME WYMIARY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........90kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg Sceri......................77kg.............70kg....................64kg :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie raźniej!!! Dziewczyny wpisujcie co jecie, szczególnie na obiad. Ja na obiad jem: *filet z kurczaka zapiekany w folii aluminiowej z pomidorkiem i cukinia *filet z dorsza j.w. *ryż z sosem słodko kwaśnym uncle bens *zupę warzywną ugotowaną na bulionie Oczywiście codziennie coś innego z tych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po obiadku:) Dzisiaj zaserwowałam sobie soczewice z czerwona fasolka,pieczarkami i kurczakiem z curry i innymi przyprawami:) Wyszło całkiem nieźle:) W pracy za to zjadłam activie jagodową. Do końca dnia zjem jeszcze pewnie jabłko i kanapkę:) a6w są straszne na początku kiedy mięśnie nie są przyzwyczajone do pracy.Także znam ten ból:) Zresztą ten zestaw jest naprawdę męczący i bardzo szybko przybywa powtórzeń. Jednak fakt,faktem po kilku dniach brzuch lepiej wygląda:) Nie wiem jak u Was ,ale u mnie sypie śnieżek:):):) A co do tego pisania jadłospisów to popieram -zawsze można coś smacznego podłapac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój dzisiejszy jadłospis: śniadanie: jajecznica, kawa, woda z octem obiad: koleciki sojowe i duuuuzo kapusty pekińskiej z groszkiem i pomidorem kolacja: kromka chlebka z dzemem i bananem 30 minun cwiczen na orbitreku nie wiem ile to moze być kalorii, jesli ktos ma ochote to oszacowac to bede wdzięczna narazie jestem zadowolona wazonko jutro ktos oceni mój dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantkaa a co to za ocet? jakiś specjalny? Myślę,że Twój jadłospis jest całkiem w porządku:) Ważne żeby był urozmaicony i dostarczał Ci witamin i energii(bo przecież cwiczysz jeszcze). Ja czasami wcinam orzechy brazylijskie i migdały,bo mimo,że są kaloryczne to zawierają omega3 i omega6:) Jem też dużo jogurtów naturalnych z łyżką otrąb(poprawiają pracę jelit),dodatkowo owoce i warzywa( marchewka szczególnie).Nie przepadam za mięsem także jem je dosyc rzadko,a jeśli już to jest to kurczak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj daje daje i to jak dla mnie bardzo duze efekty co rano lece na kibelek a i w dzien jak cos zaduzo sie napcham to juz tez musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONSULTANTKO CZY NIE ZA MAŁO JESZ?:) UWAŻAJ BO ŁATWO MOŻE BYĆ EFEKT JOJO WIEM COŚ OTYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXI - sama nie wiem z jednej strony staram sie jesc mniej jak sie dze w domku, bo baaaardzo mało sie ruszam pozatym tez dlatego ze spie dość długo bo zdarza mi sie nawet do 11 dzis sniadanie jadłam o 11 jak pracuje to wstaje o 6 albo 7.30 to zalezy a w domu jestem dopiero o 22 wiec staram sie jesc troszkę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ze jakbym jadła normalnie to bym zjadła z 4 razy tyle co dziś... ale podobno na diecie powinno sie czuc taki lekki niedosyt a głodna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×