Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

u mnie na kolację zmiana planów...zamiast kanapek zafundowałam sobie dwie cieniutkie kiełbaski i malutką kromeczkę ciemnego pieczywa :) zreszta i tak za chwilę wskakuję na rowerek więc pewnie to spalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI TEŻ SIĘ WYDAJĘ ŻE DUŻO JEM LE JAK BYM JADŁA NORMALNIE TO TEŻ BYM ZJADŁA NAWET 5 RAZY TYLE NIŻ DZIŚ A POWINIŚMY JEŚĆ POŁOWĘ TEGO CO ZAWSZE ALE CO TAM:) NAJBARDZIEJ SIĘ BOJĘ JAK MOJE WŁOSY TO ZNIOSĄ BO PO POPRZEDNIM ODCHUDZANIU BARDZO DUŻO ICH STRACIŁAM I TERAZ ZNÓW MI TROCHĘ ODŻYŁY ALE NIE WIM CO TO BĘDZIE A I JESZCZE JEDNO BOJĘ SIĘ ŻE ZNÓW MOGĘ STRACIĆ OKRES BO TEŻ GO NI MIAŁAM PÓŁ ROKU WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jakies 2 , 3 kg na miesiąc to jest koło 1kg w tydzien dziwne bo to nie jest wcale duzo ani zbyt drastycznie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEKSI na poprawę stanu włosów wpływa biotyna(witamina H).Najlepiej jak organizm ją wychwytuje z żywności. Najwięcej zawierają jej:wątróbka,soja,żółtko,orzechy,migdały,szpinak,ryż naturalny,grzyby,marchewka,pomidory...tyle znam:) Ja dodatkowo jeszcze wspieram się belissą i odżywką z czarnej rzepy :) Tak jak przewidywałam jabłko i kanapka poszły w ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ SIĘ TEMU DZIWIĘ ALE MOŻE ZA ZBYT DRASTYCZNIE ĆWICZYŁAM !!DZIĘKI SALAMANDRA JA SKRZYP POLNY ŁYKAM A CO O TYM SĄDZISZ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy:) Skrzyp jest bardzo dobry na włosy i paznokcie zresztą belissa też się na nim opiera:) Prawdopodobnie oprócz opakowania nie ma wielkiej różnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-))) Na początku szło szybko, teraz waga stoi w miejscu. Zaczęłam ćwiczyć 2 razy w tygodniu na siłowni. Ponadto myślę nad zmniejszeniem kcal do 1200 dzienie. Chciałabym mieć tę 6 z przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wypociłam:) 30 min aerobiku:) kakaoo teraz wypiłam ale to chyba nic:)prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie własnie wsciełam bo mnie facet wystawił i siedze w soobote w domu, zajebiście tylko zebym z nerwów nie zaczeła jesc wskoczyłąbym na ten orbitrek ale boje sie ze mi w mięsnie wejdzie, czy ktos sie na tym zna??? bo mi sie wydaje ze powinno sie robić przerwy ćwiczyc co drógi dzien np doradzcie bo i tak mam grbe łydki a nie chce ich jeszcze bardzej rozbudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz ćwiczyć na niskim obciążeniu, wtedy spalisz kalorie nie wyrabiając mięsni. Powinno się ćwiczyć co najmniej 20 min od razu, bo dopiero po 20 minutach zaczyna się spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ćwicze 3 razy dziennie po 15 minut po sniadaniu po obiedzie i po kolacji czy to mi nic nie da?? 02-01-2008 160cm - wzrostu 56kg cel1 - 52 cel2- 48 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........90kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg PERVERA.................62kg...............62kg....................50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantkaa tak wyczytałam na forum dotyczącym ćwiczeń na orbitreku i potwierdziła to moja trenerka z siłowni. Spróbuj wydłużyć czas ćwiczeń stopniowo. Ja na początku dałam radę tylko 10 min, a teraz 30 minut. Zamierzam sobie sprawdzić własny orbitrek. Jaki masz Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku :D Mam nadzieję, że do lata będę już mogła założyć mini :):) Tylko nie mogę się poddać jak zawsze! Dzisiaj: śniadanie: kawałek ananasa i 2 mandarynki II śniadanie: musli z otrębami :P obiad: 1,5 pyzy :D podwieczorek: czerwona herbata kolacja: 3 mandarynki :) Nie chce mi sie jeść, ale to tak narazie, bo kac mnie dręczy po sylwku ;D potem się zacznie :) Pozdrawiam, całuję, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szczerze to sie nie znam ja tylko na nim sobie jezdze wiem tylko tyle ze tutaj sie liczy te "koło zamachowe" ale naprawde nic Ci więcej nie powiem bo sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PERVERA- hi hi dzis juz 3 a ty nadal masz kaca po sylwestrze no to impreza musiała byc dobra a i zazdroszcze bo ja na kacu to bym jadła jak najwięcej no i zeczywiście jadłospis dzis masz bardzo ubogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa no tak , racja ;D na kacu nie dam rady nic wziąść do gęby ;D A impreza.. taaaak była świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma apollo z tego co pamiętam był kupiony na allegro a jak wybieralismy to pamiętam ze miało byc cięzkie moge dokładnie sprawdzic jutro, bo powiem szczerze nie chce mi sie juz ruszac tylka z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Moge się do Was przyłączyć? Jestem na diecie ponad miesiac i schudłam z wagi 93 kilogramy na obecnie teraz 85,5 i potrzebuje duzo wsparcia! Kiedyś wazyłam nawet 100 kilo :-( Wierze ze w tym roku pozbede sie tej paskudnej nadwagi!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantka jem codziennie 1000 -1200 kcalorii, wiecej sie ruszam. Codziennie minimum 10 minutek sie gimnastykuje i od niecałych 3 tygodni jezdze na rowerku stacjonarnym po minimum 30 minut na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mi udało się wytrwać w swoim postanowieniu już 2 dni! To znaczy: Jem mało a często(choć w tych 2 dniach to nawet nie często, bo byłam trochę zajęta) Nie jem po 18tej nie jem słodyczy ani ciast piję herbatę zieloną i czerwoną i dziś chyba już wypiłam ze 3 litry wody do każdego posiłku podobno dobrze jest zjeść chociaż kawałek grapefruita nie jem chleba ani ziemniaków ALE TO DOPIERO 2 DNI!!!! Dziś zjadłam na śniadanie 2 plastry pasztetu z królika + 2 liście sałaty lodowej z sosem czosnkowym + mały ogórek korniszon+ grapefruit obiad to 2 pierogi z mięsem+ grapefruit kolacja barszczyk z uszkami+ grapefruit kilka mandarynek i banan a teraz pestki dyni Zważyłabym się już ale bateria w wadze się wyczerpała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTITTIO
Witam! Czy mogę się do Was przyłączyć? Jestem na diecie od 2 stycznia ale potrzebuję wsparcia ;) Wiem że sama wymięknę... Mam 32 lata, 158cm wzrostu i startowałam z równych...... 62kg. Waga którą chciałabym osiągnąć to 54-55 kg. Już kiedyś odchudzałam się z pomocą forum i wynik był świetny - minus 10kg. Niestety, w ciągu pół roku wróciło 8kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×