Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Gość kelis1
hej Dziewczyny! ja równeż dołączam się do dietki:) ubiegłoroczne plany nie poszły za dobrze, ale teraz jestem mądrzejsza i bardziej zmotywowana:) Mam 168 cm wzrostu, 75 kg, mam zamiar sylwestra 2009/2010 spędzić lżejsza o 20 kg, czyli pwrót do wagi sprzed 4 lat:). jakie propozycje maci ena diete? ja generalnie gotuje wszystko na parze, nic smazonego nie jem, słodyczy staram się wogóle nie jeść, najgorzej jest z pieczywem, ponieważ nie za bardzo mogę jeść naiał-jogurty i świeże warzywa też nie są zalecone w moim przypadku więc nie mam pmysłu na sniadania-zostaja bułeczk:) piszcie co Wy bedziecie robiły zeby schudnąć! życzę powodzenia:) w kupie raźniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to głupio mi się zrobiło,że taki leniuch ze mnie a Ty cwiczysz dzielnie:) Obiecuję wziąc się w karby;) Padnięta jestem po pracy także uciekam,ale jutro na pewno się zamelduję i napisze co pochłonęłam:) Dobranocki Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelis1
dziewcyzny, dietetyczka kiedyś poleciła mi na przyspieszenie pzemiany materii taki napój i jak sie stosuje to rzeczywiście działa! z chęcią się nim podziele: szklanka przegotowanej wody - letniej lub zimnej, łyżka miodu, ok. poł cytryny wcisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelis1
i to pijemy na czczo rano jak wstaniemy:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak z ciekawosci zajzałam i tu miła miespodzianka - przyłączyło sie kilka pań do nas :-) ja skusiłam sie jeszcze na pomarańcza o 21 ale to nic, i tak jestem zadowolona z tego dnia za kilka minun nowy dzien , nowy jadłospis, nowe cwiczonka dobranoc laseczki do jutra bo podejrzewam ze juz dzis z nikim nie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony listeczek
u mnie wszystko ok:) jadlospis jak najbardziej dietkowy:) i cwiczylam 2x30 min:D oby dalej szlo tak dobrze spijcie i chudnijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, i ja z checia do was dolacze, mam nadzieje ze razem nam sie uda ;) NICK----------------WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86------------------------96kg----96kg---------- ------65kg Gunia222.......-----------------...94.......94....------ ---------..75kg irony----------------------------80kg------80kg--------- --------60 FraniaMaj32------------------90kg----90kg--------------- ---70kg(chociaż) Aniiiaaaa22-----------------67kg----55kg---------------- ---------45kg Taka jedna kobitka-------65kg-----65kg-----------------------55kg ALEXI----------------------70kg------68kg--------------- ---------55kg complete--------------------76kg-----------76kg--------- --------60kg Blanka122-----------------96kg------------96------------ ----------70kg Karoolajnka---------------60kg----------60kg--------------------- 54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dołączam do was i nie jak zawsze od poniedziałku ale własnie od dzis NICK----WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA stulipanek----65----65----55 kurde jak przypomne sobie ze kiedys wazylam 53 to plakac mi sie chce, nie wiem jak udalo mi sie tyle przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wstałam wcześniej żeby pocwiczyc,oszałamiajacej liczby powtórzeń nie było,ale 20 minutek to zawsze coś:) Już po śniadanku,a była na nie bułka pełnoziarnista z serkiem topionym. Pozwoliłam sobie troszkę wyrównac tabelkę:) Udanego dzionka pod względem diety(i nietylko ) Wam życzę ,a sama zmykam do pracy:) NICK----------------WAGA STARTOWA----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86------------------------96kg---....96kg---------- ------..65kg Gunia222.......-----------------...94..........94.....................75kg irony--------------------------...--80kg-----.-80kg--------- --------..60 FraniaMaj32------------------....90kg---.....90kg---------------...70kg(chociaż) Aniiiaaaa22-----------------......67kg--......55kg------- ---------45kg Taka jedna kobitka-------.......65kg-----...65kg-----------------55kg ALEXI----------------------........70kg-----...-68kg-----------------55kg complete------------------.......--76kg-------76kg--------- --------60kg Blanka122-----------------.........96kg--------96------------ -------70kg Karoolajnka---------------........60kg--------60kg------------ ---- 54kg Salamandra_22...................63kg........63kg..................55kg stulipanek----.....................65kg.........--65kg...............---55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zjadłam dwie kanapki z chlebka razowego z szynką i pomidorkiem(standard) no i popijam herbatkę :) Przetrwałam wczorajszy dzień i jestemz siebie dumna :) Jak już minie tydzień to będzie z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI I WITAJCIE NOWE ;)JA JUŻ PO ŚNIADANKU ZJADŁAM NALEŚNIKA NA MASEŁKU Z 1 LYŻECZKĄ JOGURTU PYSZOTA;)HEHE SALAMANDRO JA TEŻ WCZORAJ ZACZEŁAM ĆWICZYĆ A 6 ŻECZYWIŚCIE CIĘŻKO ALE MOŻE MI SIĘ UDA MAM NADZIEJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1233
hej dziewczyny u mnie dietka srednio staram sie ograniczac raczej jedzonko nie mam jakiejs specjalnej diety wczoraj wieczorkiem pocwiczylam 10 minutek brzuch i rozciaganie i 1000 skokow na skakance skakanka super sprawa ponoc ale kurcze dzisiaj mnie kostka boli jaki z tego wniosek musze skakac w trampkach a nie w skarpetkach bo strasznie obciazam stawy przy swojej wadze albo narazie bede skakac rowerkiem a nie zabka jka wczoraj zeby nie obciazac tak stawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się przyłaczam do was dziewczyny :) NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........90kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-68kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg...................65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta jest oparta na białkach i warzywach :) ćwiczenia codziennie brzuszki i bieznia body space (narazie w zawieszenieu bo jestem chora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co wam powiem waga mi się chyba popsuła bo waże 66kg:):) czy to możliwe?:) co prawda jadłam ostatnio ok 900 kacl bo jeśc mi się nie chciało a dziś ten naleśnik żeby za szybko nie schudnąć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........90kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis se dzielnie pojawiam po sniadanku sniadanko: jajecznica z dwoch jajecek + kawka + szklanka wody z octem 2sniadanko:banan i jescze nie wiem co bedzie dalej bo jakos mam pustke w lodowce jak zjem bananka to ide na orbitrek co proponujecie na obiad na dzis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze żeby nie przesadzić z jedzeniem i nie jedzeniem:) a co do obiadku to nie wiem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 majcie się dziewczynki ja za robotkę sie biorę póżniej napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA ZJADŁAM WŁAŚNIE 2 KANAPECZKI Z WENDLINĄ:) I SAŁATECZKĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam moją prożbę do wszystkiech zeby na koniec dnia pisac całe jadłospisy, albo nastepnego dnia nasz jadłospis z poprzedniego taka spowiedz mała a niekturym bedzie łatwiej cos układac , mi to bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×