Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majulek

Imie Zoja

Polecane posty

Gość osoba
DO KOGO TO NAPISAŁAŚ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karramba czy jak jej tam. Moje dziecko ma na imie Jagoda i jak takie osoby jak tamta łażą po świecie to juz ją musze nauczyc jak sie bić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
ZGADZAM SIE Z TOBA, BARDZO ŁADNIE TWOJA CÓRKA MA NA IMIE ( POZDRÓW JĄ ODEMNIE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek1111222
a to przy okazji i ja wyrażę swoj poglądy. Zoja - początkowo mi się nie podobało, ale w sumie - o ile nawzisko nie będzie pospolite - jest całkiem ładnie i oryginalnie. Pola też jest niegłupia. Natomiast Jagoda czy Malina to okropne imiona i wstydziłabym się przedstawić nosząc je!!! Nie jestem z jakiejś wiochy i miałam styczność z wieloma różnymi imionami ale te uważam za wyjątkowo krzywdzące dla dziecka!!!! To moje zdanie i zaraz wszelkie Jagódki czy mamy Jagódek będą się produkować, ale mówcie co chciecie, ja mam prawo wyrażać swoją opinię. Tak samo uważam za krzywdzące wszelkie starsze imiona typu Hanna, Stanisława, Józefina, Zofia.... Ewentualnie Maria może bć, bo jest międzynarodowe i o ile nie jest zdrabniane na Mania to ujdzie:))) PS. Jest wiele oryginalnych imion a przy tym ładnych i niebanalnych, np. Laura, Kornelia, Amanda.. i inne. Sama mam Laurunię i jestem bardzo zadowolona z wyboru i kązdemu się podoba :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJE DZIEKO MA
PIEKNE IMIE . WIADOMO ZE JEDNYM BEDZIE SIE POBALO IMIE DRUGIEMU JUZ NIE. WIDAC ZE NIEKOTRZY NIE MOGA POGODZIC SIE Z KRYTYKA .MAM PRAWO DO WYRAZANIA SWOEGO ZDANIA BO TO FORUM PUBLICZNE . WEDłUG MNIE IMIE JAGODA CZY MALINA SA BARDZO KRZYWDZACE DLA DZIECKA BO SA PO PROSTU SMIESZNE - TO NAZWY OWOCOW . JUZ WIDZE JAK DIECIAKI W PODSTAWOWCE NABIJAJA SIE Z JAGODKI CZY MALINKI . JA BYM TAK DZIECKA NIE NAZWALA I JA JAK BYM MIALA TAK NA IMIE TO BYM SIE WSYDZIłA. A DLA WIADOMOSCI MOJE DZIECKO MA NA IMIE NATALIA - IMIE LADNE I NIEBANALNE . W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE NIE BEDE SIE PRODUKOWAC I UDOWADNIAC CZY TO IMIE JEST PIEKNE CZY NIE . ZRESZTA NIE SLYSZLAM NIGDY W ZYCIU ZEBY KTOS SIE NABIJAL Z TAKIEGO IMIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastka1656543
a ja pamiętam jak kilka lat temu u nas na osiedlu nazwano dziecko Ita. Wszyscy to komentowali choć guzik im było do tego. I się smiali że będzie kolejna Itamta:) (i ta - i tamta )Tak więc rosła taka Ita Kowalska czy Kowalczyk..:) A teraz na osedlu są 2 kolejne haha :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimoreeenoooooo
natalia prawie jak natasza czyli wsza masz wsze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimorenoooo
puszek okruszek głębuszeekkk Wsza wsza wszaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwigoka
Zoja to po grecku oznacza zycie,pies mojej kuzynki ma tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim osobom dającym na imię Laura, Izaura, Izolda gratuluję znajomość brazylijskich telenowel i francuskich romansideł. Zamiast spędzać czas na ambitnym kinie Ameryki Południowej i Łacińskiej wolałam chodzic do szkoły i na język Polski, stąd pewnie imie Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIA A NATASZA
TO ZUPEłNIE DWA ROZNE IMIONA TAK JAK JAGODA I MALINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja moim zdaniem ładne i oryginalne imię. Nigdy natomiast nie dałabym na imię dziecku Jagoda, Malina, Izaura itp... Już wolałabym Zosię czy Marysię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może Gaja a nie Zoja? Gaja ładniej brzmi to raz, a dwa jest chyba jakieś takie bardziej akceptowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodna
Jagoda - cudne imie , bardzo wdzieczne i niebanalne . Zoja - jak dla mnie zbyt orginalne ale całkiem przyjemne i ciekawe Pola - dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIA A NATASZA
NIE ZAUWAZYLAM ZEBYS NABIJALA SIE Z NATALI . JA TYLKO STWIERDZILAM ZE NATALIA I NATASZA TO DWA ROZNE IMIONA . ZERESZTA NATASZA TO TEZ LADNE IMIE. POROWNUJAC NATALIE Z NATASZA WCALE NIE OBRAZILAS MNIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko czy Wy musicie się tak zawsze wyzywać?:o A już nazywanie jakiegokolwiek dziecka bachorem jest nawet poniżej krytyki! Jak już bardzo chcecie to oceniajcie (krytykujcie lub chwalcie) imiona, ale nie mieszajcie do tego dziecka. Wiadomo, że to tylko rodzice mają wpływ na imię dziecka, a nie ono. Być może dziecko wybrałoby inne, ale już po fakcie. No i fakt, że się jednemu rodzicowi jakieś imię podoba, nie znaczy, że będzie się podobało każdemu. A już najgłupsze jest to, że jak ktoś skrytykuje imię jednego dziecka, to natychmiast ta matka krytykuje imię jej dziecka:o Żałosne. Mnie się nie podoba ani Jagoda, ani Maja, ani tym bardziej Natalia. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze dorosły zawsze sie moze wybronic jakkolwiek nie został by nazwany ale jak mi ktos dziecko bachorem nazywa to juz przesada. Nie gada tu moja córka jagoda tylko ja, wiec prosze mnie wyzywac a nie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia8888
madonno powiem Ci tyle, że jesteś tak beznadziejna że żal normalnie. Na siłę bronisz imenia swojego dzicka i starasz się krytykować inne. A prawda jest taka, że wybrałaś przedebline imię dla dziecka i szczerze mu współczuję, ale co poradzi biedne że ma taką psychiczną matkę, która nazywa je jagódką. Mogłaś od razu nazwać winogronkiem lub truskaweczką, byłoby równie słodko haha. Ludzie zastanówcie się zanim skrzywdzicie dziecko. Moja przyjaciółka Jagoda zawsze przedstawia się drugim normalnym imieniem, nawet w szkole na początku prosiła nauczycieli by mówili do niej Olga a nie Jagoda i każdy ją zrozumiał :))) hahaha. a Twoje dziecko na drugie na napewno Rabarbar jakiś, więc mu to nie pomoże. A imiona - jak nazywasz z brazylijskich telenowelii- są piękne i uniwersalne, a nie zaściankowe i żałosne. Nara :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwuje temat
Zoja to piekne imie. Ogladalam film pod tym samym tytulem. Sliczny. Bardziej mi sie podoba Zoja niz Pola. Pola to takie jakies wiejskie... Jak Hela czy Mela... Nie obrazajac nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinika
Potwierdzam, ze Zoja to imie pochodzenia greckiego(ΖΩΕ) i faktycznie oznacza Zycie. W Grecji jest teraz bardzo rzadkie, ale sie spotyka. Natalia jest pochodzenia lacinskiego i oznacza narodziny. Natalia i Natasza to to samo w roznych jezykach, wiec nie ma racji ten, kto tu ostro sie stawia, ze jest inaczej. Natasza to zdrobnienie Natalii w kilku slowianskich jezykach (rosyjskim, serbskim, chorwackim, moze bulgarskim). To, ze Hollywoodzkie gwiazdy, a za nimi prosty lud nadaja to jako osobne imie (podobnie jak Nadiezda/Nadzieja i Nadia), to juz inna sprawa, ale nie zmienia to bynajmniej faktow lingwistycznych ani etymologii imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulek
Ale się temat rozkręcił. Nie trzeba być mega błyskotliwym, żeby wpaść na to, że skro pytam to po coś pytam...sprawdzaam jaki jest odbiór imienia, które chodzi mi po głowie. I chcę oszczędzić dziecku chaamskich akcji w życiu bo skoro dorośli potrafią zachować się jak buraki w odbiorzze imienia Zoja (kilka osob w tym wątku - nie kazdy kto krytykje a Ci którzy oprócz krytyki poprostu są prostaccy i bezczelni) to domyślaam się, że dzieci mogą być jeszcze bardziej okrutne. Dlatego zrezygnuję z tego imienia choć nadal uważam, że jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×