Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majulek

Imie Zoja

Polecane posty

Gość gość
Oryginalne imię, ale ma coś w sobie. Szkoda, że wcześniej go nie znałam i córka ma inne imię. Bo może byłaby Zoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna XXX
Beznadziejne imię, ale niektórzy,a własciwie niektóre nie potrafią niczym innym zabłysnąc, więc wymyslają Kaję, Gaje, Zoje i inne sroje, a potem dzieci śmieją się i przezywają. W j. hiszpańskim "j" wymawia się jao "ch" więć Kaja-Kacha, Zoja-Zocha itd., a nie ładniej po prostu Kasia, Zosia.... czy trzeba siegać po wymyślone dziwaczne imiona skoro jesteśmy Polakami i mamy naprawdę wiele pięknych imion, a błysnąc najlepiej inteligencją, a ne dziwactwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacha i Zocha paskudnie. Jesteśmy w Polsce, a nie w Hiszpanii dziuniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziuni wydaje się że Katarzyna czy Zofia to polskie imiona. dziuńka i Tobie podobni sprawdzcie które imiona są polskie lub staropolskie mocno można się zdziwić. 99% obecnych tzw polskich imion to "import"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG....Zoja pięknie... Moja córka ma na imię Julianna i często jak mała się przedstawia i mówi jestem Julcia słyszy o kolejną Julia ....o ona 8lat -jestem Julianna nie Julia i ludzie patrzą jak na UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to OMG dotyczyło komentarzy, że krzywdzi się dziecko...Pewnie mama która wybrała bezpieczne imię żeby się nie narazić teraz się za to wścieka że ludzie nadają imiona takie jakie czują że chcą wynosiła jego dziecko Ja sobie nie wyobrażam bo moja córka miała na imię Marta nie podoba mi się to imię dla mojego dziecka aczkolwiek ja znam wiele bardzo fajnych kobiet martw albo na przykład Nadia pięknie ale to nie jest imię dla małego dziecka sama mam na imię Karolina i nienawidzę tego imienia Rozmawiałam z rodzicami i tylko ze względu na ich odczucia nie zmieniłam imienia w dowodzie ale i tak wszyscy na mnie mówią Kaja tak się przyjęło praktycznie od podstawówki i już tak zostało i ktoś kto mnie zna sam twierdzi że Karolina do mnie po prostu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu Prostuję bo nie chce narazić się na hejt- miało być mojego nie małego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu Prostuję bo nie chce narazić się na hejt- miało być mojego nie małego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak
Dnia 14.08.2018 o 20:24, Gość gość napisał:

OMG....Zoja pięknie... Moja córka ma na imię Julianna i często jak mała się przedstawia i mówi jestem Julcia słyszy o kolejną Julia ....o ona 8lat -jestem Julianna nie Julia i ludzie patrzą jak na UFO

Nie jak na Ufo, tylko Julianna zaraz po Tatianie to najpopularniejsze ukraińskie imiona. Po prostu ludzie są pełni podziwu, że 8latka tak ładnie mówi po Polsku. Nie dorabiaj do tego ideologii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Mak napisał:

Nie jak na Ufo, tylko Julianna zaraz po Tatianie to najpopularniejsze ukraińskie imiona. Po prostu ludzie są pełni podziwu, że 8latka tak ładnie mówi po Polsku. Nie dorabiaj do tego ideologii 

Albo jesteś ...ka, albo to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Albo jesteś ...ka, albo to prowo.

Żadne prowo. Mam bardzo dużo rodziny na Ukrainie ze strony babci i jej matka urodzona jeszcze w ZSRR nosiła takie imię jak także jej 4 wnuczki. A obecnie jej 2 pra pra wnuczki noszą imię Julianna. Jest po prostu jednym z bardziej popularnych tam i dla starszego pokolenia typowe dla sąsiadów zza wschodniej granicy. Nosić ukraińskie, afrykańskie czy nawet mongolskie imię to żadna obelga.  No chyba że jesteś rasistką i Ukraina Ci uwłacza wtedy absolutnie nie mamy o czym rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Albo jesteś ...ka, albo to prowo.

Żadne prowo. Mam bardzo dużo rodziny na Ukrainie ze strony babci i jej matka urodzona jeszcze w ZSRR nosiła takie imię jak także jej 4 wnuczki. A obecnie jej 2 pra pra wnuczki noszą imię Julianna. Jest po prostu jednym z bardziej popularnych tam (obwód lwowski) i dla starszego pokolenia typowe dla sąsiadów zza wschodniej granicy. Nosić ukraińskie, afrykańskie czy nawet mongolskie imię to żadna obelga.  No chyba że jesteś rasistką i Ukraina Ci uwłacza wtedy absolutnie nie mamy o czym rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gygygy

Dla mnie najpiękniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo

My mamy Zosie i często nazywamy ja Zoja. Bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajne. W sumie to nie wiem ktore ladniejsze, Zosia czy Zoja. Oba mi sie podobaja. Szkoda tylko ze tyle tych Zosiek wkolo. Kaja tez jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość bardzo napisał:

My mamy Zosie i często nazywamy ja Zoja. Bardzo ładne.

Nie rowumiem gdy rodzice nazywaja dzieci jednym imieniem, a potem nazywaja je drugim...  Rozumiem dzieci tak sobie wybiraja, ale rodzice, ktorzy imie nadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdagda

mi się bardzo podoba, ale nie mogę nazwać tak córki, bo zbyt podobnie szwiagier nazwał psa - ZORA. Gdyby nie ten pies poważnie rozważyłabym to imię dla dziecka. Zojka, Zojcia - super brzmi. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lepsze niz Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×