Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Monisiu i Wrozka graaaaaaaaaaaaaatuluję👄 Tak fajnie że dołączyłyście:D Forum będzie tętnić życiem.Tak się cieszę:D Kasia dołączy tylko jest chora i leży w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Asiulka beda dwa. Nie wplno ci myslec ze moze zostac tylko jedno malenstwo.Dotrzymasz dwa Kochana.I prosze mi nie myslec ze cos moze byc z tym jedny malenstwem nie tak.Bedzie i bedzie super Bedziesz super mama blizniakow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
ja jestem ale spod znaku Blizniat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
ja uciekam.Koniec juz skrobania na dzis.Odkurzam mieszkanie i kade do przyjaciolki na te plotki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja też jestem bliźnięta znak zodiaku:D Koteczek przepraszam ale te dwa topiki mi starczą.Mąż i tek krzyczy że powinnam odpoczywać a nie ciągle brzuch gniotę przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Koteczku to prawda. Ja też uciekam bo oczy już mnie bolą i czas na odpoczynek:D Miłego wieczorka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Widze, że wszystkie pouciekały, czy ktoś jeszcze jest? Ja właśnie wstałam po drzemce i oczywiście musiałam zjeść. Dopadły mnie też lekkie wzdęcia, tak mi normalnie pierdzi w podbrzuszu, hih.Wypiłam wlaśnie herbatkę ziołową.Witam wszystkie nowe ciążaróweczki!!I gratuluje tym które właśnie się dowiedziały o ciąży:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
a ty gosia ktory tydz?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy w ciąży mozna brać Espumisan na wzdęcia? Zapomniałam gina ostatnio o to zapytać, ew. w poniedziałek zapytam ale może wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się tak cicho zrobiło? Ja zaraz zmykam na film. Shilla - Co do Espumisanu to nie mam pojęcia. A któraś z Was ma też może termin koło połowy lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
A ja niedawno wrocilam od przyjaciolki z plotek.Kurcze ale zimno na polku brrr brrr zmarzlam.Pije cieple mleczko i ogladam sobie filmiki na youtubie z naturalnych porodow :) bede przygotowana bede wiedziala co przede mna :D tak mnie cos naszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
posiedze jeszcze troszke bo za godz moj kaczorek wraca z pracy i pewnie sie juz do komp nie do pcham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×