Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gosiu tutaj z forum Kasia jest w 18 tyg. i już czuje ruchy maluszka a to jej pierwsza ciąża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ale ja tylko chodze prywatnie do gina i nigdy nie zlecił mi ani poprzedni ani ta badan genetycznych. to prawda ze zapobony ale ja narzie nie mam miejsca ana nowe ciuchy. wozek tez kupie przed porodem juz mam upatrzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. ja chodziłam po sklepach troche. patrzyłam na rzeczy różne do pokoju dzidzi. Koteczek to pulsowanie które czułas nie było biciem serca. Asiulka ja byłam w 5 tygodniu to zarodka nie było dopiero w 9 zobaczyłam zarodek i serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde to może ja też poczuje w miare szybko. Bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie wierze że w 18 tygodniu czuje sie prawdziwe ruchy. Sory. czuje sie bulgotanie i pukanie delikatne ale nie ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ale jak byłaś w 5 tyg. na USG to później dopiero w 9 czy wcześniej jeszcze też byłaś?Mam nadzieję że mnie zrozumiałaś:D Koteczek nie wiem od czego to zależy ale może od tego czy ciąża jest zdrowa czy zagrożona.Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu to chyba właśnie o takie ruchy chodzi bo w tym tyg. dzidiza jest za mała żeby dosięgnąć i kopnąć prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już czasami mam takie uczucie jak mi coś tam delikatnie smyrało w brzuszku. Ale to dopiero początek 13tc. więc na pewno nic z tych rzeczy poprostu o tym dużo myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja byłam pierwszy raz w 3 potem w 5 a potem aż w 9. Ale u mojej siostry zarodek dopiero sie w 11 pokazał. To zależy tez od sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja byłam i w 13, 15 18 tygodniu i teraz to co czuje to sa własnie ruchy a tamto to tylko pływanie dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia pierwsze ruchy sa jakbym musieciem dzidzi bardzo dalikatne.... a o co chodzilo asiulku z tym ze niewiesz od czego to zalezy... stefcia ja wiem ze to nie bylo bicie bo nawet u wiekszego plodu nie wyczujesz tak sobie bicia serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem jak to jest z tymi ruchami, ale mam koleżanke co teraz co prawda jest już w 22tyg. ale ruchy poczula własnie w 16 i jak się z nią widziałam w 19tyg to jak przyłozylam ręke to i ja czułam. Asiulka co do usg, to ja miałam 1wsze w 5tyg, potem byłam w 7tc no i w 10tc. Miałam 3 razy robione już i za każdym razem widać zarodek.Także też nie wiem jak to jest że niektórym w 5tyg widać normalnie a niektórym nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek chodziło mi o te badania genetyczne. Stefciu a pamiętasz jak to było z Kalpusiem? Ona miała pusty pęcherzyk w 8 tyg. to nie było sensu jeszcze poczekać?Czy tak to było bo już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula no z kalpkiem tak było ale ona chyba krwawienia dostała i dlatego tak wyszło. Gosiak ja nie wiem ale ta twoja znajoma może była z 2 w ciąży. nawet gin mi mówił że to nie możliwe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz stefcia moja ciaza z michalem byla 2 i lekarz mi mowil ze to wlasciwe ruchy... wiesz co jak 15 stycznia pojade do legnicy do tego ordynatpra to spytam o te badania genetyczne. ja przeciez wszystkie ciaze mam zagrozona:( a jeszcze moja babcia miala dziecko z zespołem downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula nie zapominaj że ty nosisz 2 fasolki i u Ciebie może troszkę wolniej wszystko przebiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To reczej powinnaś mieć Koteczek jeżeli w rodzinie było chore dziecko.Spytać nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu to dałaś mi nadzieję z tą Twoją siostrą bo ja ciągle myślę że jak pójdę teraz w Środę i serduszko nie będzie bić to zostaje zabieg.Ale jak nie plamię ani nie krwawię to myślę że chyba ciąża dobrze przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mojej mamy brat był.... i wiecie co przed porodem z michalem nawyciagałam zdjecia jak on lezał w trumiencei widac ze mial zespol downa potem do dnia porodu snilo mi sie ze bede miala chpre dziecko, juz nie ogladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula ja bym sie nie zgodziła na zabieg gdybym krwawienia nie miała. Bo z tymi lekarzami to też różnie bywa. kalpek musiała bo juz krwawiła. Asiulka bedzie dobrze zobaczysz. Ciesz sie że nie krwawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja to nie wierze w takie rzeczy jak mówią że kobieta w ciąży nie może na chore patrzeć. dla mnie to jest znieczulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula na forum styczen 2009 jest dziewczyna giginka i tak troche poczytałam ze ona byla w ciazy z blizniakoami i jakos w 23 tc zmarło jej jedno i nie usuneli dziecka dopiero przy porodzie wyjma to martwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak jest z upławami w ciąży. Bo ja mam taki biały śluz a le czy to upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a do którego tygodnia najczęściej możliwe są poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia ja mem taki biały gęsty ale tylko jak sprawdzę palcem bo tak to na zewnątrz nic mi nie wylatuje i jest bezzapachowy bo mi gin kazała sprawdzać.Bo nie powinien mieć zapachu. Koteczek ja też czytałam że nie robią zabiegu a tym bardziej jak jest jednojajowe bo w tedy by musieli worek przebić.Ale ja jak nie krwawię to myślę że jest dobrze.Ale wiecie już tyle przeszłam i dlatego ciągle myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ty sie nie martw bo to tylko szkodzi fasolkom. U Ciebie jest wszystko na razie dobrze i to najważniejsze. Nie ma co się martwic na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×