Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Stefcia nie ma reguły ważne żeby lekarz miał powołanie:) Zwłaszcza ginekolog bo w końcu troszcy się o dwie ( a czasem i więcej- Asiula:))oswoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyśka tak masz racje ale wiesz jak człowiek tak bardzo chciał dziecka a ktoś wyskakuje z takimi wiadomościami to świat się wali. ja nie wiedziała normalnie czy ja mam chodzic do pracy czy leżeć. Moja szefowa mi dużo pomogła, zawsze mówiła nie załamuj sie bo on sie myli i tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym szpitalu też niby człowiek zna język ale jak oni zaczną tymi medycznymi wyrazami operować to wydaje Ci sie ze angielskiego nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie można zgłupieć od tych wszystkich fachowych terminów a do tego wszystkiego dochodzi strach o ciebie i odziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyśka ja trafiłam z takimi zawrotami głowy że chodziłam po ścianach a oni mi jeszcze gałgiczą nad uchem. szczęście że M był w miarę opanwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu to ty miałaś lekarzy międzynarodowych:D Fajnie jak tak czujesz swoją Nikolkę.Stefiu wiesz nie wiem dlaczego ale jak o tobie myślę to wydaje mi się że będziesz miała chłopczyka. Kasiu a ty gdzie jesteś?Dużo pracy? Justyśka a ty kiedy idziesz na kolejne USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu a co to za zatrucie miałaś? A u mnie też śnieg sypie ale wiatrzycho takie że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula ja tez sie na chłopca nastawiam bo za dużo mi wszyscy o dziewczynce mówią i pewnie będzie niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nieźle musiałaś się zatruć.A długo leżałaś w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia jak to nić ważnego nie masz do załatwienia to zostań w domu.A ja później z psem muszę iść buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko na noc trafiłam i to rachunek przyszedł 4000$. A Ty co bys wolała urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia to niezły rachunek. Ja to chciałabym parkę.Mąż i chłopców i dziewczynki ale najważniejsze żeby były zdrowe.Ale za 3 tyg. powinno być ostatecznie wiadomo czy serduszko tej drugiej zacznie bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) to znowu ja.. zjadłam juz obiadek mniam mniam Ja to bym chciała mieć córeczkę, tzn. najwazniejsze żeby zdrowe, ale mój bardzo by chciał mieć córkę bo po jego stronie same chłopy to chciałabym mu ją dać ale w takiej sytuacji mamy raczej nikłe szanse.. hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu to u Ciebie równowaga.. no u nas po mojej stronie znowu same parki wszyscy mają i tak nie wiadomo, ale co będzie to będzie, byle zdrowiuteńkie.. :) Jakoś spanko mnie bierze, może się zdrzemnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak u mnie też ciemno ja w norze. i na spanie sie zbiera ale juz nie zasnę pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula a powiedz mi ja u mojego gina USG wykrywa choroby genetyczne w 80% to dużo czy twoim zdaniem mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo a u mnie jeszcze tak nudno bo sama siedzę... tak jakoś mi sie ten dzień dłuży, jejuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżek prószy:D aaaallllllllleeeee fajnie;) tylko niech przestanie ok. 17 tak na godzinkę bo musze do domu dotrzec...;) Tak tak,mam sporo pracy w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu mi się wydaję że to dużo.. u mojego lekarza USG wykrywa w 95% wady genetyczne, rozwojowe itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gosiak to U Ciebie jeszcze więcej. ja teraz tak sie zaczynam tego wszystkiego bac ze szok. kasia to saneczkami dotrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×