Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

kurcze mogłam isc dzisiaj na bete . dzis miałam wolne i mogłam isc ale wolałam się wyspać . a tak to jutro i w piątek idę na 6 do pracy i nie dam rady isc . a po południu też zrobią bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu:D Monisiu no to szkoda że nie zrobiłaś.U nas Bete robią tylko rano do godz. 10 Wiesz ale po lekarzu zrób ją sama dla siebie tak dla swojego spokoju.Bo jak wzrasta co 48godz. to ciąża rozwija się prawidłowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrobi mi usg . jesli jestem już w 6 tygodniu to może już coś zobaczy na usg . a może jeszcze zrobie w sobote rano przed ginem ciekawie czy w sobotę robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie teraz mysle i się wystraszyłam że Ja nie mam żadnych mdłosci a powinny byc w tym okresie jakim jestem ? hmm co myslisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świadczy o zdrowej i mocnej ciąży. Ale dziewczyny nie maja i też rodzą zdrowiutkie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mam nadzieje mdłosci ominą bo nie będe mogła zamykac co chwile sklepu aby się zhawtowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. .co do mdłości to każda kobieta ma inaczej, u mnie w rodzinie żadna kobieta nie przechodziła mdłosci tzn. chodzi mi o babcie, mame i siostre.. a rodziły zdrowe dzieci, ja tez nie mam mdłosci, moze ze 2 razy zrobilo mi się lekko niedobrze i tyle, także Monika nie martw się tym ze nie masz mdlosci, ja sie tym bardziej cieszyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja nie mam żadnych mdłości ani takiego apetytu i ani wrażliwości na zapachy.Moja siostra też nie miała żadnych objawów przez całą ciąże a urodziła zdrowego bobaska.To nie ma reguły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam zadnej wrazliwosci na zapachy... ale z tym przewrazliwieniem to tez ci sie nie dziwie bo jak sie naslucha i naczyta czlowiek od innych ze wymiotowywały, ze jak czuly kawe czy papierosy to od razu je brało na wymioty to potem jak tego nie przezywasz to myslisz czy z Tobą wszystko oki, ale ja nie mialam nic z tych rzeczy i sie nie przejmuje, a podstawą jest pozytywne myslenie, wszystko bedzie oki i wszystkie urodzimy sliczne i zdrowe dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy się teraz przejmujecie? A co potem będzie. ja na początu niczym się nie przejmowałam dopiero teraz w nerwach trochę jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STefciu Tobie już niewiele zostało do porodu więc czym się przejmujesz ? a na kiedy masz termin ? chyba że się boisz porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie Stefcia ma rację, jak wy się teraz przejmujecie co później, ja sie niczym nie przejmuję, bo przecież co ma być to będzie a trzeba byc dobrej myśli, przejmować to się będe jak będzie mi się termin zbliżał.. dzisiaj się naoglądałam filmików z porodu i jestem przerażona, aż mnie krocze zabolało.. a mój zbladł, hihi Asiulek ja za mdłosciami tez nie tęsknię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doczytałam Stefciu że na 8 marca masz termin to faktycznie jeszcze 3 miesiące ale już teraz nic się nie wydarzy tylko czekac porodu ! ale będziesz miała fajnie już na wiosne będziesz miała baby a Ja i Asiula dopiero na jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boje najbardziej chorób u dzidzi a poród przeżyje. A Wy pijecie dużo płynów bo ja wodę litrami piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×