Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gość monika26z
kalpus Stefcia a Wy nie macie kontoa na nk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest juz -20 stopni.... a dzien mialam tak zimno w pracy bo klienci na sile drzwi mi nie zamykaja jakby ogony mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
Koteczek slicznie wyglądasz w ciąży i Slicznego masz już synka kalpus wysłąłam Ci zaproszenie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
sliczne foteczki Asiulka fajnie tak wiedziec i widziec z kim się pisze a jaki piesio kofany swwet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,wrócilam na chwilkę, bo niedlugo uciekam na M jak Miłosc.. Waculek a Ty kto? Jak coś Ci się nie podoba to po prostu tu nie wchodź i nie czytaj, bedziesz miał problem z głowy... Jak tam sie czujecie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
Gosiak Agutex Swietne fotki Ja też uciekam na m jak miłosc Kalpus zaakceptuj mnie Bede pózniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisalam opinie pracodawcy po skonczonym stazu bo musze jutro do oddac do urzedu pracy.... wogole musze jeszcze podleciec do ksigowej bo zusów ie włożyłam do segregatora....oj skleroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mnie chyba biorą mdłości tyle , że nie poranne a wieczorne:( Co wieczór tak mnie muli że masakra ale jakoś nie mam możliwości żeby \"dać coś z siebie\":) ale z dwojga złego wole chyba wieczorem niż rano jak się spieszę do pracy:) A ten dzisiejszy mróz wpakował chyba nas wszystkie do łóżka tak wcześnie. To wszystkim miłego cieplutkiego odpoczynku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja jestem - już po filmie.. też niedlugo będe kładła się do łozka, moniś a jak ty się czujesz? gdzie się wszystkie podziałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiak a Ja się dobrze czuje tylko jakby tak trochę mnie brzuch rano bolał ale nie dużo mam nadzieje że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz mi przypomnieć który Ty tydzień? bo juz mi się pomału wszystko miesza... no mnie to cały czas pobolewa podbrzusze i swedzi brzuszek i piersi.. skóra się rozciąga, teraz brzuszek z dnia na dzeń większy... rośnie balonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aCiebie Gosiu też tak pobolewał brzóch na początku ciąży? a Ty w którym jestes tygodniu bo mi też się wszystko ciut miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam isc jutro z kolerzanką ale ona przełożyła swoją wizytę na sobotę i chyba też pójde z nią dpoiero w sobote a na razie uważam na siebie bo tyle się ti=u naczytałam o poronieniach że az się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 13 tygodniu... Tak w sumie pobolewanie cały czas towarzyszy bo wszystko się rozciąga.. Mnie bolało jak jeszcze nie wiedziałam że jestem (tzn. przypuszczałam) to przed spodziewaną miesiączką mnie bolało już pare dni i potem nie dostałam okresu a bóle byly dalej z tydzień.. ale jeśli nie boli bardzo mocno i nie ma plamień to jest oki, a zawsze możesz wziąć nospe... Mi teraz dokuczają bóle, lekkie kłucia, swędzenie brzucha, piersi.. masakra.. hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie tak bardzo nie boli aby brac nospę może pózniej będzie gorzej . a w którym tygodniu miałas robione pierwsze usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też tak mocno nie boli więc się nie faszeruję póki co tabletkami... A pierwsze USG miałam w 5 tygodniu, potem w 7 i w 10. A teraz idę 15stycznia i mam mieć już te po brzuszku, bo póki co mialam dopochwowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 5 tygodniu było widać fasolkę, miała 4mm... A bijące serduszko dopiero w 7, bo w 5 była za malutka...A Tobie ile się okres spóxnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 11 lipca.. a Ty koteczek pisałas jakoś na 12 sierpnia chyba o ile dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn w sensie zaczyna się 2tydzień? czy już 2 tygodnie jak nie masz? Ja byłam u lekarza jak okresu nie miałam 12 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×