Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

no to jak 7 to prawie tak samo jak Ja tyle że Ja dopiero w sobotę ide do gina z wizytą pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z mamą rozmawiałam i dlatego tak długo.Beta ciągle pięknie rośnie.Tak jak powinna także jestem prze szczęśliwą przyszło mamusią:D Dziękuję wam za wiarę że będzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę do gina w poniedziałek i zobaczymy co tam u dzidzi słychać :) asiula83 no widzisz superrr - to teraz odetchnij, wyluzuj się bo miałaś ostatnio stresu co niemiara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka oj miałam bo to ci lekarze nie zdają sobie sprawy z tego co mówią.Ale już wiem że jest wszystko dobrze i dzidzia zdrowiutka:DA u Twojej już bije serduszko na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piersiaste mamy i te mniej piersiaste ;D hehehe Cycunie, cycusie, cyceńki... Który facet nie zerknie z miłą chęcią na nie... W czasie ciąży są pełniejsze, jędrniejsze... no fakt... może i wygladają ładnie dla tych z nas które zawsze miały mniej w staniczku, bo np. dla mnie moje WIELKIE piersi naprawdę zaczynają być uciążliwe. Czuję sie jak taka dojna krowa ;] Mój facet patrzałby i dotykał...ale co z tego jak sutki pobolewają? I dotykanie nie sprawia przyjemności tylko ból? Z doborem stanika też problem... ale to nie tylko w czasie ciaży ale i przed, borykałam sie z tym.... Mimo niskiej wagi i szczupłej sylwetki zawsze miałam piersi tak jakby nieproporcjonalne... ;] np. strój kąpielowy... stanik z rozmiaru 40 a gacie z rozmiaru 36-37... ehh... mam nadzieje że piersi się zmniejszą po porodzie... Ale bedą jedrne.. bo jak nie to chyba pójdę na jakieś zmniejszanie czy coś w tym stylu... bo dla mnie osobiście duże piersi sa traumą... a zaczęło się od 4 klasy podstawówki... to chyba mój jedyny kompleks ;] Ale sie rozpisałam :D Laleczki, ciesze sie że u was wszystko dobrze :****** widzę ze kafeteria prowadzi do naszej klasy ;] miło ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mam nadzieję że tak jest, tak się martwię :( ale chyba jest oki wczoraj byłam na becie wyszła duża, nie wiem czy iść jutro też żeby zobaczyć czy rośnie czy już poczekać do poniedziałku, do usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane. witam nowa kolezanke asiule 81 a staqra asiule to niech ucałuje widzisz kochana wszystko dobrze az sie poplakałam, przez tych lekarzy tylko sie niepotrzebnie stresujemy... moj synek juz poszedl spac, mam luz... wiecie co ja pw pierwszej ciazy bylam wrazliwa na zapachy ae nie wymiotowałam ani nic.... a teraz istna odwrotnosc, codziennie wymiotuje, do tego poranna zgaga... wiecie co dzisiaj mi facet tak nosem pociagal ze nie wytrzymalam i pobieglam zwymiotowacv bo tak mnie obrzydzil:((( to ja tez naleze co małych piersi: przed ciaza b, teraz c....a z michałem po porodzie mialam nawet a... byłam dzisiaj w sklepie dla dzieci bo ma chcial ubranko dla kolegi syna bo sie urodzil niedawno ale sie napatrzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka81 poczekaj sobie spokojnie do Poniedziałku.Ja to musiałam robić betę a jak masz wysoką to wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek👄 ale ten buziak był mocny:D Dzięki Szkoda mi ciebie że masz takie wymioty:-( Mnie chyba już ominą i bardzo bym się z tego cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguły na te wymioty juz na zgage obcykałam sposb rano jem płatki z melkiem i pomaga ale musze z 20 minut posiedziec i nic nie robic bo inaczej zwymiotuje:(((( wiecie pryszcze mnie opypały na buzi, masacra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a na innym forum dziewczyny polecają na wymioty gazowaną wodę po jedzeniu a później gumę owocową i ponoć rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka czarna ale sie ciesze że masz fasolkę. To Ty zakładałaś to forum i smutno by mi było żebyś do staraczek dołączyła. Buziak tym razem dla Twojej fasolki. Dziewczyny nie wiem czy z Wami popiszę bo znowu sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu coraz częściej tak mała będzie ci dawała w kość.no to już blisko rozwiązania i jej też jest w takiej pozycji niewygodnie.Moja siostra to ostatnie tyg. musiała leżeć bo tylko w tedy mały był spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie rozłączyło serwerami... asiulka dziękuje za zaproszenie :) Wspaniałe fotografie ;] a w szczególności do której zostawiłam komentarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, ja mam 28 tydzień a mój synek nie wie co to noc i dzień. na okrągło wariacje jakieś tworzy w brzuszku ;] Czasami jak kopnie to podskakuje bo mnie wystraszy. Ale to dobrze że sie dzieciaczki ruszają, wtedy wiadomo że jest dobrze że żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Zasmarkana mamo, widze ze masz dokladnie ten sam problem hihi z duzymi cycusiami :p a co do stroju kąpielowego to mam to samo ile sie zawsze nawkurzałam zanim kupiłam ojeju.. górę musiałam miec 40 a dól 36 i weź tu taki znajdz jak wszędzie daje te same rozmiary dołu i gory, hihi i piersi też byly moim najwiekszym kompleksem ale mam nadzieje ze po ciazy bede miała B i ze nie beda wygladały jak spuszczone balony po kolana, hihiih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana mamo dzięki :) już niedługo mam nadzieję zobaczymy zdjęcia z twojego ślubiku bo to już tuż tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×