Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Asiulka,a moze podlapalas jakieś zapalenie pecherza? nie zmarzłas w tamtych rejonach ostatnio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dlaczego nie piszesz na tamtym forum ?teraz wszystkie tu piszecie,a tam nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapus,pisalam wczoraj a dziś jeszcze nie zdążyłam przeczytac tego co napisałyście...Zaraz wleze i do Staraczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja juz wróciłam i fajne książeczki wypożyczyłam z biblioteki. Asiulka ja myślę że to pęcherz przemrożony. Ja tez mam z tym problemy. teraz w ciąży szczególnie muszę uważać bo ponoć najbardziej w ciąży można zachorować. A znam ten ból bo jest okropny. Agutek Kochana podziwiam Ciebie że jakoś sie trzymasz. pamiętaj że jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już sobie pospałam bo listonosz paczkę przyniósł i mnie obudził. Dziewczyny to nie pęcherz tylko mnie boli i piecze pod wargami sromowymi i mam bardzo spuchnięte bo wczoraj mąż to oglądał i to mnie tak boli.Ale na 100% to nie pęcherz.Dzisiaj dużo z wami nie posiedzę bo muszę sprzątnąć a o 14 przyjeżdża po mnie kolega i zawozi mnie do lekarza bo mężuś dużo ma pracy ale zorganizował mi transport a od lekarza po wynik bety od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, lekarz już niedługo Ci zdiagnozuje i cos odpowiedniego doradzi;) Fajnie,że masz transport;) bo jeździc po mieście MPk to normlanie....szkoda słów:O wczoraj wracałam do domu godzine,a zwykle 20 minut:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie jadę dzisiaj do tamtego gina bo dzwoniła do mnie moja lekarka że mam do niej w Środę się natychmiast zgłosić bo ma wynik cytologi i coś jest nie tak.Idę dzisiaj odebrać i boję się jak cholera.A jak będzie 3 to co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka tak lekarze Ci powiedzą co i jak. Ja mnie sprzątam choć powinnam bo po wczorajszym wieczorze to szok ale nie ma sensu bo dzisiaj to samo będzie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka cytologia to po prostu stopień czystości. 3 moze też oznaczać jakieś grzyby drożdże. Ale dla dziecka nie jest chyba szkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka,nie mam pojęcia....trzeba by w necie sprawdzić.Nie bój się.... Stefciu,to tylko ogarnąc co grubsze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dlaczego zawsze coś się dzieje? Czy ja nie mogę normalnie cieszyć się zdrowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam i stopień 3 może oznaczać raka szyjki macicy i przeważnie tak jest i trzeba iść do szpitala i wycinają do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiul;ka pamiętaj że w ciąży jeszcze słabsze są wyniki bo dzidziuś wszystko co dobre zabiera. kasia niby ogarnęłam ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula to juz ostateczność oznacza. koleżanka miała 3 i nic jej poważnego nie było. Czekamy na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka,ale nie mysl o najgorszym... Stefcia ma racje - w ciązy sa słabsze wyniki.... Daj znac co i jak,dobrze??? Ale gdyby cos było nie tak to czy w szpitalu by Ci nic nie powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak pojadę do lekarza i po drodze wezmę wynik.Ale Stefcia ja miałam pobieraną Cytologię przed poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie czy nogi brzękną od tego że sie siedzi czy że nie ma się wystarczająco ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula z wynikiem do lekarza i nie stresować się niepotrzebnie. Lekarz powie Ci dokładnie co to jest. Staraj się myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lekarka tak ze mną rozmawiała i nie chciała nic powiedzieć tylko powiedziała że nie jest dobrze więc może to być nawet wyżej niż 3.Ale wezmę wynik to skonsultuję to z tym lekarzem co dzisiaj jadę.Ale nie powinna tak mówić bo wie że jestem w ciąży i będę się zamartwiać. Już tracę powoli zaufanie.Bo czy lekarz ma prawo tak mówić przez tel. jak jeszcze nic nie jest wiadomo.A teraz już cała jestem w strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka cytologie nie robi sie zawsze tydzien przed okresem i tydzien po,bo zawsze gorsza grupa wyjdzie,moja koleznka tak miala,dwa tyg wylaczona z zycia,zrobila w srodku cyklu i wszystko ladnie bylo,a gin juz operacje chcial robic!!! Nie martw sie grupa 3 to jeszcze nie jest tragedia gorzej juz by bylo jkaby byla 4,bo wtedy cos tam sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia nogi brzękną bo jest mało ruchu i nie ma krążenia lub jak się długo siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ta gin to mnie wkurza. nie martw się na zapas i zawsze pamiętaj o konsultacji z innym ginem bo u Ciebie to jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, no tak tak z wynikiem do konsultacji... Trzymam kciuki i główka do góry! Ide na sniadanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie wiem czy ja mam siedzieć czy chodzić. Ale pamiętam jak chodziłam to było w miarę ok a teraz jak 2 dni siedzę to koszmar normalnie i jeszcze jak swędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nigdy nie miałam żadnego stanu zapalnego ani infekcji i aż lekarze się dziwili że bardzo mało kobiet jest tak zdrowe a tutaj proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula nie wyrokujmy bo pewnie jest ok a my się nakręcamy. Głowa do góry. o której idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×