Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gosiak'u.... Ja się chyba zacznę modli by nie mieć cycków aż po pas... moja znajoma miała zawsze duże piersi, urodziła syna, faktycznie jej sie zmniejszyły... ale skóra zrobiła się taka rozciągnięta... ehh.. mam nadzieje że ani mnie ani Ciebie to nie spotka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie moja siostra urodziła 4 dzieci a wygląda lepiej niz ja i to bez żadnych operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedzieć jak normalnie noszę miseczkę D a w ciąży jaki rozmiar będę mieć? Rozmiarówki braknie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tego Tobie życze, oby nasze piersi po ciązy były piękne, jedrnę i okrąglutkie hihi i mniejsze :D Zasmarkana mamo a ile ty masz latek? jesli mogę wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dziewuszki a ja tak was czytam i mam życzenie mieć po ciąży troszkę większe cycusie bo mam takie małe B ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za szczęściara... mam wiele kobiet które maja juz dzieciaczki i wygladają fantastycznie. Podobno (tak mówią) że młodszej kobiecie która dbała o ciało łatwiej wrócić do figury sprzed ciąży. Ile w tym prawdy? Nie wiem. ;] Ale co do jednego jestem pewna... jeśli moje piersi nie będą mnie zadowalały zmniejszę... i raz na zawsze pozbędę się kompleksu wielkich piersi :D Ale mam nadzieje że obędzie sie bez tego :D Jakieś masaże w wykonaniu ukochanego ;D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a Ty nie wiesz jak ktos ma karte założona po 10 tygodniu ciąży to dostanie becikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, a teraz tak z innej beczki, oglądała może któraś z Was "Tylko Miłość" na polsacie? Bo juz od chyba 3tygodni nie ma i sprawdzałam w gazecie i nie leci, nie wiecie co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana becikowe dostaniemy, albo karta ciazy albo zaswiadczenie od lekarza prowadzacego... a karte ciazy zabieraja przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 lat. Ja przed ciążą miałam już rozmiar 65 D. a teraz jak kupuje stanik F. :( Tak już wiem że to chłopak ;] Mam na zdjęciu już siuraka ;D Stefcia też mam ten problem... karte miałam zakładaną w 12 tygodniu, ale w 10 już byłam pod opieką lekarza (szpital). i nie wiem co z becikowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a pozwoliłam sobie bo gin powiedział że nie za często ale mogę że ta ciąża już nie jest tak bardzo zagrożona bo wyniki dobre i progesteron też.Nawet już nie biorę duphastonu tylko luteinę i to w małej dawce.Więc nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek bo teraz od stycznia wyszła ustawa że d 10 tygodnia przysługuje becikowe a ja mam karte od 3 miesiąca dopiero i ciekawe czy mi dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo juz myślałam żeby gina jakoś prosić o zaświadczenie czy jak bo ja w Stanach nic nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana mamo, to widze w tym samym wieku jestesmy, bo ja tez 20... tzn. ja 9 lutego konczę 21:) czyzbysmy byly tu najmlodsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia becikowe weszło wogole w zycie w lutym 2006 i jak ja bylam w ciazy nie wiedzialam ze bedzie takie cos i w grudniu 2005 urodziłam michała , a potem okazalo sie ze ustawa dziala 3 miesiace wstecz i dostałam becikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze słyszałam że jak ja zaszłam w ciążę w 2008 to jeszcze kwalifikuje sie na starych prawach do becikowego ale nie wiem jak to w praniu wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czyli my tez,bo ja dzis zaczełam 10 tydzien a karte mi założa za 3 tygodnie, chyba ze ten za tydzien mi zalozy.... mowie ci stefcia nie martw sie bo w tym to ustawa dziala wstecz, podpytam sie w mopsie mam znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też właśnie mam znajoma to zapytam ale myślę że nie powinno byc problemów. W końcu i karta ciąży jest a tam wszystkie badania sa a im tylko o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×