Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Shila to ładnie ci beta podrosła.A mój mężuś też chce Kubusia ale mój brat tak nazwał psa jamnika więc nie bardzo teraz nazwać dziecko hi hi hi Stawiam Inkę dziewczynki /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę bardzo Stefciu.Ja zjadłam teraz pizzę i tak myślę że muszę od jutra zacząć się zdrowo odżywiać bo ja mało jem owoców bo muszę mieć ochotę.A wy jak się odżywiacie? Tak jak przed ciążą? Ania ale u ciebie też szybko zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja częstuję sałateczką owocową... mniam... proszę nakładać i zjadać - pyszotka :) a dziewczyny macie jakieś jazdy smakowe? bo ja np na samym początku miałam na jabłka a teraz na nabiał, zwłaszcza biały ser! MUSZĘ po prostu muszę codziennie zjeść, jak widzę twaróg w sklepie to mam ślinotok... a już nie wspomnę, że potrafię ciastko popić wodą spod ogórków :) bez komentarza...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ja na początku sie starałam dobrze odżywiać a teraz mam takie zachcianki że wszystko idzie w ruch a pizza to może i co dzień być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shila ja też ogórki wcinam bez tołku a z tym ślinotokiem to nie wiem jak u Was ale ja w nocy jestem cała zaśliniona jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odżywiałam sie fatalnie, jeszcze rok temu o tej porze (styczeń) ważyłam 38kg i zmagałam się z anoreksją :( potem był warunek że aby mieć bobo to muszę przytyć do min 49kg więc musiałam wziąć się za siebie i to ostro... teraz waże jakieś 54 kg ale bardzo urosły mi piersi, tłuszczyk też się na brzuszku pojawił... staram sie jeść zdrowo, chude mięsko, chudy nabiał, duuużo surówek i owocków ale mam słabość do sło0dkiego... chyba organizm rekompensuje te miesiące głodu, bo za ciastko rękę bym oddała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam żadnych zachcianek ani mdłości.Moja siostra tak miała do końca ciąży jak ja to i może mnie się upiecze.Ale chciałabym mieć smaki. Shila sałatka pyszna.Bomba witaminowa:D A miałyście mdłości lub macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shila ale ta anoreksja jest straszna.Nie potrafię sobie wyobrazić jak można nie jeść.Ja kocham jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ja miałam 3 miesiące. Nie życzę nikomu. A zachcianki jeszcze beda wie sie szykuj. Dziewczyny a u mnie juz dzidzia ręką wali w brzuch i tylko widze takiego węża na brzuchu odbitego. ona tak upiera rączka i trzyma i takie wybrzuszenie powstaje. Ale niektóre kopniaki nie są tak przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tylko parę razy mnie muliło, zwłaszcza rano albo jak za bardzo pojadłam...ale bez "rigoletta" myślę, że jak do teraz mnie nie dojechało (12.tydzień) to chyba już nie dopadnie... Asiula, a ty który tydzień? to wielki cud, że dwie fasolki ocalały!!! Trzymam mocno kciukasy za Ciebie i za nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu no to już ciasno Nikolce jest i śpieszy się do mamusi.A może próbuje się przekręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę się już doczekać aby poczuć takie kopniaki :) musi być niesamowite uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę to jest fajne. A jak chce sie to wybrzuszenie pogłaskać to ono sie chowa zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila u mnie 7 tydź. i teraz nawet nie przyjmuję do siebie złych myśli.Musi być dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA TERAZ TO JUż BęDZIE TYLKO DOBRZE!!!!!!!!! Jak dzieciątka tyle przetrwały to znaczy, że bardzo chcą sie na tym świecie pojawić, są mocne i wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Stefciu ja mam termin na 16.06.2009 bylam na usg ale nie chcialam zeby mi lekarz mowil co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
moze to wyda wam sie dziwne ale tak chcialam moze jeszcze zmiene zdanie mam jeszcze troszke czasu :D Uciekam na film jest fajny wojenny na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a ja mam urodziny 13.06:D Moja siostra do samego porodu nie chciała wiedzieć co będzie ale przed porodem lekarz się zapomniał i powiedział im jakie chłopczyk ma duże jąderka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania szeregowiec Rayan.Znam go na pamięć ale mam spokój bo mój mężuś go ogląda a później chłopców z ferajny i cały wieczór mogę siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie leci :Naga broń" na Polsacie, jeny jakie to pierdoły okropne, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dużo kobiet nie chce wiedzieć. ja to ciekawska jestem i wszystko chce wiedzieć. Kobietki uciekam już papatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem w 16 tyg, moja ciąża nie zaczęła się szczęśliwie, w 6 tyg trafiłam do szpitala, zaczęłam plamić - jajo płodowe spłaszczało się coraz bardziej :( gdybym od razu nie zareagowała, nawet nie chcę myśleć... po wyjściu ze szpitala nie przedłużono ze mną umowy - ale powiadomiono, że jeżeli \"COŚ \" się stanie to przyjmą mnie z otwartymi rękoma. Postanowiłam więc by się to \"COŚ\" nie stało :) w tamtym tygodniu mój synek mnie uderzył :) :) :) i chyba zrobił fikołka hihihii :) wszędzie czytam, że kobiety, które pierwszy raz są w ciaży trochę później odczuwają ruchy dziecka... zawsze byłam inna :) A czy długo się staraliśmy? W mojej rodzinie kobiety mają problemy z zajściem w ciąże, na przełomie 15 lat urodziła dziecko tylko 1 kuzynka... chciałam z mężem sprawdzić czy i ja będę w podobnej sytuacji, byłam tak owładnięta myślą czy mi się uda, że w ogóle nie myślałam, iż mogę zajść w ciąże :) i po 3 miesiącach 2 kreski hihihii. Pozdrawiam Was i dziękuję za przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu właśnie miałam pytać czy sama w domku jesteś. To zmykaj Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara to super że wszystko dobrze się potoczyło i teraz możesz się cieszyć że nie dałaś się losowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara, mamy identycznego suwaczka, hihi... ja też na dziś kończę, dobranoc, miłych snów papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam się kąpać i poczytać gazetki o ciąży. Kolorowych snów mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×