Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Stefciu moja gin ma najnowsze USG i wykrywa niby w 95% ale czy to prawda to nie wiem. Stefciu no u mnie trudno jest ustalić termin porodu bo tylko po wielkości dzidzi ale lekarz tak mówi że koniec Sierpnia,początek Września.Ale ja mam tak pomieszane że sami nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu na dworzy nie jest tak miło jak myślisz.Taka zawierucha że jak idziesz pod wiatr to nie możesz złapać oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka,no rzeczywiście, moja biblioteka to w takiej studni jest,że tego wiatru nie widać....Widać tylko,że sypie śnieżek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę się zdrzemnąć, bo normalnie oczy same mi opadają.. do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia - buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahhaha;)oplułam montor:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale u nas na Janowi zawsze bardziej wieje niż w Centrum. Gosiu do później. Ja jestem ciekawa czy mnie będzie jeszcze tak spanie brało jak was bo na razie to nie bardzo czuję żebym była bardziej śpiąca.Tylko tak przed 23 chodzę już spać ale w dzień nie śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - dobrych snów;) Acha, i jestes fajjjna;)dzięki za zaakceptowanie zaproszenia na NK:D Asiulka,z tym spaniem to ja miałam tak,że w pierwszych tyg. to spałam duzo i ciągle mało,a teraz jest tak,że usypiam szybko,ale sie budze pokilku godzinach i juz zasnąć nie moge a rano wstaje ledwo ledwo i wyglądam jak zombiak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a ja miałam zawsze tak że długo nie mogłam zasnąć a teraz w nocy jak idę do kibelka i wracam to tylko głowa do poduszki i w ciągu sekundy śpię.A w dzień nie ale ja śpię do 10 rano to też inaczej niż ty musisz rano wstać do pracy. Idę tłuc piersi na kotlety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu już widziałam tę stronke fajna jest. Asiulka mnie w I trymestrze spała w II nie i teraz w III znowu. II dla mnie jest najfajniejszy bo zaczynasz w pełni czuć ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a mi mężulek meble przywiózł i buzi dał i może będzie dobrze juz. okaże się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu za chwilkę sobie zobaczę to stronkę. A ja już kotlety smaże a do tego mam ziemniaczki peere i surówkę z kapusty pekińskiej.papryka czerwonak,kukurydza,fasola czerwona,ogórek i to z sosem vinegree.Zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu my latem kupiliśmy nowe meble wszystkie ale mężuś sam musiał skręcać.A ty już masz złożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka361
witam wszystkich mama taki problem jestem w 36i5 tc bylam wczoraj u lekarza i okazalo sie ze moja coreczka jest za mala wazy 2313g i mierz 307 mm a do tego jest zle ulozona siedzi na pupie marne szanse ze sie przekreci, mam za malo wod plodowych i jeszcze do tego wszystkiego przez to ulozenie ma zgnieciona glowke. zostala wyznaczona data cesarki czy ktos mial podobny problem? zmartwiona Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka ale co lekarze mówią? Bo dzidziuś może byc mały i źle ułożony a zdrowy jak ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka,nie pomogę Ci...ale może dzidzi sie przekręci jeszcze...A na kiedy masz cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×