Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

ano też prawda ale będzie dobrze na pewno będzie dobrze . przecież przez całą ciąże jestes monitorowana u gina a on obserwuje gdyby się coś działo żłego to by zareagował trzeba być dobrej myśli a jak będziesz rodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jakie będziecie miały żyły na brzuchu i mi już pępek na wierzch wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczyny spac bo jutro musze o 5 rano wstac brr i do pracy brrr ale ładnie śnieżek napadał fajnie Dobranoc kobietki do juterka :)papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Monika. Dziewczyny żebyście widziały moje nogi teraz to byście sikały ze śmiechu. Normalnie równe jak kłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu śpij dobrze👄 U nas też świata nie widać bo ciągle śnieżyca jest. Stefciu a ten pępek tak dziwnie wygląda co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ja też mam takie a jestem dopiero na początku ciąży a co będzie później.Ale póxniej to ja będę musiała brać tabletki bo mogę mieć zatrzymanie krążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz dobrze Stefciu bo ja to mam genetycznie po ojcu.A dzisiaj to możesz sobie posiedzieć jak mąż przy meblach wojuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie uciekam bo krzyczy że mu nie pomagam to chociaz śrubkę podam. papatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ja też mojemu pomagałam bo dużo skręcania przy tym jest ale jak już wszystkie stoją to jaka radość.To dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki🌻 Ja właśnie idę na betę ale kiepsko się czuję bo brzuch mnie bardzo boli od rana.Nie wiem czemu.Ale dzisiaj o 15 mam wizytę więc jak coś to gin. sprawdzi co i jak. Miłego dzionka życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) U mnie troche na zewnątrz cieplej i nawet nie jest tak bardzo zasypane, nawet jakoś bez sensacji do pracy dotarłam. Dzisiaj pracuję do 19 masakra ale może jakoś przeżyję.Niby wczoraj wyspałam sie popołudniu i powinnam być dzisiaj wypoczęta , ale gdzie tam widocznie moja fasolka wolałaby żeby mamusia całe dnie spędzała w ciepłym łóżeczku:) To miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) dzisiaj może bedę mieć lepszy dzień. Wczoraj naczytałam się o poronieniach i innych problemach, a że jako przeżywam wszystko to nagle coś złego zaczęłam odczuwać w brzuszku i leżałam wystraszona prawie cały dzień. Wiem, że tak nie wolno myśleć :/ wizytę kolejną mam dopiero we wtorek :( u mnie tez biało i zimno :) Pozdrawiam :) ciekawe co u Agutexx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara najważniejsze żeby myśleć pozytywnie. Nie ma co za wczasu wymyślać problemy i stresować się. Odpoczywaj kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Przywitam sie i lece poczytac to co napisałyście;) I kawusie stawiam i ciacho z jabłkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. u mnie mróz zelżał i szykuje się fajny dzień. ja właśnie wychodzę do miasta. Asiulka trzymam kciuki ale myślę ze ból brzucha to z nerwów miałaś. lara nie ma co sie martwić bo to jeszcze gorzej wpływa na fasolkę. Justyśka kasia miłego dnia w pracy. Do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam z Bety.Ale była akcja.Pielęgniarka jak wyciągała strzykawkę to poszło takie ciśnienie że jej całą bluzkę pochlapało a później siedziałam tam 30 min. bo nie mogli mi zatamować krwawienia.Nie wiem dlaczego bo zawsze mają trudności z pobraniem krwi bo słabo leci i żyły są nie widoczne ale może dlatego że ciągle w tym tygodniu kują mi tą samą żyłę. Dzisiaj na 15 jadę do gin bo po Poniedziałkowym USG jak sikam to tak piecze i nie mogę się podetrzeć bo tak boli.Dotknąć się nie mogę.Czy mogło byś tak że USG nie było zbytnio czyste i teraz mam jakąś infekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałaś przygodę Asiula:) Co to tego usg to nie wiem czy od niego taka infekcja bo przecież lekarka powinna założyć na to tego \" kondomika\":) więc powinno być czyste chyba , że np jesteś na to uczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka,ja tez tak mialam ostatnio,ze krew nie chciala mi leciec bo zawsze mam kuta reke lewa.. Asiulka jesli mialas usg dopochowe,to niemozliwe zebys miala jakas infekcje,bo na wziernik jest zakladana prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka mi jak gin kazał uwazac po zabiegu,zeby nie wpasc to kazal gumki kupic,ale mnie wlansie po nich wszystko piecze i boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak założyła gumkę ale i wydaje mi się że może być od tego bo jak tylko przyszłam to zaczęło mnie boleć a dzisiaj to już jest tragedia i wolę to zbadać ale tak mi się nie chce jechać bo kawałek mam do lekarza ale muszę bo tabletki mi się jutro skończą na podtrzymanie.A czekam z niecierpliwością na 17 bo będę znać Betę.Fortunę na nią wydam bo każdorazowo płacę 45zł.Ale wiecie coraz bardziej boli mnie ten lewy jajnik a dzisiaj pielęgniarka mnie jeszcze nastraszyła że jej koleżanka za długo zwlekała a miała pozamaciczną i zmarła.I weź tutaj się nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wszystko będzię dobrze- Twoje dzidziunie napewno mają się dobrze:) A u mnie jakoś leci- powoli przygotowuję się do następnego zafasolkowania i mam nadzieję że się uda- jestem dobrej myśli. W czwartek idę do gina żeby sprawdził czy nic nie trzeba może czyścić. Ale wiecie co okres mam taki jak zawsze- może minimalnie mocniejszy i troszkę takich skrzepków- ale gdybym nie wiedziała to nigdy bym się nie skapowała że to było poronienie. Brzuch bolał 1,5 dnia tak jak przy okresie- choć miewałam jeszcze mocniejsze bóle. A wiecie co jest jeszcze dziwnego- bolały mnie piersi i były nabrzmiałe- a jak tylko dostałam okres zmalały i przestały boleć tak jak co miesiąc przy dostaniu miesiączki. No sama nigdy nie wiedziałabym że byłam w ciąży- to takie dziwne. Czuję się dobrze fizycznie (oprócz psychiki- no wiecie)- i nic mi nie dolega. Troszkę masło maślane i troszkę wam naśmieciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez bulgoce ale chyba z glodu hi hi hi i Panie doktorze bo ja nie wiem brzuch mni rozbolal jak na @,i mialam problem wlozyc sobie palca- jakos sie ciasno tam zrobilo Panie doktorze- czy mam sie tym przejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Asiula jak ja byłam na ostatniej becie też mnie nieźle pokuli. W pięciu miejscach bo nie mogli się wbić, bo mam mało widoczne żyły. W końcu posłali mnie na niemowlęcy i tam Pani włożyła małą igłę i cisnęła ręką i spuszczała po kropli do dwóch malutkich menzurek. Trwało to 45 minut. Ja oczywiście do niej a po co tak dużo- ona się zaśmiała i powiedziała że to tak i tak takie ilości to niemowlakom pobierają. Powiedziała że tak mało leci bo być może bardzo mało piłam- a tak było- ale nigdy nie wiedziałam że może być to powodem takiego małego ciśnienia krwi. Pozostały mi n rękach siniaki a największy na przegubach dłoni- bo tam też próbowali- tylko cienka żyła była i im uciekała- a to wszystko w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×