Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Stefcia jak będziesz mogła to odpisz mi na e-maila.Napisałam na ten zong coś tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka,dobre wieści przyniosłaś;) Fajnie,ze beta rośnie! Taaaaak ma być;) Stefcia, Zasmarkana - dobrą noc miałyście?;) Częstuję kawką i słodką buła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkaaa... ;] noc może i nie była najgorsza... ale za to od 5 już nie śpię... się obudzałam i już nie mogłam zasnąć i wierciłam się do 7. Mały latał w brzuszku.. Zjadłam rano budyń waniliowy i jakoś mi teraz nie najlepiej... chyba był za słodki... teraz mam zapotrzebowanie na owoce. Rodzice idą na rynek... oj jak mam z nimi dobrze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja juz coraz gorzej śpię ale mówią że w 9 miesiącu w ogóle się nie sypia. Życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu, okurcze...to niedobrze z tym snem:O Mi sie ostatnio jakieś farmazony śnią, takie głupoty i wyraziste...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań mój M twierdzi ze ja spie jak skała ale mi sie wydaje że ja wierce się całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, u mnie to samo... sen zamiar mnie relaksować zaczyna mnie męczyć... Ale zimno dziś na dworze... brrr... dobrze że ni muszę już nigdzie chodzić... na za tydzień we wtorek muszę się nauczyć na egzamin z niemieckiego... wiec dom, dom, dom... i jedzenie ;] jak bede chciała sie przewietrzyć to sobie na balkonie posiedzę ;D Kasiu dziekuje za jabłuszko... mama mnie uraczyła mandarynkami jeszcze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, takie to uroki ciąży są.... Mandarynki...mmmmm Ostatnio już myślałam,że mi przeszła chcica na nie,ale teściowa w niedziele tak obok mnie postawiła mieseczke z nimi i....wszystkie zeżarłam:)Ale lojalnie sie pytałam,czy aby na pewno mogę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja juz się nie pytam nikogo czy moge bo wiem ze kobiecie w ciąży nie odmówią. U mnie dzisiaj to samo co wczoraj grochowa i schabowe z grzybami i serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie smażę schabowe, grzybki wcześniej odgotowane przysmazam z cebulka na patelni i tarkuje ser. Potem na schabowego smaruje majonez, kładę grzybki z cebulka i tarkowany ser i albo w mikrofalówce albo w piekarniku podgrzewam żeby ser sie roztopił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
witajcie mamusie! tak nie za czesto tu zagladam, bo w ciagu dnia musze opiekowac sie małą, a wieczorami mąż wyłacza mi komputer zeby nie naświetlać dzidziusia :-) bardzooo przezywa :-) Stefcia25 ---- te grzybki to mogą byc pieczarki? zasmarkana mama ---- podziwiam, ślub w tak zaawansowanej ciązy, ja to bym chyba poczekała z pół roku, a suknie pewnie szyjesz? czy wymysliłas jakies inne rozwiazanie? Asiula83 ----- jak będą blizniaki to odrazu dwójka z głowy, nie bedzie trzeba dwa razy chodzic w ciązy ;-) http://allegro.pl/item521578969_wozek_blizniaczy_implast_spider_wysylka_gratis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmonna - ale my mielismy ustalony juz dawno termin.. i tak wyszło... co do sukni nie nie szyje... w salonie z ktorego wypozyczam upatrzyłam i przymierzyłam suknie która jest nieco większa od mojego rzeczywistego rozmiaru sprzed ciąży. jest tak zrobiona ze mozna ukryc odstajacy brzuszek ;D Nie wygladam na szczescie jak hipcio wiec spokojnie zmiesciłam sie w kreacje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
stefciu to nie ja. napisalam 2 posty a w miedzyczasie jeszcze ktos inny, odnalazłam to, bo wydawało mi sie że to nie ja o to pytałam :-) "minisia29 Ja rodzę dopiero w sierpniu. wydawaje mi się że któraś z dziewczyn jest z Białegostoku. Chciałam się jej zapytać w którym szpitalu rodzi. Pozdrawiam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
zasmarkana mama - to pozostaje mi tylko zyczyc udanej zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmonna- dziekuje pięknie ;D A tym czasem ide sie polozyc troche... mały zaczyna ostawiac akrobacje... a poza tym straciłam czucie w pupce a kosc ogonowa zaraz wyjdzie mi druga strona.. ;D Młego popołudnia... wieczorem zapewne jeszcze zajrzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja padam, oczy mi wysiadaja... Wklepywanie czegokolwiek do kompa przez dluższy czas dobija :O Dlatego zaraz sie zbieram do domku:D Zajrze jutro z pracy;)bo dziś nikt i nic mnie nie zmusi do ślepnienia w monitor:) Stefciu,dzięki za odp. o schabach;)zrobie moze w piątek...lub na weekend, bo fajne danie musi byc i pyszne z pewnością;) Zasmarkana,a jak głaszczesz brzuszek to Mały sie uspokojaja,czy jeszcze bardziej kopie? Moje tez sie dzis uaktywnia;)i łaskocze i bulgocze:) Asiulka..... Dobrego popołudnia i ciepłego wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej mamuśki co tak pusto tu?? :D ja mimo zmęczenia nie ide spać bo skoro wczoraj usnełam o 23 i wstałam o 5 to jak bym teraz sobie przysneła to ciekawe u której zaczęłabym \"dzień\" ;] Nawet nie mam jak poleżeć spokojnie... co chwile domofon... a to do brata, a to do siostry... a to sąsiadka przyjdzie z firankami... A to pies szczeka bo kot skacze za patyczkiem. A to teściowa dzwoni i pyta mnie o jakieś , wydawało mi się dawno ustalone rzeczy... Do tego nauka dzisiaj już mi do głowy nie wchodzi... delektuję się herbatą z miodem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana ja to domofonu nie odbieram jak widzę przez okno że to ktoś obcy bo potem przyzwyczają sie że ja w domu i od razu bedą do mnie dzwonić a przy dziecku to wiadomo jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×