Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

hejka przepraszam że dopiero pisze ale tak zleciało a wiec 6 tydzien wyszedł na usg hurra serduszko już bije jestem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Hej :D Ja yez jakos koteczek jestem nie do zycia od dwoch dni przeszly mi zaparcia to znowu jakas krew z nosa mi leci czuje sie do du...y nic mi sie nie chce jem i spie..dzis nawet nie gotowalam nie sprzatalam i zakupow nie robilam kompletnie nic maz wszystko robil..zaraz ide do kapeli i do lozka..mykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
milego wieczorku wszystkim buziole 👄 papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki:) monika to super, cieszę sie bardzo, a na kiedy masz termin? i ile dzidzia ma mm?kiedy nastepna wizyta? Ja zajadam tosciki, mmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam... piszę dopiero teraz bo byłam na zakupach... o nie... z moim to gorzej niż z babą... 3 godziny chodziliśmy za kurtką dla niego bo stwierdził ze czas kupić nową ;D I NIC! Nawet nie patrzałam na nic dla siebie ;D Co do kawy, to niestety mój nałóg... na początku piłam tylko zbożową... ale teraz jakoś nie mogę i codziennie rano do śniadania pije kawę rozpuszczalną z jednej łyżeczki, prawie pół kubka mleka i 2 łyżki cukru ;D Bez takiego trunku ani rusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stfcia25
Hej kobietki. Monia i co fajnie dzidziusia widzieć? ja tak na chwilkę Wam życzyć udanego wieczoru i kolorowych snów. ja oglądam TV z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałąm się Gosiu na zdjęciu że chyba 6.3 mm ale nie jestem pewna czy dobrze patrze bo na kazdym inaczej pisze aa co się dzieje z naszą Asiulką 83?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu chyba 3 mm tam masz bo nie mozliwe ze tak duzo moje w 10 tygodniu miało 4.6mm a w 5 jak byłam to 3mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki👄 Monisiu świetna wiadomość:D Widzisz tak się martwiłaś ale tak ma każda z nas przed wizytą.Ja za tydzień w Piątek idę na USG i też się denerwuję.Dziękuję za pamięć. Dziewczynki nie obraźcie się ale ja od dzisiaj ograniczam kompa bo troszkę uzależniłam się a muszę zająć się sobą i dzidzią:D ale zawsze napiszę co u mnie:D Życzę wam miłego wieczorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiulka to fajnie że wszystko dobrze bo się martwilam ze cos nie tak i sie nie odzywasz Asiulka masz racje z tymi ograniczeniami netu bo ja się tez chyba już uzależniłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
czesc dziewczynki! witam wszystkie kolezanki z którymi juz rozmawiałam oraz te które dopiero poznam :-) Gratuluje mamusiom ppo usg. narazie to jeszcze mały strach, zobaczycie jak to jest jak sprawdza gin czy nie ma wad genetycznych, a pozniej jak liczy paluszki, mierzy kosci itp... za 2 razem bylam na mierzeniu u lekarza, który tylko dotknął brzucha i wyskoczyły wszystkie wymiary, ale wizyta kosztowała 350 zł. ogolnie tez chodze prywatnie i place po 100 zł za wizyte. czasem 120. duzo, ale babeczka bardzo fajna i nie musze czekac w kolejkach. na wizyte ide dopiero we wtorek, wiec jeszcze nic nie wiem. przykladalam stetoskop do brzucha-czuc juz bulbonienie!!! u męza i córci nie, tylko u mnie :-) w poprzedniej ciązy bylo to samo. fajne uczucie. pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
chodzilam w poprzedniej ciązy całkiem niedawno , a juz i tak zapomniał co jesc a czego nie. ale z tego co pamietam trzeba ograniczac kawe, herbate zwyklą i zieloną, bo mimo ze zielona jest bardzo zdrowa to w ciązy nie polecana, czytałam nawet artykul na ten temat w którym zabroniono ją pic, gdzyz jest bardzo szkodliwa dla płodu, ale to bylo dawno i linku nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a jak tak na temat intymny wejde, jesli chodzi o seks to wiecie jakie sa najbezpieczniejsze pozycje w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
nie wiem, wizyte mam we wtorek, a od miesiączki policzyc nie moge, bo jeszcze nie dostałam po ostatnim porodzie - mała ma 9 miesięcy, troche szybko natepny dzidzus wyszedł, ale juz jest wiec trzeba sie cieszyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonna
mi gin powiedziala na jednej z wizyt żebym sie wstrzymała od sexu bo mam twardy brzuch, a tak to chyba wszystkie pozycje są dozwolone oby nie gniesc brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×