Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Hej hej :) mamuski jest tu kto? Stefcia Zasmarkana 30Kasia jak się czujecie? maluszki szaleją ? Asiulka to swietnie że beta tak rosmie a skoro tak dużo urosła to na pewno masz blizniaki !super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się porobiło z tym topikiem że nikt nie pisze kiedys to było cięzko nadrobic cały dzien a teraz spokojnie można wszystko przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj strasznie twardy brzuch.. .myślałam nawet ze to jakieś wzdęcia ale wszystko normalnie się odbywa... Dziś sie jakoś niekorzystnie czuje... może to zmęczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Zasmarkana, moja koleżnaka miała twardy brzuch w ciąży i lekarz kazał brać tylko nospę, ja mam często twardy ale to wynik zaparć, gazów itd mój lekarz powiedział że wszytsko ok. Po prostu zapytaj się swojego :) jestem już po wizycie, bolało mnie badanie - jak zwykle zresztą :( - ale na energiczne słowa lekarza wszystko przeszło. Radośnie oznajmił mi, ze dziecko rośnie i ma się dobrze. Niestety znowu muszę iść na kłucie...eh pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) wybaczcie ze tyle sie nie odzywałam, ale wczoraj byłam z moim lubym i tatą po pieska... mieszkamy z moim ojcem i mamy juz kundelka a tata zażyczył sobie jeszcze owczarka niemieckiego i wczoraj bylismy kupić, jest taka słodka, cały dzień z nią spedziłam i byłam z tatą na spacerkach z oboma pieskami i dlatego tyle mnie nie było, ale to dobrze troche odpocęłam od kompa, bo czasami to mi oczy i kręgosłup wysiadają... a poza tym to u mnie oki, czuję się dobrze więc na pewno wszystko jest oki, już pojutrze idę na wizytę więc zobacze mojego maluszka:) a wy jak się kochane czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dziewczyny co tak zamilkłyscie, tak tu pusto i cicho.... co zajrzę nikogo nie ma, aż sie pisać nie chce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry;) Mnie dziś obudziło łaskotanie w brzuch:)młode dawało znac o sobie:D Częstuję kawką lajt i rogalikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) ale sobie dzis pospałam wstałam o 10 zjadłam musli i mam trochę czasu aby z wami popisac ale tu chyba nikogo nie ma cos pechowe to forum Asiulka Stefcia Gosia Zasmarkana jak minełam nocka? ja dzisiaj do pracy na popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:). Ja dzisiaj mam wolne ale pewnie mało co sobię dzisiaj odpocznę. Zaraz zabiorę się za gotowanie mojej ulubionej zupki a popołudniu do lekarza pierwszego kontaktu, jutro rano na badania ehh , ale przynajmniej do pracy nie muszę iść dopiero w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justyska ! jak się czujesz ? ja mineła nocka . ja może jutro pójde do lekarza porobic wyniki ale ja mam dopiero do gina za 5 tygodni więczdąże spokojnie a u Ciebie który tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dobrze sie czuje;) w środe ma wizyte u lekarza i usg i już sie doczekać nie może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka spokojna tyle że padam jak kura:) Jeśli położę się na łóżku to już gwarantowane że zasnę no i wczoraj padłam o 20.30:D Obudziłam się głodna jak mężuś wstawał do pracy, zjadłam jego śniadanie i poszłam spać dalej;) Wstrętna żona jestem. U mnie 7 tydzień ale tak zastanawiam się czy na pierwszej wizycie ginekolog dobrze mi stwierdziła długość ciąży bo jak sprawdzam na tych kalendarzach on line to wychodzi mi za każdym razem inny tydzień. No ale za tydzień będę wszystko wiedzieć napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska mi tez wychodziło z kalendarza na necie 7-8 a ona mi powiedziałą że na usg jest 6tygodniowy zarodek i powiedziaą tez aby się tym nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyliczenia i wylliczenia lekarza generalnie sie zgadzają;)no przynajmniej zgadzały na ostatnim usg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×