Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

witajcie dziewczynki, pewnie nie które mnie nie znacie, ale to co mnie znają będą wiedziały o co chodzi :):) Dziewczyny muszę napisać co o tym wszystkim myślę: A wiec: Jestem tutaj na forum nie za długo, bo tak około 2-2,5 miesiąca i jak zaczęłam pisać to były tu dziewczynki, które miały fasoli, ale też które jeszcze nie były takimi szczęściarami. I nikomu nie przeszkadzało, pisanie jak i o sposobie na ciąże jak i o objawach ciąży. Wszystkie się wspierałyście nie zważając na stan w jakim byłyście. Zauważcie, że wszystkie kłótnie wywołują u Nas dwie rzeczy jest to MAMAANI, która knuje, a My dajemy się w ciągnąc w jej gierki i później konsekwencję są takie, że jedna drugą podejrzewa. Nie jedna z Nas była już oskarżona o podszywanie się pod Tą osobę. Dziewczyny nie zwracajmy uwagi na to co piszą złego w Naszym kierunku. Po co? Tylko dajemy satysfakcje tej osobie. Jak Ona napisze udajcie, że nie przeczytałyście. Ewag też była już oskarżona o podszywanie się. Wiecie jak jej musiało być przykro. Jeżeli kogoś podejrzewacie zachowajcie to dla siebie i po prostu nie piszcie z tą osobą. Drugim Naszym błędem było ROZDZIELENIE SIĘ. Po co ja się pytam? Później było, bo tam piszesz więcej a tu mniej. Mogłyśmy założyć topik Staraczki i Ciężaróweczki Przyjaciółeczki i można by było pisać o wszystkim i nikogo by to nie bolało, a jak ktoś by nie chciał to by nie pisał. A w sumie czy jak piszesz na jednym topiku to na drugim już nie możesz. W końcu piszemy wtedy kiedy mamy coś do powiedzenia, czyż nie tak? Teraz Was proszę ja zakładam nowy Topik Staraczki i Ciężaróweczki Przyjaciółeczki kto chce to zapraszam, bo mam nadzieję, że tam pokażemy jakie jesteśmy naprawdę. I jak Nas będzie coś boleć to nie będziemy tego ukrywać i się kłócić. Kto jest ze mną to zapraszam. I tam nie będziemy mieć już żadnych starych niewyjaśnionych spraw. Zaczynamy wszystko od nowa. Za chwile podam linka na nowy topik. zobaczymy co się stanie. I zapraszam wszystkich bez wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
Kasiu prosilaby abys skopiowala moj wpis i wslala Asiuli,fajnie byloby sie spotkac w trojeczke jak sie uda...!!!!!pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie...a tu dalej cisza... tak tu pusto, ze az mi sie pisać nie chce bo i tak nikt nie czyta, moze pozniej zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobrze, dzidziuś zdrowy, ma już 8 cm, serduszko bije ładnie, ja nic nie przytylam tzn. tyle co pol kg od poczatku ciazy, waze 50,500:) następna wizyte mam na 12lutego i mam zrobic mocz, krew, hbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiem, nie powiem Ci, dobra Monia idę się polozyc, jestem padnięta, dobranocka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,ale fajnie;)a słyszałac bicie serduszka?czy tylko widziałas pulsujące?;) de sie normlanie gdzieś między regałami zaszyć i zdrzemnąć bo rady sobie już nie daję :D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ,wczoraj byłam u gina... ja dowiedzial sie ze mnie tu nie przyjeli w przychodni dal mi skierowanie do szpitala w legnicy zeby mnie przebadali, mam grype: syrop stodal, rutinoscorbin, wapno i apap..... wogole jak 26 stycznia pojde do tej w zlotoryi ginekolog to powiem jej co mysle, idiotka, nie mam zadnych zylaków na jajnikach, żadnych torbieli, niepotrzebnie brałam duphaston bo ciaza zdrowa jak nic.... dzidzius ma 11 tygodni , rozwija sie prawidlowo.... jak po 20 tc nie bede miala cisnienie rode naturalnie... bedzie to bezpieczniejsze dla mnie... i wogole za glowe sie zlapal ze nie mam karty ciazy, od dzis juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) a co tu się na tym topiku tak dziwnie zrobiło? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kasiu - tylko widziałam jak serduszko pulsuje, nie słyszałam jeszcze niestety, ale moze niedlugo:) Lara - no strasznie się tu porobiło, kiedyś te forum tętnilo życiem - kiedy się nie weszło ktoś był,pisał, a teraz cisza, tak dziwnie że nie wiem.. nie wiem co się z Wami stało dziewczyny:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki:) ja jestem po drugim dniu pracy na druga zmianę.... i zachwycona nie jestem. zmęczona bardziej, ludzi do pomocy mniej, a godzin więcej.. dziś przed końcem mnie brzuch rozbolał tak że już do końca nie wiele robiłam. zaraz do łóżeczka idę. szkoda że jutro też do pracy.... jak ja wytrzymam te 6 miesięcy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środę idę do położnej i potem na usg. już też nie mogę się doczekać jak mojego wampirka zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monika 26z
przeczytalam prawiw całe wypowiedzi bo chcialam do was dołączyc nie moge nadal wyjsc z podziwu jak mozna byc tak bezczelnem jak monika26z cytuje "bo zazdroszcza nam fasolek" dziewczyno jak tak mozna??? ja jestem w 15tygodniu ciązy sama długo nie mogłam zajść w nią ale naprawde uwierzcie mi nigdy nawet przez mysl mi nie przeszlo, zeby tak pomyśleć!!! zazdrośc jest tu jak najbardziej nie ma miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×