Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka123456

załamka!!!! i po co był ten ślub???

Polecane posty

Gość załamka123456

Po krótce: jestem miesiąc po ślubie, moja żona w czasie gdy zaczynaliśmy chodzić kończyła związek ze starszym, żonatym kolesiem... Wyraźnie powiedziałem, że nie życzę sobie ŻADNYCH kontaktów z nim, a teraz przeglądając jej telefon zauważyłem smsa od niego. Kurcze, życzenia świąteczne to się dostaje od przyjaciół i znajomych, a nie od takich frajerów. Czego koleś chce? Ma swoją żonę, po tym jak się dowiedziałem o ich wcześniejszych spotkaniach o mało się nie rozstaliśmy - zwyczajnie mnie to obrzydza... Nie wiem jak jej teraz dać do zorzumienia o całej sytuacji, że wiem. Z drugiej strony co? MAm siedziec cicho? Od takich smsów właśnie się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś, nie pękaj. Skoro to był zwyczajny, neutralny sms bez uścisków, buziaczków i sraczków, to ja bym nie robiła z tego dramatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
nie przesadzasz troszke? to byly tylko zyczenia:D jak zaczniesz jej robbic awantury o takie glupoty to ze zlosci na Ciebie Cie zdradzi... nie psuj tego co jest miedzy wami przez takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie przesadzasz - zwyczajnie, z ludzkiej zyczliwosci poinformuj o tym zone tego goscia, zobaczysz - problem automatycznie sie rozwiaze, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się ze cie nie zwolnili
a dlaczego debilu grzebiesz w JEJ komórce? Dobrze Ci tak a sms pewnie został wysłany hurtem do wszystkich znajomych z ksiązki telefonicznej. robisz z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała złośnicaaa
Nie przesadzqj ;) ale możesz zawsze zadzwonić... do niego :D i podziewoac za zyczenia z okazji WASZEGO ślubu :P SERIO!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana
Może to był zwykły sentymentalny sms? W końcu jesteśmy dorosłymi ludźmi i powinniśmy kończyć swoje związki na poziomie- np. umieć po wszystkim wysłać sobie życzenie. Tutaj chyba chodzi o kwestię zaufania, o to czy Ty jej ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsdefg
u mnie mój związek zaczął się za przeprszeniem jebać od momentu jak doweidziałm się, ze mój facet kontroluje mi telefon i pocztę i z wieści od znajomych robi afery. Niestety mam z nim dziecko. Ale jego juznei kocham. Nie doprowadź do taskeij sytuacji chłopie u siebie. Jest z Tobą? TO się ciesz, bo jesli meisiąc temu braliście ślub to znaczy, że Cię kocha, a Ty robisz afery z niczego. Przeszłości nei da się wymazać, byli żyja i masz ty i ona prawo złożyć im życzenia jeśli takąmacie ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limek
zawsze zostaniesz dla niego szwagrem jego hujja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana
zawsze szczery- jak dwie osoby są razem to jest związek. A jaki to już inna bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana
zawsze szczery- jesteś moim sumieniem? nie oceniaj, tylko radź autorowi topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka123456
dla mnie podstawową kwestią jest to, że nie uznaję ich relacji za związek - sorry, koleś ma żonę, jest totalnym szmaciarzem i jest to żenujące. było, minęło, skończyło się - to po jaki chuj do niej pisze życzenia? to nie jest żaden kolega ani nic podobnego!!!! może do jego dzieci zadzwonię?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradzilem, czytalas? a odnosnie sumienia, to nie bardzo rozumiem do czego pijesz, masz cos na sumieniu? jakis "zwiazek" moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka123456
a co z żoną? przyznać się że jej przegrzebałem telefon? a z drugiej strony to ona zachowała się nieuczciwie!!! nie jestem zazdrosny o jej kontakty z byłymi, ale ta jedna akcja mnie rozwala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
ja też wysyłam życzenia hurtem do wszystkich i też dostają je moi byli, podobnie mój chłopak jego znajomi i jego byłe też dostają życzenia wysyłane hurtem, no i co w tym dziwnego? przecież i tak jesteśmy razem, jakbym chciała być z byłym, to nie byłabym z moim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana
Tak, jestem w związku. Z moim kochanym narzeczonym. Nie denerwuj się tak od razu, bo ci pochodnia z dłoni wypadnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, jesli to nie jest prowokacja, to badz facetem i nie szukaj odpowiedzi na forum tylko wez sprawy w swoje rece masz prawo czuc sie jak sie czujesz, masz prawo oczekiwac od zony tego czego oczekujesz, inna sprawa czy ona sie na to zgodzi czy nie, ale walcz o swoje, mozesz na tym bardzo zyskac wlasnie w oczach swojej zony a tego palanta naucz zycia - zyczliwa informacja i zapewniam Cie - po problemie, nie bedzie wiecej smsow czy to "sentymentalnych" czy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana
załamka123456- a dlaczego właściwie przeglądałes jej telefon? wiadomo- ciekawośc, ale w zwiazku powinno sie mieć prawo do prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuje sie ani grama, natomiast smiesza mnie takie wypowiedzi o "zwiazkach" "sentymentach" - smiesza, i jednoczesnie przerazaja, bo za chwile to ty boriana mozesz byc osoba, ktora nie rozumie "przyjazni" swojego narzeczonego z jego byla - a to wszystko to baaardzo cienka linia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" jestem miesiąc po ślubie, moja żona w czasie gdy zaczynaliśmy chodzić kończyła związek ze starszym, żonatym kolesiem\" a ślub był ile od zaczęcia chodzić? chyb a za szybko ten ślub wzięliście po tym jak ona kochanka rzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
a ona odpowiedziała na tego smsa? może go olała, i nic nie mówiła, bo nie chciała Cię denerwować, a ty robisz z igły widły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz najlepsze jest "prawo do prywatnosci " w zwiazku - tzw furtka bezpieczenstwa dla wszystkich zdradzajacych zasada jest prosta - kto nie ma nic do ukrycia niczego nie ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka123456
no właśnie - jest to kwestia zaufania. przeglądałem jej telefon, bo coś mnie tknęło - nazwijcie to jak chcecie. wiem, że jej siostra kumpluje się z tym palantem i na bieżąco mu pytluje o nas, sama mi to powiedziała będąc pod wpływem. i teraz problem konfrontacji: co powiedzieć? kochanie, przejrzałem Twój telefon, dlaczego masz smsa od tego patałacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna27
pierwsza rada - jesli nie chcesz dalszych rozczarowan, nie przegladaj jej komorki juz nigdy wiecej. to najgorsze, co mozesz robic. sam sie wtedy nakrecasz, a jak cie przylapie, to bedzie dym. druga rada - po prostu nie przejmuj sie tak, pewnie facet wysyla do wszytskich zyczenia. ale jesli cos podejrzewasz, pogadaj z zona lub z tym facetem, powiedz mu, ze twoja zona nie zyczy sobie dalszych kontaktow. ja dostawalam smsy od szefa, neutralne, ale troszke duzo ich bylo... moj narzeczony przegladal mi komorke i je zobaczyl. byla awantura o zaufanie itd. skonczylo sie tak, ze ja pogadalam z szefem i juz mi nic nie wysyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×