Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Gość dunia40
Dzięki za te bransoletki z muliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia40
macie jakieś ciekawe pomysly na palmy wielkanocne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też potrzebująca
Jaki świetny topik! Potrzebuję szablonów zajączków i kur.Chciałam wyciąć z kartonu u umocować na patyczkach.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorku - kliknelam w ten 1 link o kurakach na tej rosyjskiej stronce - iiiiiiiiiiiiiii przepadlam - a tyle innej mam pracy!!!!! teraz nie zasne - MUSZE zrobic takie kury w krateczki paseczki - ktore wygladaja jakby byly robione ze starych marynarek i garsonek! zreszta przy was dostaje oczoplasu i mam juz zapchane linkowisko - pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny koszyczek ze wstążki robiony szydełkiem http://smg.photobucket.com/albums/v718/vasilevna/Sumki%20iz%20rezanoj%20tkani/ i koszyczek na drutach, który moja mam właśnie próbuje przerobić, na razie denko, z bokiem bedzie problem bo w opisie wzór inny niż na zdjęciu, trochę szkoda :o http://picasaweb.google.pl/jola37322/MojePraceNaWielkanoc#5182936334635120898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidortaa, kuraki faktycznie super. Podobają mi się też te kwiatki z materiału oraz ptaszki. (kwiatki najbardziej).Niestety, ostatnio nie mam czasu na szycie, zresztą maszyna mi nawaliła i musiałabym szyć ręcznie. Większość rzeczy, które dziewczyny wrzucają mi się podoba ale ten wieczny brak czasu... halkatla21, link który wrzuciłaś na koszyczki ze wstążki jest naprawdę świetny. Wydaje się prosty do zrobienia. Na pewno w wolnym czasie zabiorę się za taki koszyczek, chociaż moja umiejętność posługiwania się szydełkiem jest raczej mierna. Przy okazji weszłam na link z Twoimi pracami i muszę Ci napisać że jesteś bardzo uzdolniona i pracowita. Podobają mi się wszystkie Twoje prace :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno juz wstawialyscie ten lin ale podaje jeszcze raz bo wiosenna pora w doniczkach albo w ogrodku beda ladnie wygladaly te wiatraczki jest prosciutenki w wykonaniu - mozna je robic np z papieru grubszego kolorowych opakowan albo ladnych katalogow - albo po prostu ladnego cienszego brystolu http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-wiatraczek-z-papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno juz wstawialyscie ten lin ale podaje jeszcze raz bo wiosenna pora w doniczkach albo w ogrodku beda ladnie wygladaly te wiatraczki jest prosciutenki w wykonaniu - mozna je robic np z papieru grubszego kolorowych opakowan albo ladnych katalogow - albo po prostu ladnego cienszego brystolu http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-wiatraczek-z-papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidortaa, cudna ta kartka :) kurak super, jestem pod wrażeniem halkatla21, jak na osobę początkującą, masz niezły dorobek, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Podziwiam Wasze prace sa jak zwykle piękne. Wrzuciłyście dużo ciekawych linków (szczególnie szablony madziorka na kurczaki i inne oraz link na koszyczek ze wstążki mi się spodobały). Daaaawno mnie nie było, a to za sprawą mojej częstej choroby ;( Teraz zapalenie krtani ;( ;(. W miniony weekend zrobiłam 2 jajka-pisanki oklejane ziarnami :). Może daleko im do ideałów, ale myślę, że są znośne. Podaruję je rodzinie :D. W kolejny weekend znowu zrobię dwa ;) A tuta jest link do moich pisanek, zapraszam ;): http://picasaweb.google.pl/olusssiAA/Wielkanocne#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olussia sliczne te jaja - pytanie mam czy ty te okruszki kleisz pinseta ? przeciez to takie malenstwa i tak ladnie ulozone i przyklejone - sa bardzo apetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusssiAA ----> bardzo fajne pisanki :) bidortaa -----> czy możesz specjalnie dla mnie wkleić link do swojego garnka? bo kiedyś już go widziałam, ale chce zobaczyć te najnowsze prace, i szukam szukam i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, kuruj się i wracaj nam jak najszybciej do zdrowia :) Twoje jajeczka są bardzo fajne. Właśnie podobne do Twoich zamierzam zrobić. Jakiego kleju używałaś? Vikolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wszystkim za miłe słowa :) Używałam magika (do pierwszego jajka, potem nie starczyło ;/), do drugiego Vikolu ;))) Niektóre ziarenka przyklejałam ziarnko po ziarnku (tzn.: groch, kasza gryczana, owies, ziarenka jabłek), resztę kleiłam pasowo). Birdotaa Twoje kartki sa świetne Halkatla21 Twoje prace bardzo mi się podobają (a szydełkowe pisanki to już mistrzostwo ;)) Madziorek fajne linki dodałaś; będę się kurować ;););) (PS.: strasznie mi się spodobał zrobiony przez Ciebie łapacz snów ;)) 3majcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maluje - ale nie umiem tymi farbkami spozywczymi tymi w plynie - no i moze macie sposob na jajka zeby nie pekaly w goracej wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×