Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Bardzo mi się podoba na drugim zdjęciu Twój kącik pracy. Taki kącik artystki :) świetne te obrazki, które namalowałaś. po prostu SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje - misia chetnie - a wiecie dzisiaj bylam w sklepie dla hobbystow artystow od 2 do 150 lat - nie nadaje sie do takich sklepow bo chetnie wszystko bym kupila wrrrrrr podaje wam link zebyscie tylko popatrzyly na to czego nie kupilam :)))) a byly przeceny - a potem w drodze powrotnej zatrzymalismy sie w sklepie ze wszystkimi pysznosciami i powiem wam ze tez bym tam stala i stala i stala bo np taki dzial z owocami i warzywami .... tak egzotyczne i banany rozowe i te tycie i zolte, ananasy victoria i anone i carambole i longane, mangustany i kiwano jujuba , ramboutan , marakuje i pitahaja, tamarillo sapotille - nie bede wiecej bo my tu mamy pisac o robotkach no nie ? aaaaaaa no macie link prosze :)) http://www.cultura.com/Dispatch.aspx?CatId=3175585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidortaa, wiem jak to jest :) mnie też trzeba wyciągać niemal siłą z takiego sklepu. Ostatni grosz bym wydała. Kupowałabym wszytko, nie ważne czyto się przyda czy nie.A o księgarni to nawet nie wspominam. Jak wejdę do tego książkowego raju...to siedziałabym do zamknięcia. Nawet łachy mnie tak nie cieszą jak książki właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papier mache - czy zeby zrobic glowe lalki to koniecznie musze miec balonik? jak mam zrobic konstrukcje tzn tak zeby wymodelowac glowe i wyciagnac konstrukcje po wyschnieciu masy papierowej - macie pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....nigdy nic nie robiłam z papier mache. Na Twoim miejscu zrobiłam bym tak: wycięłabym otwór na szyję lub zrobiłabym małą dziurkę, wyciągnęłabym balon i delikatnie zakleiłabym paskami papieru. Na miejsce \"operacji\" przyczepiłabym włosy lub doczepiłabym tułów. Nic lepszego nie przychodzi mi do głowy. Jak macie lepsze pomysły piszcie. Znalazłam fajny link z pomysłami paper mache: http://www.papiermache-art.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenofaryna, te dekoracje kuchenne z masy solnej są bardzo fajne. Niestety u mnie masa solna nie wytrzymuje długo. Łapią wilgoć i po kilku miesiącach są do wyrzucenia :(. Jak tylko wyłapię jakieś fajne linki z masy solnej to je tutaj wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenofaryna, wypróbuje ten lakier o którym piszesz. Ja wcześniej swoje figurki lakierowałam bezbarwnym lakierem do paznokci. Nakładałam kilka warstw ale i tak na niewiele to się zdało, bo po jakimś czasie one się rozpadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaDorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×