Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Gość jaDorotka
najwiecej czasu mi sie zeszlo przed komp na drukowaniu tych gl stron bo mialam problem z dobraniem obrazkow i zyczen:) ale warto bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaDorotka
Jolka 82 co to ma byc??? wirtualne drzewko ktore rosnie jak ktos odwiedzi twoja strone?? nie wiem do czego nam potrzeby ten twoj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksenofaryna, co Ty kobieto piszesz? ten manekin który zrobiłaś jest superancki, naprawdę. DO wsi to mu daleko ;) no wiesz...też wymyśliłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam kiedyś takie odciski w necie, również z masy solnej (choć jakościowo to pewnie wygląda gorzej, ale można poeksperymentować). Super pamiątka, takie odciski i odlewy. Ramka może być pojedyncza. Nie musi być podwójna, a i ramkę można zrobić samej. Taki odlew, widziałam jako prezent na dzień babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć duże mieszkanie, żeby mieć gdzie taki odlew wstawić. Do ramki przecież się nie nadaje :D to chyba tylko jakaś szklana gablota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no...Ksenofaryna, ale manekin :) widzę że się rozwijasz :) kiecka super, na niezły pomysł wpadłaś z sukienką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! zrobilam te sliczne truskawki - te do szpilek - malusie toto wypchalam lawenda - pachnaca truskawka - doszylam jej ogonek wiec mozna wieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie , ten igielnik jest bardzo dobrym pomyslem - robie teraz taka girlande z kilku owocow wypchanych lawenda , nastepnie uwiesze je nad drzwiami - bo przesliczny zapach roznosil sie bedzie po pokojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidortaa, niezłe zastosowanie wymyśliłaś dla tych truskaweczek :) wklej fotkę jak zrobisz girlandę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×