Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marianczez

Dlaczego kobieta nie czuje się atrakcyjną w związku?

Polecane posty

Gość marianczez

Będąc w liceum poznałem pewną wspaniałą dziewczynę... stworzyliśmy Razem wyjątkowy związek oparty na prawdziwych wartościach... miłości, uczciwości, zrozumieniu... Zycie wydawało się łatwiejsze choć los nas nie oszczędzał i wiele razy wystawiał na próbę.Jednak po około 3,5 roku gdzieś się pogubiliśmy przestaliśmy już się starać coś "siadło" rozstaliśmy się i jak gdyby z nieba spadłem na ziemię a świat pokazał swoje bolesne oblicze. Aktualnie wróciliśmy do siebie już drugi raz bo za pierwszym razem po półrocznej przerwie za wiele nas różniło. Teraz chcemy być razem. Kiedy rozmawialiśmy o nas powiedziała, że najbardziej przeszkadza jej to, że nie czuje się atrakcyjną w naszym związku. Dlaczego? Nie wiem, może nie potrafię zauważyć swoich błędów, ona tez nie wie. Nie oczekuje, że ktoś da mi odpowiedź coś w kształcie recepty na nasze problemy to jednak warto wiedzieć dlaczego kobieta może tak się czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariss23
ja sie tak czułam, bo moj byly facet dołował mnie, nie chwalił, nie mówił komplementów, nie dawał zadnych drobiazgow bez okazji/ kwiatów, czekoladek.totalne dno.Trwalo pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianczez
Rozumiem ja się raczej starałem choć jestem tylko facetem ;P więc to raczej odpada ale na pewno to może być powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że komplementy, czyli mówienie jej (zwłaszcza jeśli w jakiś sposób jest niedowartosciowana) że podoba ci się, jast atrakcyjna, ma ładne "oczy, usta" co kolwiek jest bardzo ważne. Szczególnie w sytuacjach intymnych kiedy niepewnosć siebie bierze górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaathleee
Mój Drogi, z doświadczenia wiem, że jak facet mówi, że się starał, to w oczach kobiety i tak nie robił, mimo to, nic. Powinieneś nie móc oderwac od niej rąk, komplementowac ją, zwłaszcza tak, jak się nie spodziewa (żadnej kobiety nie zaskoczysz, mówiąc, że ma ładne oczy, albo standardowym "jesteś piękna!".), także przy znajomych, zostawiac liściki, pisząc smsy, kupowac kwiaty, robic kolacje/obiady/śniadania-niespodzianki.... Uwielbiam topic twarz w Twoich włosach. Uwielbiam całowac Twoje nadgarstki. Uwielbiam miękka skórę Twojego brzuszka. Cały dzień myślałem tylko o tym, kiedy zobaczę Twoje usta. Pod tymi i tego typu rzeczami kobiety się rozpływają, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami wesoła
kaathleee--nie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małycycek
niskie poczucie własnej wartości - to jest odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukwiecony maj
małycycek A co ma poczucie własnej wartosci, do tego, że facet nie potrafi powiedzieć miłego słowa ? A poza tym mylisz ogólne poczucie własnej wartości z akceptacją tej grugiej osoby. Mały cycek ... chyba sama/ sam masz problem ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi czekoladkami
to jakaś porażka nie wiem co robisz nie tak ale mam nadzieję że to nie tego przyczyna bo jak człowiek zakochany to i kocha to nie o to chodzi to się wyraża przez proste gesty, zwroty trzeba to zauważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianczez
"kaathleee" nawet gdyby moje staranie w jej oczach wyglądało nieudolnie i nie odpowiadało jej oczekiwaniom a zapewniam Cię, że tak nie było to nie zmienia to faktu, że to również należało by docenić bo w końcu związek to 2 osoby a nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianczez
niskie poczucie własnej wartości może mieć znaczenie i to może być powód raczej bardziej życiowy niż mówienie czy nie mówienie miłych słów których chyba każdy potrzebuje usłyszeć prosił bym tylko byście mnie nie oceniali pochopnie bo to nie jest tak ze nie potrafię jej okazać uczuć wręcz przeciwnie choć nie twierdze że robię wszystko idealnie i że jej nie zaniedbałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tajemnica Wszechświata polega na tym, że kobiety same nie wiedzą, czego chcą. I chociaż to podłe, to Twoje \"nieudolne starania\", mogły nie przynosic jej satysfakcji, a wręcz rodzic frustracje. Na zasadzie: \"Tak mało mu na mnie zależy, że nawet nie potrafi porządnie np. powiedziec co do mnie czuje... A ja tak się staram...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, nie oceniam Cię, uwierz, że jest mi do tego daleko. Po prostu, sama mam do siebie i swoich zachowań dystans i wiem, że czasami żądam od facetów niemożliwego, nie wiedziec dlaczego. I, gdy po czasie, patrzę na te sytuacje z boku... szkoda mi mojego mężczyzny. Dlatego przynajmniej Tobie jednemu pragnę pomóc wydostac się z tego labiryntu kobiecych emocji i zdradliwych hormonów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianczez
oj to prawda kobiety nie wiedzą czego chcą! szczególnie ta moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że chodzi o niskie
poczucie własnej wartości:O Ale kto takiego nie ma?:O Dzisiaj już chyba każdy porównuje się z ikoną kobiety w reklamie, filmie, w magazynach, na zdjęciach- bo z czym się mamy porównywać? A tam to wszystko 80% Photoshop, czasami nie da się rozpoznać osoby na zdjęciu:O A my mamy żylaki, pryszcze, małe cyce, cellulit, rozstępy, włosy na ciele, brak talii, brak tyłka, opony, itd. Poza tym im bardziej nam zalezy na kimś, tym bardziej się czujemy skrępowane, bo wydaje się, że wszystko moze się popsuć przez nas, prze to, że się komuś nie spodobamy. A na to się nic nie da poradzić. Nad charakterem można pracować, ale nad małymi cyckami- już nie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że chodzi o niskie
facet tak nie myśli, bo on wie, że kobieta oceniajac go powie, czy jest "męski"- tak ogólnie i jaki ma charakter. A oceniając kobietę mówi się praktycznie tylko o jej wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianczez
dziekuje wam właśnie na taką odpowiedź czekałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×