Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onazielonaaaa

co mam sadzic o chłopaku ktory

Polecane posty

Gość onazielonaaaa

dobija do kazdej laski a jak ta go nieche to po tyg dobija do nastepnej oczywiscie kazdej wyznaje miłosc i kocha ja nad zycie do tego groził samobojstwem gdy jedna z tych wielu go odtraciła a jego kolezanka ktora wtedy pomogła mu stała sie kolejnym obiektem westchnien i miłosci ktora mineła w chwili gdy ta mu piowiedziała ze jednak nie woli przyjazn...czy taki chłopak ma szanse stworzyc normalnuy zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
up chciałabym z nim stworzyc zwiazek ale nieiwem czy on wytrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
ale moze sie zmini? dzieki miłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
teraz w dsumie jestem z nim napeawde widze ze sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
on ma 22 lata i stara sie myslicie ze prawdziwa miłosc jaka ja jestesm dla nieggo jest lekarstwem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz takie słowo jak "stabilność"... chcesz zaryzykować. Proszę bardzo. Może i jest szansa, że się zmieni, ale nie liczyłbym na to... Pewnie się stara bo teraz jest fajnie i miło, a z czasem mu się to znudzi. Bo ktoś kto co chwile znajduje nowy obiekt westchnień nie zagrzeje miejsca na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
własnie tegio sie boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
moze ktos zna przypadki kiedy on sie zminił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
twierdzi ze naprawde mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się zmieni
jak facet dorośnie i dojrzeje, ale nie radzę tobie na to czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielonaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego cio widze nie ma
najmniejszejszansy zeby myslal o Tobie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Comolla
dobija do kazdej laski a jak ta go nieche to po tyg dobija do nastepnej oczywiscie kazdej wyznaje miłosc i kocha ja nad zycie do tego groził samobojstwem gdy jedna z tych wielu go odtraciła a jego kolezanka ktora wtedy pomogła mu stała sie kolejnym obiektem westchnien i miłosci ktora mineła w chwili gdy ta mu piowiedziała ze jednak nie woli przyjazn... niedojrzaly kretyn czy taki chłopak ma szanse stworzyc normalnuy zwiazek? nie onazielonaaaa up chciałabym z nim stworzyc zwiazek ale nieiwem czy on wytrwa Zastanawiam sie, czemu? To, co napisalas nie brzmi za ciekawie. Nie sadze, ale zawsze mozesz byc jednym numerkiem z jego kartoteki. onazielonaaaa ale moze sie zmini? dzieki miłosci? Tak. Ma duze szanse na zmiane na gorsze. onazielonaaaa teraz w dsumie jestem z nim napeawde widze ze sie stara To fajnie. "dobija do kazdej laski a jak ta go nieche to po tyg dobija do nastepnej oczywiscie kazdej wyznaje miłosc i kocha ja nad zycie". A skoro z nim jestes, to juz chyba wybralas. onazielonaaaa on ma 22 lata i stara sie myslicie ze prawdziwa miłosc jaka ja jestesm dla nieggo jest lekarstwem ? Jakos z tego co piszesz, nie da sie wywnioskowac, ze Cie kocha - a raczej, ze nikogo nie kocha, bo nie potrafi. Ale skoro Ci to nie przeszkadza... Bo przeciez to prowokacja. Nie mozna byc az tak glupim, no chyba, ze masz 10 lat. Ale wtedy radze nie brac sie za tak starych facetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×