Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakaaś

Sens zadawania pytań na forum

Polecane posty

Gość Jakaaś

To ryzykowne tak dzielić się swoim życiem uczuciowym z obcymi ludźmi, którzy nas mogą: nie zrozumieć źle doradzić obrazić utwierdzić w błędnych przekonaniach Czy nie lepiej iść z takimi problemami do specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
bo ja poszlam z tym do apteki ale tam babka jakos tak dziwnie sie na mnie patrzyła :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
:-o miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
Podszywasz się pod kogoś a nawet nie umiesz posta napisać w jednym kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo kto normalny oczekuje
na forum rzeczowej odpowiedzi na takie pytania?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarpancki
Iść do specjalisty? Na pewno nie z problemami emocjonalnymi. Weźmie 100pln za godzine i kiedy będziesz opowiadał o swoim życiu, on ze zrozumieniem będzie kiwał glową. Na koniec poradzi uwierzyć w siebie i wyciszyć się emocjonalnie. Jeżeli czlowiek sam nie rozwiąże swoich problemów, nikt za niego tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze gosciu gada
bo wolny czlowiek to taki ktory zyje dla siebie samego a nie dla kogos innego wiec w czym problem? a wolna chwile przeciez zawsze sie znajdzie na przemyslena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
No bo kto normalny oczekuje - a co ci się w tym pytaniu nie podoba? Dobrze gosciu gada - nie rozumiem co masz na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Jak chcę znaleźć dobrego fryzjera to do jakiego specjalisty mam się udać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
Od kiedy wybór fryzjera to temat życia uczuciowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaaś
Mi się wydaje ze to chyba ma bardziej znaczenie terapeutyczne - w sensie wyrzucenia czegoś z siebie i podzielenia się o tym z kimś, niż konkretna pomoc czy sposób na znalezienie właściwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesnoł
ja zapytałam o kieckę, tzn. o dodatki do niej, a że znalazłam taką na allegro to wkleiłam linka. Nie dość, że zostałam posądzona o reklamę to dowiedziałam się, że nie mam gustu i moja kiecka jest paskudna:O a to była prosta, skromna sukienka bez żadnych udziwnień... zawiść ludzka jest okropna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z...
"Iść do specjalisty? Na pewno nie z problemami emocjonalnymi. Weźmie 100pln za godzine i kiedy będziesz opowiadał o swoim życiu, on ze zrozumieniem będzie kiwał glową. Na koniec poradzi uwierzyć w siebie i wyciszyć się emocjonalnie. Jeżeli czlowiek sam nie rozwiąże swoich problemów, nikt za niego tego nie zrobi." No proszę, okazuje się, że moje przypuszczenia mają potwierdzenie w faktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×