Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chance

odchudzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dziewczyny przestańcie do cholery. Życie jest tak krótkie i ciężkie.Wszyscy żyją w stresie. Po co robić sobie jeszcze przykrosci.Czy nie fajniej byłoby się wspierać w trudnych chwilach.Przecież tak dobrze zaczęłyśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zebyśmy zaczęły od nowa w tym samym składzie, bez uraz. W koncu i tak się prywatnie nie znamy więc chyba nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chance zgadza się, ale do kogo ten post? Przeczytaj historię i zwróć uwagę kto zaognił sytuację! Forum powinno być do miłej dyskusji a nie do obrażania się na wzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola no chyba ty nie masz mnie na myśli, ze niby ja zaogniłam sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chance no oczywiście że nie! razem wspierałyśmy Mocną kiedy było jej ciężko i uważam że dobrze Mocna miała odwagę otworzyć się przed nami a my próbowałyśmy jej pomóc. Wróciła doktorowa i się zaczęło! Tyle mam na ten temat do powiedzenia i nie mam ochoty już dłużej ciągnąć tego tematu, bo tak jak powiedziałaś życie jest zbyt krótkie na takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie będę tutaj dalej pisała,w końcu to mój topik i nie ma powodu żebym z niego rezygnowała.Mam nadzieję że ktoś się do mnie dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.Dzisiaj postaram się nic nie jeść tylko będę piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar zrobić sobie dzisiaj głodówkę, moze jutro też, a potem pomyślę o nowej strategii. moze ktos ma jakiś pomysł, a może ktos się dołaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj też jestem na głodówce i zaraz idę na aqua aerobic.Mam nadzieję ,że waga w końcu mi drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam, ale było super,teraz wypiję jogurcik i do łózia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looziczka
ja się z formoline nie odchudzałam, ale zaczęłam je brać jak skończyłam się odchudzać. teraz je łykam po to w sumie żeby już nie przytyć, póki co to dobrze mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minciana
Ja też jestem za tym, że jak ktoś chce i ma na to kase to się spokojnie może tabletkami wspomagać. Formoline z tego co wiem o tyle są dobre, że można je łykać od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×