Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bankawstanka

perfumy w superpharm - originał czy podróba?

Polecane posty

Gość lindaaaaieshrjkstrk
jak wątpicie w oryginalność tych perfum to poproście kierownika superpharmu o faktury na ich zakup i będzie wiadomo jeśłi chodzi o ceny to sephora i douglas narzuca drastyczne marże, tak samo jest np z tommym hilfigerem czy lacoste u nas ceny są dużo wyższe niż w innych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2012
A ja kupiłam wczoraj w Sephora CK Euphoria za 199 zl za 30ml i totalna porażka. Powiedzieli, ze to bardzo intensywny i trwały zapach a po kilkunastu minutach nic nie czuć. A perfumik różowawy jest - a ktoś wcześniej pisał że jak różowy to podróbka, choć on jest różowy nawet na zdjęciu na stronie CK, więc to raczej nie dowód.Nie podejrzewam żeby były podrobione, ale trwałe na pewno nie są. Co do cen to w Anglii perfumy te są sporo tańsze, więc skoro mogą być tam to dlaczego nie mogą być w też tańsze w necie? A ponoć te z Anglii albo z Niemiec bardziej trwałe chociaż tańsze... rozumie to ktoś? W radiu ostatnio mówili, ze produkowanie proszków gorszej jakości na Polski rynek to oficjalna polityka firmy (choć nie pamiętam której) bo Polacy nie zwracają uwagi na jakość i dają się robić w balona. Jak tak robią z proszkami, to dlaczego nie z perfumami i innymi produktami? Ja chyba pójdę przetestować te "odpowiedniki", co w marketach leją do buteleczki - koleżanka mówi że trwałe i no na pewno nikt nie podrobi już "podróbek" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcherub
Ja kupiłam kilka dni temu w Superpharm zapach ESCADA MAGNETISM ponieważ tester był uszkodzony kupiłam tak naprawdę w ciemno pamiętając tylko, że kiedyś gdzieś je wąchałam i był to zapach dość intensywny. Po otwarciu wydal mi się jakiś taki rozmyty i nie trwały zupełnie. Dla przekonania zamówiłam sobie te same perfumy z perfumerii internetowej pedet no i to jest to. mam czarno na białym że jednak z tymi z superpharmu jest coś nie tak ,są jak woda przy tych z pedetu. Zapach niby przypomina orygi ał ale to nie jest to samo , ja mysle że może to nie są podróbki ale są one w jakis sposób rozcieńczane albo po prostu przeterminowane. Jestem pewna, że już nigdy tam nie kupię żadnego zapachu i będę przestrzegała każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne podróbki
Co za herezje! Podróbki to są na targowisku za 20 zł. Tak duża sieciówka jak Superpharm nie ryzykowałaby dla "paru gorszy" znikcięcia z rynku! Typowa polska mentalność - im droższe, tym lepsze. Bzdura. Douglas i Sephora narzucają gigantyczne marże, taka polityka firmy. Superpharm z założenia jest drogerią dla wszystkich, dlatego oferują dobre perfumy w przystępnych cenach, bo to im się po prostu opłaca. W rezultacie i klient i sprzedawca są zadowoleni. Ja używam Ange ou demon Givenchy i Absolutely Me Escada z Superpharmu-zapachy są bardzo trwałe i intensywne. Moja siostra używała Euphorii i Burberry Britt i tez nie narzekała, a byle dziadostwa nie kupuje. A jak ktoś woli przepłacać, bo czuje się lepszy jak zapłaci 350 zl zamiast 200, to juz jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym musi byc
kupiłam ostatanio balsam mustela w superpharm . znam go dobrze gdyz uzyłam juz wczesniej chyba z 10 tubek. kupowałam w róznych aptekach internetowych i na allegro gdyz ceny były okazyjne. wiec kupiłam ten balsam i ....zupełnie inny zapach. róznice czuc wyraznie bo te co dotad kupowałam miał specyficzny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcherub
wiem że to dziwne i trudne do uwierzenia ale niestety to prawda może nie wszystkie zapachy sa trefne ale jednak sie takie trafiają miałam dwa takie same zapachy z róznych miejsc i niestety ten z superpharmu ulotnił się po pół godzienie (i od początku nie miał tej intensywności) a drugi trwał do wieczora , jakie jest na to wytłumaczenie skoro jesteście pewne że tam są tylko oryginały, moje zdanie jest takie że są to oryginały albo zwietrzałe albo rozcieńczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W superpharmie nie ma
podróbek. Tylko oni biorą perfumy robione na "rynek wschodni" - czyli o gorszej trwałości i jakości :o Oryginalne, ale - nie tej samej jakości. Mam perfumy Lanvina Eclat d'arpege z super pharmu i ze strefy wolnocłowej z Amsterdamu, i co? Te z super pharmu po 30 minutach są niewyczuwalne na skórze, te z wolnocłówki pachną po 8h spokojnie. Tak samo jak takie z allegro - testery edp, to samo - 30 minut i zapach znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmłokos
Jak dla mnie faktycznie nie moga wstawiac podrobek ale moze kupuja taniej te ktore leza dlugo i sa slabszej jakosci .wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbawicel
Jak ktoś się nie zna to nie odróżni podróbki od oryginału. U nas jest strasznie zacofane społeczeństwo i mało kogo stać na dobra wodę toaletową czy perfumowaną a nie wspomnę o perfumach. Nie polecam zakupów wod toaletowych z superpharmy czy rosmana a nie wspomnę o bazarach gdzie również mają taki szmelc który na 1wszy rzut oka wygląda na oryginał ale zapach nie ten sam. Nie polecam zakupów perfum na allegro bo 97% to podróbki,3% przywiezione z usa, anglia. Polecam kupić wody które są przywiezione z usa i mamy pewność, że będą oryginały. Osobiście byłem kilkukrotnie w usa i za każdym razem przywoziłem ile tylko mogłem perfum i szły jak świeże bułeczki, ale oczywiście dużo zostawiałem dla siebie:) średnio za wodę 100ml płaciłem 30-50$ ok. 110-160zł a u nas takie same kosztują 270-350zł np. armani code tam 50$ za75ml a u nas ok350zł PARANOJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykWroc
SP mają oryginalne zapachy, ale należy sprawdzać kody, pod którymi zakodowana jest data ważności, która dla perfum, wód toal., deo itd. wynosi 36 miesięcy. SP sprzedaje b. często produkty będące już po tym terminie i stąd takie ceny i trwałość zapachu. Nie wspominając już o tym, że zarówno rodzaj zapachu jak i indywidualny wpływ skóry (im bardziej sucha tym krótsza trwałość) mają niebagatelne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótka piłka!
Odwiedziłem wczoraj S-P w Częstochowie, w Galerii Jurajska. Przyjrzałem się dokładnie produktom "Jaguar". Przed chwilą zakończyłem rozmowę z dystrybutorem tych produktów na Polskę, firmą Selection 1 Warszawa. Kierowniczka stwierdziła, że ten temat jest im wyjątkowo dobrze znany oraz, że sieć S-P nie utrzymuje z nimi kontaktu! S-P zaopatruje się w perfumy nie wiadomo gdzie i u kogo! Śmierdzą podróbami, kłamią społeczeństwo i klientelę! Omijają jedynego w Polsce dystrybutora perfum "Jaguar". Prowadzą podejrzane działania! Warto o tym wiedzieć. Najlepszym sposobem jest rzeczywiście skontaktować się z producentem danej marki! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawen0
Oczywiście ze perfumy z superpharm to jakies podroby,zakupiłem tam Azzaro chrom legend i lipa,perfumy czuc jakies dwie godziny,po czym pachną jak by były rozwodnione,a te z sephory "dają"do 8godzin,a górna częsc korka sie rozleciała,"jeden ze srebrnych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgshagsh34
a ja tam zawsze jestem zadowolona z zakupów w super pharm- ostatnio kupowałam wodę, która kiedyś miała z sephory[zaraz po premierze za przesadzona cenę] i nie ma różnicy. i jak kupujecie produkt wyprodukowany 5 lat temu, to też nie oczekujcie cudów- chociaz ja nie narzekam- lubię np sezonówki Escady i kupuję zawsze te starsze z poprzednich lat, czasami bardzo zleżałe i jestem zadowolona z ich mocy. a może niektórzy z was maja nierealistyczne oczekiwania?- kupujecie swiezy zapach, do którego nos się szybko adaptuje, a oczekujecie ogona jak po Opium? pamietajcie, ze długo, to sie czuje zapachy, które nas drażnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.......
wystarczy trochę pomyśleć :) np czy można w sklepach w galeriach czy gdzie się tam zdarza sprzedawać np ciuchy np van Graafa które nie są van Graaf? albo majonez winiary z takim o to napisem i wmawiając sobie i innym że to nie jest winiary tylko coś innego a może i nawet nie majonez ;p? przecież reklamując się oryginalnością a sprzedając podróby to istne oszustwo i myślicie ze takiej sieciówki jeszcze nikt by się nie uczepił? jak państwo rozlicza nas z każdej złotówki a nagle pozwalałoby na takie jawne oszustwa które reklamują w mediach? osłabiające jest to wszystko co ludzie czasem potrafią wymyślić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre26
Witam Wczoraj w Super-pharm zakupiłem Hugo Boss zielony 150ml Cena 179,99 zł przecena z 314,99 zł i mam wątpliwości odnośnie oryginalności perfum. Stoisko z perfumami nie wyglądało zbyt estetycznie, były testery ale i butelki, które nie były podpisane jako tester, wyglądało jakby był to produkt sprzedawany i można było sprawdzić zapach. Większość tych zapachów był mało intensywny jakby rozwodniony. Mam pytanie. Czy ktoś kupił w super-pharmie przecenionego Hugo Bossa zielonego i czy może podzielić się w wrażeniami odnośnie jego oryginalności. (intensywność zapachu, opakowanie itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identyczne odczucia
ja kupilem w promocji calvin cleina one, rano sie nim spryskalem i popoludniu juz go czuc nie bylo!!! i nie tylko ja to potwierdze, bo znajome w pracy go nie czuly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwweet34
no sorry, ale One nie należy do intensywnych zapachów i nie ma znaczenia, gdzie go kupisz. nic dziwnego, że znajome nie czuły, bo musiałyby jeździć nochalem po twojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale to nie znaczy
by markowe perfumy wietrzaly po 4-6 godzinach ... z reszta mialem ten zapach i zawsze wytrzymywal przynajmniej do wieczora! wiec nie pieprz mi tu glupot, ze moje oczekiwania wzgledem tej wody toaletowej sa jakies wygorowane. roznica jest taka, ze kupilem je w znanej drogerii za zacznie gruba kase. w ogole dlaczego sciagali folie z kazdego opakowania ? gdybym chcial kupic tak malo trwale perfumy czy jak tam zwal wode toaletowa - poszedl bym na targ i za kilkanascie groszy kupil podrobe, albo jakis nieznany zapach, ktory na pewno trzymal by dluzej. a nie czlowiek wydaje kilkaset zloty i w zamian dostaje jakies zwietrzale gowno, ktorego kompletnie nie czuc, ani na ubraniach ani na skorze, gdy zbliza sie wieczor. To z Avonu czy ORIFLAME dluzej perfumy/wody toaletowe dluzej trzymaja! Ciekawy jestem ile wytrzymaja na skorze perfumy kupione mojej dziewczynie. Tez miala wczesniej dany zapach i wytrzymywal u niej nawet 2 dni, jesli u niej bedzie tak samo - reklamuje towar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbdfhjtdfjyk
Ale z was dekle. Oczywiscie, ze sa to oryginały. A nie przyszło Wam do głowy, ze to Sephora i Douglas narzucają sztucznie wysoką marżę na perfumy i dlatego ceny tak sie różnią? W porownaniu z oryginalnymi perfumami w renomowanej internetowej perfumerii roznica ceny potrafi dochodzic do 100-150% (mowie teraz o S i D). To oni doją was jak krowy a Wy snoby sie cieszycie, ze macie 'oryginaly'. poza tym w superpharmie jest ograniczony wybór perfum, nie ma wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta mlocie
tylko w internetowych drogeriach maja najczesciej podroby z turcji, a jak juz maja oryginaly, to ceny niewiele nizsze niz w sepchorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marineczka20
Nie mam zdania czy są tam podróbki czy oryginalne perfumy, nie jestem specjalistką, nie znam się na tym po prostu, ale muszę przyznać, że kupując tam perfumy też te ceny wydawały mi sie podejrzane i te wieczne promocje. Dodam tylko, że testery mają jakieś wyższe zaperfumowanie lub nie wiem co dodane, że pachną intensywniej i dłużej niż te "zamknięte" przeznaczone do kupna opakowania. http://jak-skutecznie-schudnac.blogspot.com/2012/12/dieta-kopenhaska-dieta-cud-czy-katorga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli CENA jest dla kogoś
wyznacznikiem ORYGINALNOŚCI to żal mi go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civic07
mam informację z wiarygodnego źródła, że wody toaletowe są oryginalne. Róznica w trwałości zapachu bierze się sta, że wody w superpharmie są przeznaczone na rynek wschodni ( Białoruś, Ukraina ) i obowiązują tam niższe normy , wody są po prostu rozcieńczane i jest to zgodne z obowiązującymi przepisami na tych rynkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale my jestesmy w polsce
a nie w bialorusi i to jest oszustwo w takim razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam ten watek i wlasnie
mam podobne odczucia do was. mam wrazenie ze perfumy kupione w superpharm sa mniej trwale ;/ dla mnie wyznacznikiem oryginalnosci nie jest cena, ale mialam wczesniej dane perfumy i zapach trzymal sie nawet 2 dni, a jak napsikałam przypadkiem na ciuchy to tylko pranie moglo usunac zapach do konca. a teraz wietrzeja po paru godzinach ;/ no ale zaplacilam 100 zl mniej a w sephorze czy w byle jakiej internetowej drogerii sa znacznie drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ta_mlocie
Nie wiem gdzie kupujesz ale ja mowie o perfumeria.pl, ktory od kilku lat wygrywa laury internetowego sklepu roku...wiec jesli sadzisz ze to tureckie podroby to lecz sie na chorobliwa podejrzliwosc. Jestescie snoby i krowy dojne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na swieta dostalam perfumy
Zakupione z superpharm. Kupil mi je chlopak, bo jakas wtedy promocja byla (sobie tez kupil). Oczywiscie w wyborze perfum trafil w 100% bo wie jakie uzywam. No i tydzien temu skonczyly mi sie perfumy zakupione w pewnej drogerii, gdzie ceny sa znacznie wyzsze niz w SP. Nie uwierzycie, ale jakosc perfum z SP jest do dupy !!! Nawet dnia sie nie utrzymują! Ktos wczesniej pisal, ze trwalosc perfum zalezy od pory roku, to jak ktos dba o higiene itp. Nosz kuwa mac przez tydzien przeciez pogoda sie nie zmienila, o higiene dbam jak dbalam! W zyciu nie kupie tam perfum. Bo na prawde dluzej trzymaja mi sie wody toaletowe z AVONU niz te "oryginaly" z superpharm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie zastanawia polityka
promocji na perfumy. Np. C.Klein truth męski 100 ml, od miesiąca stał na półce w cenie promocyjnej 119,99. Nagle pojawił się w gazetce na stronach z perfumami w cenie promocyjnej 129,99 :-/ Gdzie tu logika? Chyba produkty pojawiające się w gazetce powinny być tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzam sie, ze w SUPERPHARM sprzedaja perfumy/wody toaletowe watpliwej jakosc. Nie bede pisac, ze podrobki bo tego nie wiem, ale na pewno sa conajmniej zle przetrzymywane. Ostatnio skusilam sie na promocje. Drugie perfumy za 40% mniej. Kupilam sobie ETERNITY (mialam je wczesniej kupione z sephorze i w Londynie jak bylam u kuzynki i trzymal zapach 1-3 dni), chlopakowi LACOSTE biało-zółta (nie pamietam nazwy). I powiem Wam tak - w życiu perfumy tak mi nie wietrzały! U chłopaka czuć zapach max 2 h, u mnie niecala godzine. To wody toaletowe z AVONU trzymaja caly dzien, a nawet pare dni. Juz na pewno nie kupie tam perfum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-3 dni to pachną perfumy, a nie wody toaletowe, czy wody perfumowane. Notabene SuperPharma sprzedaje oryginalne perfumy. Ceny są niższe, ale proszę zwrócić uwagę, że oferowane produkty miały swoją premierę kilka lat wstecz i często już dawno są wycofane z oferty Sephory, czy Douglasa (pomijając klasyki typu Burberry Brit) np. Ck Crave, Versace Blue Jeans, D&G Force 11, Lanvin Oxygen, Sonia Rykiel itd. itp., a Hugo Bossy 'zielone' można od dawien dawna kupic za przysłowiowe grosze w strefach wolno- cłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×