Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bankawstanka

perfumy w superpharm - originał czy podróba?

Polecane posty

Gość jankiel
Wiele razy robiłem zakupy w perfumeriach internetowych i miałem możliwość porównać perfumy z tymi zakupionymi w D i S.Nie różniły się niczym,zapach ten sam,trwałość i projekcja również.Mam znajomych którzy zapachy nabyli w USA ,w normalnych drogeriach i o połowę niższych cenach niż w naszych rodzimych(D i S).I co,zapewne to też podróbki????.Więc niech mi nikt nie pierdzieli o tylko 30% marży.One potrafią być 100,a nawet kilkaset %.Dowiedziałem się niedawno od kolegi który pracuje w jednej z wielu galerii w moim mieście,ze jedna z tych zacnych sieci płaci czynsz za wynajem lokalu około 30tys zł miesięcznie. Więc raczej z tej 30% marży nie bardzo to widzę.Nie wspomniałem jeszcze o wynagrodzeniu pracowników.A to jest następne kilkanaście tys.Co do SF,to myślę że są to oryginały,lecz być może niektóre są stare i zwietrzałe.Dlatego tyle kontrowersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne perfumy są na http://oziway.com/ i co ważne - i to bardzo - wysyłkę maja ... gratis , bez minimalnego progu zakupów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy skuszony niższą ceną zakupił perfumy Lacoste, jakież było jego zdziwienie gdy zapach po otwarciu był inny niż ten którego testery wąchał a sam zapach ulatnia się po kwadransie, tymczasem oryginał był wyraźnie wyczuwalny na ubraniach kilka dni... Okazało się że duże znaczenie ma rozlewnia perfum i od niej zależy jakość i zapach... W douglasie konsultantka podpowiedziała że Super Pharm zaopatruje się w perfumy z tureckich rozlewni i taki jest efekt... Tańsze niestety w tym przypadku oznacza gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są ordynarne podroby a nie oryginały . Żeby chociaż jeszcze trochę były podobne i się utrzymywały to można zaryzykować i kupić . A to jakiś turecki i mocno przepłacony szajs . Szkoda , ze superpharm daje swoje logo do takiej kichy i wprowadza kopie na rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam próbki u kilku sprzedawców na allegro euphoria kk i zapach piękny ale psikam jak oszalała i zapach ulatnia się po 15 min. W galerii poszłam do douglas i Superpharm. W Superpharm to samo perfumy sama woda. W Douglasie spryskalam drugą rękę euphoria i cały dzień czułam zapach a rekacha pachniala rozkosznie. Wieczorem zapach dalej był. Maz wyczul i dalam mu powachac reke. Mowi ze boski!!! niesamowicie piękny itensywny i kobiecy. Kupiłam je w Douglas na promocji z kodem zniżkowałym. Myślę że wiele sklepów kupuje je taniej może też na jakiejś przecenie z jakieś hurtowni. A oni może kupują od producenta ale (tak jak z proszkiem do prania Niemcy a-Polska) z gorszym składem i niższa cenną. A co do cen z zagranicą to jak chce się kupić perfumy na stronie glownej kelvinakleina to perfumy tam kosztują powyżej 300 zl wiec skąd cena 150zł w różnych sklepach internetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma możliwości, aby w dużych, sieciowych sklepach sprzedawano podróbki. Nie ma takiej opcji :) Jeśli chcecie mieć pewność, że kupujecie swoje perfumy najtaniej, to rzućcie okiem na naszą aplikację Moja Gazetka. Porównacie tam aktualna ofertę promocyjną drogerii i perfumerii i z pewnością wybierzecie najkorzystniejszą :) Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ostatnio CK Euforia .Masakra w ciągu tygodnia wypsikałam pół flakonu zapach po chwili niknie to mgiełka a nie woda perfumowana.Były to moje pierwsze i ostatnie perfumy kupione w superpharmie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zwolenniczką słowa podróba. Sprzedawanie podrób jest nielegalne. Osobiście kupuję perfumy na galeriazapachow.pl i wiem, że są to odpowiedniki perfum. Ale nie zależy mi na flakoniku, który reklamuje znana osoba a na jakości, którą oferuje właśnie ta rozlewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w SP są perfumy z importu równoległego, gdzieś tam rozlewane w Turcji itd. nieoryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to największa tajemnica superpharm- nieoryginalne perfumy. import równoległy, rozlewki z Turcji i Chin, nie pachną długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w teorie spiskowe nieoryginalnych czy gorszej jakośc***erfum w Superpharmie.. kupiłam Hugo Boss Ma Vie.. zapach czuć do wieczora.. dystrybutorem perfum w Superpharm jest firma Sirowa, jeden z głównych dystrybutorów oryginalnych perfum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka72

A widziałyscie ze Superfarm poszerzyło swój asortyment? Nawet kaski Holle można znalexc, superowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×