Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beksa 2111

NO I JUZ PLACZE !! DLACZEGO ON MI TO ROBI ??

Polecane posty

Gość beksa 2111
No wlasnie o to chodzi ,ze moj chlopak mi nie pomaga :( Juz nieraz obiecywal,ze juz tak nie bedzie,a robi to coraz czesciej.I przez to mysl,ze on woli inne ,zadrecza mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to go kopnij w dupę jak masz ochotę! Wiesz co sorry, ale nie współczuję Ci - wręcz mnie wkurzasz autorko. Robisz z siebie taką ofiarę i dupę wołową co to nie umie sobie poradzić. Nie lubię takich kobiet - lubię kobiety pewne (siebie i swojej wartości) i zdecydowane. Na cholerę siedzisz tu i się wyżalasz od kilku godzin, jak w kółko tylko mówisz to samo i nie widzisz lub nie chcesz zauważyć drugiej strony medalu. Albo na to przymknij oko, albo z nim zerwij, albo raz a dobrze i stanowczo z nim pogadaj. No przecież tak nie można stać w kącie i płakać jak mała dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa 2111
Caly czas z nim o tym gadam.I bez skutku.A nie chce zrywac z tego powodu,moze wole dac mu jakas nauczke,zeby przemyslal swoj blad.Jestem pewna siebie ,a jak wczniesniej napisalam -kompleks mam wlasnie w momencie ogladania tych filmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa 2111
Z tym,ze faceci w tm wieku sa dziecinni ,to zgaszam sie z Toba w 100%.Moje kolezanki maja facetow conajmniej! o 5 lat starszych.I mysla zupelnie inaczej,niz ten moj.Ale coz- serce nie sluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×