Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmara987

Pusty przystojniak czy zwykły inteligent?

Polecane posty

Gość sdsgdfhethwrgrw
No bo autorka sama zmienia wersje. Sam tytuł jest mylący - Pusty przystojniak czy zwykły inteligent? a powinno być "Pusty przystojniak czy inteligentny brzydal"? Z pierwszego postu można wywnioskować że inteligenty jest brzydki. Potem ona pisze że jednak jej się podoba, że wyobraza sobie seks z nim, a nawet że pewnie ma wielkiego penisa. :P Podsumowując: dość atrykcyjny, inteligentny, fajny, którego ona pożąda a przystojniak tępy jak but No w tej sytuacji to oczywiscie że ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
mam taką pracę wbijam głową gwoździe na budowie w austrii :classic_cool: jako nadgodziny mieszam cyganom bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
ktos się podszywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi tylko o taka ogolna tendencje w dobieraniu sobie partnera,ktora mnie dziwi...No bo wynika z tego, ze wybieracie sobie mezczyzn dla siebie, tylko dla kolezanek, rodziny, otoczenia... Po prostu takie podejscie wydaje mi sie zupelnie nielogiczne, to tak jak kupowac ziemie ze wzgledu na kwitnace wlasnie roze...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsgdfhethwrgrw
Ależ ja jej pisałam że jak ON JĄ podnieca i podoba się jej, to nie ma się nad czym zastanawiać. Ale problem nie polega na tym zupełnie. Gdyby on się jej podobał, pociągał ją, to nie zakładałby topiku. Gdyby TAK NA SERIO ona go pożądała, to opinie koleżanek miałaby gdzieś. Poza tym - nie zastanawiałąby się "a może się uda, moze nie jest tak źle". Pożądanie to nie jest coś nad czym trzeba dumać i rozmyślać. To się czuje albo nie. A ona nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W....
nie wiem, co tam ustaliliście, ale jeżeli ankieta jeszcze otwarta to ja oddaję głos na zwyklago inteligentnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W....
Aha, kiedyś miałam bardzo ładnego kolegę, ale nudziarz straszny.. no i żadna normalna go nie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pomogliście mi przemyśleć pewne rzeczy. Pan nr 1 odpada. W zasadzie to tylko przez jakąś tam próżność wewnątrz, który każdy posiada myślałam o nim, własnie by się tak jakby pochwalić, ale prócz kilku czynności nie miałabym z nim za wiele wspólnego i szybko by się pewnie znudziło. Wiadomo, że idealne by było połączenie obu, ale to raczej między bajki można włożyć. Tego ile szukałam... Dzięki raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mozliwe polaczenie obu, oj jest... wiadomo, idealow nie ma, ale mozna miec bardzo duzo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując..
..reasumując..i nad "ciałem i nad dzialem"...można poracowac....! pozdanie ,inteligencja, wygląd.... oj skarbie..pracuję...cięzko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987
Może dla kogoś jest możliwe, ja jestem tak pokręcona, że to cud, że jego znalazłam, więc to chyba i tak dobrze. :) Dla mnie to co normalne, dla większości z was nie byłoby tym zapewne, taka już jestem postrzelona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując..
...ja też Dagmaro...i zdarzyć się może,że oślepiający czar mężczyzny pożądajacego kobietę ,(ktore to pożądanie inspirowane jest jego inteligencją),czyni nawet nprzeciętnie przystojnego faceta...tym wymarzonym jedynym..dla niej! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierz nr 2! ja tak zrobiłam i powiem, że bardziej pociąga mnie mój zwykły inteligent, niż przystojniak z którym się wcześniej spotykałam. moj kociak nie jest super przystojny i nie był moim ideałem jak go poznałam, ale swietnie się rozumiemy i go pokochałam!jest opiekuńczy, zaradny, męski, pomimo że niezbyt przystojny... i teraz uważam że jest najseksowniejszym kociakiem na świecie! kocham jego okularki w czarnych oprawkach i jego żarty, najchętniej cały czas mówiłabym mu że go kocham, przytulała i całowała. czuję od niego taki żaaaarr! a wcześniejszy chlopak pomimo że był bardzo przystojny to był dla mnie bardziej jak plastikowa lalka i za bardzo mnie nie pociągał, czasem wręcz brzydził, szczególnie jak mi pokazywał swoje mięśnie..... dobrze że już z nim nie jestem:) i mam swojego kociaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgdgdgdgdgd the best..
Norrrrrrrrmalnie kogoś udusze! za te czarne okulrki!!!!!!!!!! Tylko ja takie moge miec...zabiję ..kazda konkurennnncję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie z przystojniakiem machnąć dziecko i wmówić inteligentowi że to jego. Będziecie szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987 .....
..sorry .to było do Sary!! nie mam ochoty na przygłupawe dzieci..po jakimś pustawym tatusiu...nie tylko nie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przeciętność też może być taka seksowna... można kochac w facecie to, że tak słodko grzebie w tym swoim starym samochodzie, że przed zaśnięciem drży jakby spadał... można kochac za wszystko, tyle jest powodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był żart :) oczywiście, wybierz tego, z którym łapiesz nić porozumienia Atrakcyjność jest sprawą bardzo dziwną i naprawdę niezależną od urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o to, że jesteś rarytasem :P po prostu ja wierzę w Angrogyne, gdzieś jest to mityczne idealne dopełnienie, osoba, która dostrzega w drugiej tę wyjątkowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987 .....
co za pesymistyczne zakończenie ... ..no.. oK. dla niektorych bardziej optymistyczne być nie może.. zasypiem ..miłych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987 .....
zasypiam..miało byc .. no i tych wymarzonych wysnionych życzę każdej.. i każdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×