Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmara987

Pusty przystojniak czy zwykły inteligent?

Polecane posty

Gość creamik
martonana ..ja dbam o siebie chodze na siłke staram się dobrze wyglądac i wiem ze jak sie chce to mozna :) i dlatego szukam dziewczyny takiej co mi się spodoba :) szukam kogos na swoim poziomie i nie szukam księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na swoim poziomie
ty nawet matury nie masz i pracujesz w fabryce konserw z karmą dla psów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
na swoim poziomie .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonana
Ale Ty byłeś oburzony tym że chce przystojnego NIE WIEDZĄC JAK ONA WYGLĄDA! Równie dobrze mogłaby być przepiękną kobietą, a Ciebie nadal by oburzało że chce przystojniaka - uznałbyś ją za pustą. JAKI TO MA SENS? Wytłumacz mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała19 cos tam
Ja zawsze wole przystojniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sie kobiety denerwuja i wyzywaja facetow od pustakow, jesli ten wybierze ladniejsza od niej kolezanke. A same postepuja tak samo. Nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
martonana ..ona pisała ze nie ma idealnej sylwetki a szuka idealnego faceta to chore pozatym idealny facet wezmie ją na raz i potem bedzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czubkaaaa
ja jestem. Totalne przeciwienstwo "mojego typu" i jestem szczesliwa!!!! Numer 2 wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzz
Widac kobiety maja duzo wieksze wymagania od mezczyn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonana
creamik - czytaj co piszę. Ty się oburzyłeś zanim napisała że nie ma idealnej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ona pisała ze nie ma idealnej sylwetki a szuka idealnego faceta to chore" to nie jest chore!!! to normalne, ze szukamy kogos, kto nam sie podoba, ba, jest dla nas idealem. co Ty myslisz, ze brzydka dziewczyna im brzydsza, tym ma gorszy gust, ze nie spodoba jej sie przystojny facet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
bo to było do przewidzenia :D niech sie dziewczyna wezmie za siebie albo zmotywuje faceta nr 2 aby cos ze sobą zrobił i po problemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo że kobiety mają
większe wymagania. Gdzieś tu w temacie obok jedna pisała, że facet który poleci na głupszą i biedniejszą ma kompleksy i chce dominować bo nie chce bogatej i ładnej (czyli mu dorównującej) a sama chce inteligentniejszego i zarabiającego tyle żeby utrzymał rodzinę (czyli więcej od niej) żal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwni jestescie ludzie...Myslcie perspektywicznie. Wyobrazcie sobie, ze jutro nastepuje jakis kataklizm i ten iluzoryczny swiatek w ktorym zyjecie nagle znika...Co wam przyjdzie z takiego przystojniaczka z dwoma lewymi rekami, ktory sie rozplacze, bo trzeba pomyslec nad wbiciem gwozdka? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzz
"to normalne, ze szukamy kogos, kto nam sie podoba, ba, jest dla nas idealem. co Ty myslisz, ze brzydka dziewczyna im brzydsza, tym ma gorszy gust, ze nie spodoba jej sie przystojny facet??" a teraz nam wszystkim wytlumacz, dlaczego jesli facet jest brzydki i chce miec ladna dziewczyne to wszyscy go wysmiewaja i mowia "za wysokie progi, znajdz dziewczyne ze swojej półki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to facici mają sschodzić
z wymagań a xiężniczki to tylko wysokich i przystojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myslcie perspektywicznie. Wyobrazcie sobie, ze jutro nastepuje jakis kataklizm i ten iluzoryczny swiatek w ktorym zyjecie nagle znika...Co wam przyjdzie z takiego przystojniaczka z dwoma lewymi rekami, ktory sie rozplacze, bo trzeba pomyslec nad wbiciem gwozdka?" a co nam wtedy przyjdzie z intelektualisty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymysli koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a teraz nam wszystkim wytlumacz, dlaczego jesli facet jest brzydki i chce miec ladna dziewczyne to wszyscy go wysmiewaja i mowia "za wysokie progi, znajdz dziewczyne ze swojej półki"?" Nigdy tak nie powiedzialam, moze dlatego, ze nie jestem ladna :P Ja tam przyznaje kazdemu prawo do wiazania sie z kim tylko ma ochote, no i, o ile pamietam, wyrazilam opinie, ze autorka powinna wybrac tego 'brzydkiego', nie wglebiajac sie w to, czy jest ladna. Skoro facet sie nia interesuje, jemu sie podoba, i z ktorej strony by nie spojrzec, to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsgdfhethwrgrw
te verde > :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zresztą uatorka źle nazwała
temat :O powinno być brać 1 super atrakcyjnego o innych planach, pasjach, charakterze na którego widok koleżanki mają mokro 2 brać atrakcyjnego z podobnym charakterem na którego widok koleżanki nie mają mokro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co nam wtedy przyjdzie z intelektualisty?" pomysli? Ale na pewno nie rozplacze sie nad brakiem balsamu do ciala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczowo, z usmiechem to napisalam, nie czepiaj sie Daleka jestem od uwazania, ze ladny placze, kiedy nia ma balsamu [moj nie placze ;)], a brzydki nie umie wbic gwozdzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonana
Mój mąż nie płacze nad brakiem balsamu do ciała. :D I wie jak wbijać gwoździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez autorka
nie napisala, ze typ 2 jest brzydki :o jest brzydszy od nr1, ale jej sie podoba wiec jesli jakas kobieta mimo wszystko bierze nr1 to jest zwyczajną idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ra czej intelektualista
nie umie wbić gwoździa. Chociaż pusty przystojniak z lans klubu też pewnie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ra czej intelektualista
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie napisala, ze typ 2 jest brzydki jest brzydszy od nr1, ale jej sie podoba wiec jesli jakas kobieta mimo wszystko bierze nr1 to jest zwyczajną idiotką." idiotka to bardzo brzydkie slowo, ale w zasadzie sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
pustak swoją głową wbije gwoździa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
a pisze to z wlasnego doswiadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×