Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmara987

Pusty przystojniak czy zwykły inteligent?

Polecane posty

Gość Dagmara987
33222323 - no tak, trochę masz rację. Rozum mi podpowiada 2, a popęd 1, chociaż z 2 też się widzę w sytuacjach intymnych, tylko chodzi o opinie innych osób, nie wiem dlaczego jest to dla mnie istotne, zawsze myślałam, że mam to gdzieś. W sumie zawsze można się za siebie wziąć. Chyba, że rzeczywiście poczekać... ale nie wiem czy się trafi taki niby idealnie dopasowany jak ten. :( Mam pecha bo przeważnie są nietrafieni, a ten wygląda jakby to było przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając krótko na pytanie- zalezy, co chcesz z nim robić - gapić sie na niego, czy z nim gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsgdfhethwrgrw
"odpowiadając krótko na pytanie- zalezy, co chcesz z nim robić - gapić sie na niego, czy z nim gadać" Związek powinien polegać na jednym i na drugim. Masz o czym gadać i masz ochotę wciąż na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
chudzi są ochydni wiem bo kiedys byłem bardzo chudy :O ale juz mam normalną budowe ciała i jestem zajebisty :) mozecie mnie brac w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg56yg
Kiedyś stałam przed podobnym wyborem i też próowałąm wszystkich, w tym samą siebie przekonać do mądrego brzydala, ale nie mogłam. Niewazne że to jest puste - ale ja z przerażeniem myślalam o tym jak go przyprowadzić do domu, jak pokazać koleżankom. Tylko że on był naprawdę brzydki. Tak brzydki że bałam się z nim spotykać w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, co za pytanie, oczywiscie ze ten drugi, zakladajac ze mnie pociaga fizycznie [znam to z wlasnego doswiadczenia poniekad, i nawet sie nie zastanawialam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987
fg56yg - ten mój aż tak brzydki nie jest, tylko po prostu nie ma tak fantastycznego działa jak ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987
Tam wyżej zamiast działa chciałam napisać Ciała oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freudowski błąd
chciałaś działa a teraz się tłumaczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987
Śmiem podejrzewać, że ten drugi może mieć większe działo niż ten pierwszy tak nawiasem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cizia pończoszanka
coś Ci poradze.. do wyglądu z czasem się przyzwyczajasz aż wreszcie zaczynasz lubić.. ba! kochać :P natomiast jesli charakter nie pasuje od początku to już pasować nie będzie.. ja bym wybrała tego drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg56yg
"Fantastycznego działa" hahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zalezy Ci na czyms wiecej niz zabawie, to radze albo tego drugiego, albo zadnego - bo w sumie nie powinnas miec watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg56yg
cizia - nie wiesz o czym mówisz. Do faceta który Cię odpycha nie przyzwyczaisz sie nigdy. Chociaz w przypadku autorki tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara987
Mój piękny Ahmed ma całe 30 centymetrów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
nad cialem mozna popracowac jak sie chce ale skoro autorka nie ma idealnego to niech nieoczekuje od facetów idealnego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"creamik nad cialem mozna popracowac jak sie chce ale skoro autorka nie ma idealnego to niech nieoczekuje od facetów idealnego ciała" o rany, ale mnie to irytuje. niech sobie oczekuje czego chce. ja nie mam idealnego, a moj facet ma, i co, do wiezienia mnie za to?? Tak jakby ladni mieli spotykac sie tylko z ladnymi, wysocy z wysokimi, szczupli ze szczuplymi... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsgdfhethwrgrw
Słuchajcie - po to się roznimy powierzchownościami i po to mamy różne gusty żeby się dobrać jak sobie chcemy. Bez sensu jest podejscie "on mi się wcale nie podoba, ale może się przekonam". Po co? Po co męczyć się w takim związku gdzie każdy dzień to przekonywanie samej siebie że tak źle nie jest? Zostawisz brzydkiego - to jakiejś innej on się spodoba. Mąż mojej koleżanki jest tak odrażający że kijem bym go nie tknęła, a jej się podoba. Moja inna koleżanka jest strasznie brzydka, a jej maż narzeczony mówi że to najpiękniejsza laska w okolicy. A moi faceci nie zawsze podobali się moim wszystkim znajomym. Gusty są różne. Naludzi nie patrz, tylko na siebie. Ale tak naprawdę. Nie że "jakoś to będzie, nie jest AZ TAKI brzydki". Ty masz go pożądać, bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonana
"nad cialem mozna popracowac jak sie chce ale skoro autorka nie ma idealnego to niech nieoczekuje od facetów idealnego ciała" Stwierdzenie całkowicie bez sensu. Nie widzę związku między jej figurą a wyglądem potencjalnego partnera. Ja jestem osobą przy kości, a mój mąż jest bardzo atrakcyjny - ma piękne ciało (smukły ale muskularny, wysoki, szerokie ramiona, płaski brzuch) i przystojną twarz. Zresztą wszyscy moi faceci gdy bylam panną - byli przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
martonana ..a ty czemu o siebie nie dbasz??? ja bym się z grubaską nigdy nie związał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonana
No widzisz - Ty byś się nie związał, a jednak wyrażałeś na początku czyste oburzenie że autorka nie chce brzydala. :) Uważasz że to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creamik - Ty bys sie nie zwiazal, a jej maz owszem, i ciekawe, kto ja bardziej obchodzi poza tym, chyba nie rozmawiamy tu o jednym kolesiu, ktory jej sie podoba, i drugim, ktory nie, ale o jednym, ktorym zaszpanuje, a drugim nie. on jej sie podoba, tylko dziewczyna boi sie, ze kolezanki ja wysmieja. a to powinno byc najmniej wazne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciocha
"nie zostawiaj tego którego kochasz dla tego który ci sie podoba , bo ten który ci sie podoba zostawi cie dla tej którą kocha." wszystko.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara987 '' ten mój aż tak brzydki nie jest, tylko po prostu nie ma tak fantastycznego działa jak ten pierwszy.'' hahahaaahhaha i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
autorka niech roboi co chce a najlepiej niech sama zadba o siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonana
Niech robi co chce, ale szydziłeś z tego że nie chce nieatrakcyjnego partnera, podczas gdy Ty też byś nie chciał. Wytłumacz mi to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream jak każdy brzydal czuje się urażony, że dziewczyny chcą tylko przystojnych... niezależnie pod tego czy same są ładne :D zostało tylko to olać i żyć w samotności do śmierci bo mężczyzn jest trochę więcej niż kobiet więc tacy zostaną sami :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsgdfhethwrgrw
martonana zadała super pytanie :D Faceci (przewaznie nieatrakcyjni, bo dlaczego mieliby to robić przystojni?) strasznie się oburzają gdy laska mówi wprost że nie chce brzydala. Ale sami podkreślają że brzydkiej by nie chcieli. Totalnie bez sensu. :D Uważasz że tylko facet ma prawo patrzec na wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×