Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

Wyznalem jej miłość i... EH, zobaczcie sami...

Polecane posty

Gość Onnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

Nadażyła sie odpowiednia okazja i wkoncu powiedzialem mojej wieloletniej przyjaciolce ze ją kocham od wielu lat i chce z nia byc. Ona nie wiedziala co powiedziec. Jedynie co to tylko to, ze nie jestem w jej typie, ze jestem super przyjacielem ale nigdy nie bedziemy razem. Kilka dni pozniej dowiedzialem sie ze wyjezdza na drugi koniec Polski do faceta ktory jej sie podoba a zna go krotko. Ja nadal ja kocham. Czy myslicie ze juz nic z tego nie bedzie? Czy warto czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Nie, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze
No tak to czasami jest. Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chcialo na raz. Musisz sobie znaleźć nowy obiekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
Kocham ją od wielu lat. Probowalem juz z inna dziewczyna, ale szybko zerwalismy bo to ona ze mna nie wytrzymala. Myslami bylej nie przy niej..... Klamalem ją i troszke olewalem. Tamta jest dla mnie wszystkim? Moze jednak warto czekac? Moge nawet kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako facet mówię
Nie warto, moim zdaniem powinieneś się od niej całkowicie odciąć, zerwać z nią kontakt. Bo tylko będziesz bardziej cierpiał i tracił kolejne lata swojego życia. A czas leczy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Ty chyba zwariowałeś: kilka lat ?! Heh.. kiedyś byłem zabujany i też tak mówiłem. Po kilku miechach mi przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
Nie kłamię. Kilka lat. Jesteśmy bardzo bliskimi przyjaciolmi i nawet czulem ze ona moze tez cos do mnie. Zaprosila mnie nawet przed tym wszystkim na bal andrzejkowy. Po tym wyznalem jej milosc i powiedzialem co czuje..... Pomylilem sie, ona nic do mnie nie czuła. Ale moze pokocha jak zobaczy jak bardzo mi na niej zalezy? Nie potrafie zapomniec i spojrzec na inna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Kobiety Możecie Gwałcić
człowieku czekanie na babę to jak czekanie na autobus w siarczystym mrozie, niby nic nie trzeba robić ale czas się dłuży wszystko kostnieje a i tak mała szansa że przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
No właśnie. Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona_____
to jest kolejny dowod na to,że nie ma przyjazni pomiedzy kobieta , a mezczyzna.. wczesniej czy pozniej pojawia sie watek seksualnosci ect....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueeeeeea
tak. tez mysle ze nie ma przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna. Ale poczekaj na nia moze to milosc twojego zycia? NIGDY NIE MOW NIGDY Moze ona sama nie wie jeszcze czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czekaj
zapomnij !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jezeli ona zaprosila cie na bal i przy twoim wyznaniu powiedziala ze nic z tego wszystko ale to wszystko wskazuje na to ze ona go nigdy nie pokocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z kolei bym czekal
bo to moze byc jedyna milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czekaj ./
moze to przykro uslyszec, ale nie warto nawet jesli ona - znudzona tym innym lub zawiedziona, zdradzona wroci i uzna ze cie kocha, nigdy nie masz pewnosci ze to uczucie, bo moze to byc strach przed samotnoscia i na zasadzie lepszy wrobel w garsci ... uwolnij ja ze swojegos erca ... znajdz inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Raczej nie pokocha jak zobaczy, że Ci zależy - to nie tak - wiem coś na ten temat. Szkoda, że wiele przyjazni tak sie kończy - jedna strona się zaangażuje uczuciowo i ... koniec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia jak z filmu, moze zakonczenie tez bedzie filmowe :) podobno jak ktos czegos pragnie tak mocno, calym sercem, to w koncu jego marzenie sie spelnia.i to nie taka durna gadka, tylko sama przezylam to na wlasnej skorze, a wiec nie trac nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhfh
facet: zapomnij o niej ! to nie ma sensu i przyszłości. Rozglądaj się za inną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
wyznawianie milosci kobiecie nic nie da.... to historia tylko z filmow dla bab w ktorym jakis super nadziany i do tego ciacho nagle z nikad wyznje milosc jakiejs sredniej typowej babce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×