Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość gośćkc
W moim przypadku to tydzień musiałam mieć żeby się już jakoś poczuć i działać o własnych siłach ale nie ma się co sugerować ponieważ każda z nas inaczej to przeszła. Dziewczyny które miały operacje przede mną i po mnie to już zaraz na 2 dzień a jedna w ten sam dzień normalnie funkcjonowała. Latały po oddziale jakby operacji nie miały hehe. Obie urodziły dzieci wiec ja tak doszłam do wniosku ze są wzmocnione hehe. Ja nie mam dzieci jeszcze i gorzej przeszłam czas po ale zaś tragedii nie było, nie przesadzajmy :). Po prostu czułam taki ucisk w klatce. Jakbym miała przejść operacje jeszcze raz zrobiłabym to bez zastanowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkc
Jak chcecie to zapraszam na grupę na Facebooku. Pare dziewczyn już jest po a pare przed wiec można się fajnie wymienić spostrzezeniami. Aby dołączyć należy wysłać maila na pracabielskobiala@o2.pl ( tak wiem ze to mail dziwny ale nie chciało mi się zakładać nowego) w odpowiedzi pośle link do grupy. Grupa jest zamknięta ze specjalna nazwa wiec nikt nic nie widzi i sie nie domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji w Bielsku u dr.Sirka. lekarz bardzo dobry miły i wogole opieka też na najlepszym poziomie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_api
Witam, wybieram sie do Bielska do dr Sirka. Chce , aby mnie operował - chodzi o zmniejszenie i podniesienie piersi. Bardzo jestem ciekawa czy jest możliwość przeprowadzenia tej operacji na NFZ - mam skierowanie od ortopedy i neurologa. Dziewczyny już „po” prosze o kontakt : api3@onet.eu Pozdrawiam, Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zarówno dr Janusza Sirka jak i jego syna dr Tomasza Sirka. Dr Janusz Sirek podnosił mi piersi i pomniejszał a Dr Tomasz Sirek wykonywał plastykę brzucha i jestem zachwycona efektem końcowym obu doktorów. Powiem więcej, ze gdybym wiedziała że Dr Tomasz Sirek tak pięknie zrobi mi brzuszek to podniesienie i pomniejszenie piersi też zrobiłabym u Dr Tomasza. Blizna wyglada jak złożona kartka papieru. Jestem zachwycona. Dr Janusz Sirek to już bardzo doświadczony lekarz i wykonuje zabiegi perfekcyjnie ale Dr Tomasz to również wybitny specjalista. Szkolił się u najlepszych i widać ze ma inne techniki operacyjne. Tak że dziewczyny nie bójcie się i śmiało oddajcie się w ręce Dr Tomasza Sirka. W razie zaoytań służę pomocą i radą. Żabiegi miałam wykonane styczeń i luty 2018. Sama klinika to hotel 5 gwiazdkowy, cały personel medyczny to chodzące anioły. Polecam 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extenda
A ja dzis wróciłam do domu po powiększeniu piersi. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konsultacje początkiem czerwca w sprawie korekcji nosa .Jak nie patrzę w lustro to się waham jak zerknę to już nie. Dodam jeszcze że mam 55 lat ,dziecko dorosłe ,jestem sama-czas spełniać marzenia i zrobić coś tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wizyta u anestezjologa w związku z operacją jest osobno płatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o odpowiedz osoby które są po operacji ze 3 m-ące jeżeli pójdę na operacje w marcu 2019 to czy we wrześniu 2019 dam radę iść na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annl
Witam. Tydzień temu miałam III etap rekonstrukcji piersi własnym tłuszczem. Trochę się martwię bo porobiły mi się na boczkach twarde zgrubienia, które widać gołym okiem po zdjęciu pasa. I jeszcze jedno: Lekarz uważa, że zamiast implantu u mnie chce przeprowadzić wszystkie etapy rekonstrukcji tłuszczem. Czy któraś z Was miała w ten sposób wykonywaną rekonstrukcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.19 Proszę o odpowiedz osoby które są po operacji ze 3 m-ące jeżeli pójdę na operacje w marcu 2019 to czy we wrześniu 2019 dam radę iść na wesele jestem 9dobe po podniesieniu i powiekszeniu i czuje sie bardzo dobrze.. także po trzech miesiącach nie powinno być problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia7617
Witam wczoraj miałam powiększamy biust u dr. Sirka jestem zadowolona z opieki w klinice podejścia doktora do pacjenta. Na chwilę obecną rekonwalescencji przebiega bardzo dobrze i mam nadzieję że tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn które robiły biust u dr Sirka . Jaki to człowiek jak wyglądają piersi po zabiegu jaka opieka? Bo szczerze to cena zwala z nóg a w czechach można zrobić za 8000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam, polecam...spokojny, bardzo sympatyczny i przede wszystkim rozsądny człowiek. Piersi są cudne, bardzo naturalne chociaż nie za duże ( takie chciałam) 290 ml. Opieka bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariak9
cześć dziewczyny, wybieram się do doktora na korektę nosa ale naczytałam się tu tylu opinii, że się zaczęłam wahać. Czy jest tu jakaś osoba po korekcie nosa i jest zadowolona z efektów? Czy nie polecacie raczej tego doktora w tej specjalizacji? Wiem, że do piersi jest super, praktycznie same pozytywne opinie ale co z nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka517
Stanowczo NIE POLECAM dr.Sirka co do korekty nosa. Zrobił mi taki nos,że dałabym wszystko,żeby mieć ten sprzed operacji. Efekt jest taki,że co jakiś czas poprawiam go kwasem bo jest okropny,i nie pasuje w ogóle do Mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) wysłałam maila z prośbą o dołączenie do grupy :) I jeszcze powiedzcie mi ile czekałyście na termin, bo mi mówiła ze na styczeń/ luty dopiero :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1728
Ja mam konsultacje początkiem Listopada i tak celuje na termin luty-marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konsultacje teraz 23 października i się stresuje strasznie :/ słyszałam, ze na zabieg czeka się różnie a mi zależy na tym żeby zrobić to jak najszybciej czy jest możliwość dogadania się co do szybkiego terminu jeżeli jest się na 100% zdecydowanym ? Czy któraś czekała mniej niż miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka0101
Na operacje można umówić się przed konsultacja :) konsultacje mam 12.11 a operacje 15 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak to jest jeśli np za miesiąc muszę wyjechać za granice to da się z nimi dogadać jakoś na szybki termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po konsultacjach z 23.10?jaki termin? Ka się bardzo stresuje najwiecej narkoza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po operacji biustu. Dzisiaj jest 2 dzień, konsultacje miałam 23.10 no i Pan doktor Tomasz Sirek znalazł szybki termin. Co do badań to miałam morfologię, krzepnięcie krwi, kreatynine i usg piersi. Dopiero dzisiaj lub jutro zobaczę swoje piersi, ale wybrane miałam 380 ml anatomiczne poliuretanowe wysoki profil Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to super elegancko, jak wrażenia ? Ja mam termin na 8.03 2019 tem mam 380 wybrane ale nie mogę mieć wcześniej operacji ponieważ skończyłam karmić we wrześniu. Jak narkoza?Jak ból?0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę napisać na priv do Pani z konsultacji z 23.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi

Ja mam konsultacje 21 stycznia a operacje 25 stycznia bo przyjezdzam tylko na 4 tyg do polski tak samo kolezanka sie umawiala wiec mozna co najmniej 3 dni po konsultacji bo tyle trwa zamowienie implantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość malena
Dnia 12.12.2018 o 21:33, Gość Blondi napisał:

Ja mam konsultacje 21 stycznia a operacje 25 stycznia bo przyjezdzam tylko na 4 tyg do polski tak samo kolezanka sie umawiala wiec mozna co najmniej 3 dni po konsultacji bo tyle trwa zamowienie implantow

Blondi jak po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka......😄😄

Witam miałam robione i dr sirka Plastyka wciągniętych brodawek piersiowych brak rezultatow po zabiegu juz wogule nie zainteresował sie. Co i jak pielęgniarka ściągają szwy a doktor nawet sie nie zainteresował jak to wygląda tylko kasa sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiagosccccccc
Dnia 7.02.2018 o 13:28, Gość gośćkc napisał:

Jak chcecie to zapraszam na grupę na Facebooku. Pare dziewczyn już jest po a pare przed wiec można się fajnie wymienić spostrzezeniami. Aby dołączyć należy wysłać maila na pracabielskobiala@o2.pl ( tak wiem ze to mail dziwny ale nie chciało mi się zakładać nowego) w odpowiedzi pośle link do grupy. Grupa jest zamknięta ze specjalna nazwa wiec nikt nic nie widzi i sie nie domyśla.

Zapraszam ponownie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×