Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość Brunetka517
Ja już po operacji nosa u dr.Sirka :) jedne co mnie męczy to straszny ból gardła...psikam tantum verde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annl
Nikt nic nie pisze o rekonstrukcji piersi z NFZ. Ja w niedługim czasie mam mieć ją wykonywaną u dr Sirka. Proszę napiszcie jeśli któraś z Was jest już po zabiegu. Jak się czułaś, czy jest efekt i ile było ostatecznie zabiegów. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po zabiegu powiększenia piersi , szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej...dzisiaj trzeci dzień po, nie biorę już żadnych leków przeciwbólowych, funkcjonuje całkiem dobrze...piersi na razie ciężko ocenić, wyglądają jak dwie przyczepione piłki (chociaż to anatomiczne wkładki) jedna bardziej spuchnięta od drugiej...mam nadzieję, że wkrótce zaczną się układać i będą śliczne☺w poniedziałek mam pierwszą kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikoralik
Witam też zdecydowałam się na operacje piersi w wrześniu mam konsultacje. Obawiam się natomiast są same pozytywne opinie więc może nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikoralik
Czy mozna gdzies zobaczyc zdjecia przed i Po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr nie pokazuje zdjęć pacjentów...trzeba bazować na opiniach (a te są w przypadku piersi tylko pozytywne). Jestem 2 tyg po zabiegu i już jestem zachwycona...chociąż są jeszcze trochę opuchnięte, są śliczne...mam anatomiczne polytech ( 290 ml...na razie wcale nie są małe...sportowy stanik 70 D☺...ale pewnie się jeszcze zmienią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dr. Sirek jest godny polecenia. Robilam plastyke gornych powiek efekt super. Teraz mysle o plastyce brzucha ale z uwagi na fakt,iz to bardziej skomplikowane prosze o informacje od osob, ktore przeszly taki zabieg. Czy to bolesne i czy dlugo wraca sje do formy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikoralik
Czy ktoś wie jak wyglądają odwiedziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. Jestem po konsultacji, operacje mam za miesiąc. Po pierwsze i wręcz muszę to napisać - dr sirek to mega pozytywny, ciepły i miły doktor. Stres minął w momencie gdy zaczął ze mną żartować na temat zabobonów odnośnie powiększania piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. Jestem po konsultacji, operacje mam za miesiąc. Po pierwsze i wręcz muszę to napisać - dr sirek to mega pozytywny, ciepły i miły doktor. Stres minął w momencie gdy zaczął ze mną żartować na temat zabobonów odnośnie powiększania piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. Mam 174 wzrostu, 60kg, miseczka małe 75b. Szer piersi 11mc. Prop dr Sirka to 380 lub 420 poytech (okrągle - własny wybór). Wybrałam 420 ale bije się z myślami czy jest to dobry wybór. Co sądzicie kochane, te które są już po. Może znajdzie sie tu kobieta z podobnymi cycuchami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za spam ale ucina mi poprzedni post niestety a chciałam się troszkę rozpisać... ostatecznie musiałam w skrócie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikoralik
Ja niebawem mam konsultacje i boję się samej konsultacji Możesz coś więcej powiedzieć jak było na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie czego bać. Sama sie bałam ale pan sirek jest bardzo sympatyczny i moj stres w momencie miał. Wszystko mi dokładnie wyjaśnił nawet nie musiałam o nic pytać a do tego nawet żartowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikoralik
A na jakie się zdecydowałaś politech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polytech, 420 ml okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikoralik
A jaki profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile dobrze pamietam to 5.7. Szerokośc****ersi mam 11 mc i jest ona tak samo szeroka jak wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobitki po podniesieniu lub podniesieniu i jednoczesnym powiększeniu. Mam zaplanowaną op u dr Paciorka Ale zastanawiam się nad Sirkiem. Tylko brak zdjęć po takich zabiegach czy możecie się pochwalić?? Byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja jestem przed operacja ale co do osoby to jest bardzo miły i konkretny, 25 lat na rynku. Idź na konsultacje i stwierdzisz po kogo wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zastanawiam się jeszcze nad dr Obrockim. Podobno pięknie robi podniesienia. Konsultacja na pewno dużo wniesie. Ale szkoda że nigdzie nie ma zdjęć żeby ocenić jak doktorowi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szkoda. Ja jestem umówiona na samo powiększanie. A co do konsultacji to pózniej nie będzie tak łatwo jak pójdziesz do paru dr ;) każdy pewnie zaproponuje trochę inny np implant i dopiero będziesz miała zamieszanie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko proponuje wybrac jednego i ja polecam sirka i myśle ze większość kobiet tutaj Ci go poleci. A skad jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolic bb. Więc mam bardzo blisko. Tylko jak mówię to nietypowa operacja duże ryzyko powiklan. Już jeden lekarz mi odmówił. Jeśli ktoś czyta to forum proszę dziewczyny odezwijcie się po takiej op. Podniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej będzie jak sie wypowie Kobieta która miała rowniez podobna operacje ale wiesz tak szczerze to Na forum i tak nikt ci nic konkretnego nie powie bo każda z nas jest inna. Idź na konsultacje do tych różnych specjalistów i dowiesz sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kochane ka miałam konsultacje u doktora Shirka miesiąc temu i zabieg mam na koniec października sam doktor super panie w recepcji tez bardzo miłe. A jeśli chodzi o zabieg bardzo boje się narkozy. Doktor wybrał implanty 450 ml. Ponieważ moja pierś jest bardzo mała ale miałam też okazję przymierzyć 480ml i końcem końców zdecydowałam się na większe z racji tego że jak mierzył jest nie wielka różnica i pierś wcale nie jest ogromna pytałam doktora czy taka będzie dosłownie po operacji odpowiedzi ze tak ponieważ to zależy kto z jakimi piersiami przyjdzie ja z moimi malutkimi to akurat będą piękne a jak bym miała większe to wiadomo były by mega duże.Czy ktoras z pań tez ma termin na koniec października. Z jednej strony bardzo się ciesze ale z drugiej panicznie się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana a ile masz wzrostu ?. Ja swoją miseczkę mam małe b. Pod biustem 70. Wzrost 174 i zaproponował mi 380 i 420. Wybrałam 420. Zabieg tez w październiku ale początkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jej zazdroszczę zabiegu na początku października ty juz będziesz mieć to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pogadamy na e- mailu a jesteś z Bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 171 wzrostu i 62 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×