Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość Sajgon
Wybudzali mnie na sali pooperacynej...nawet snilo mi sie cos i nie bylam zadowolona ze mnie wybudzili:-)nie czulam zadnej rury.zadnej.super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajgon
Nic nie czulam.zadnej rury.naprawde czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajgon
Na sali pooperacyjnej wybudzaja!!!Nawet nie za bardzo chcilo mi sie obydzic bo fajny sen mialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzyy
Cześć:) Mam konsultację na 27.11. również w sprawie powiększenia piersi. Wysłałam już zaproszenie mailowo na grupę, która, jak zauważyłam, została niedawno utworzona. Jak każda zainteresowana - przed - jestem przerażona, podekscytowana zrazem i niezwykle ciekawa jak u Was sytuacja :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mail odesłany :) zapraszamy K.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 miesiące po zabiegu powiększenia piersi...nie chcę pisać o efekcie zabiegu, bo ten zależy od oczekiwań, chce napisać o lekarzu...dr Janusz Sirek to najcudownieszy, najbardziej życzliwy lekarz jakiego spotkałam...ma w sobie dużo ciepła, spokoju i nigdy nie bagatelizuje problemów swoich pacjentów ... czułam i dalej czuje się zaopiekowana...polecam, polecam i jeszcze raz polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida772
Hej jestem zapisana na zabieg- face liftu Twarzy u doktora. Konsultację już przeszłam czekam na samą operację. Proszę mi powiedzieć czy znajdują się tu osoby po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!Ja mam pytanie czy jest tu ktoś,kto miał pomniejszane piersi wraz z podniesieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leżałam obok Pani która miała powieki robione i lifting u Dr. Widziałam ja przed i po. Choć po była strasznie opuchnięta to i tak wyglądała lepiej niż przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś może jak wyglądały jej "rany" po? ogólnie miała dobre samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była zapakowana w bandaż, nie widziałam. Ale myślę że dobrze się czuła bo odrazu jadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aginek
Witam, w piątek wróciłam po ostatnim etapie rekonstrukcji piersi na NFZ, zarówno polecam klinikę, jak i dr J. Sirka oraz syna Tomasza. Wspaniali lekarze, opieka na najwyższym poziomie i efekt bardzo piękny! Polecam , duży profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annl
Do Aginek Cieszę się, że jesteś zadowolona z efektu. Ja w grudniu mam II etap, i już jestem pod wrażeniem. Proszę, napisz ile było u Ciebie etapów i jak one wyglądały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aginek
do annl I etap to mastektomia + ekspander II etap to wymiana ekspandera na implant III etap to przeszczep tłuszczu ( miałam ten zabieg 2 razy) jeżeli jest taka konieczność to jeszcze możliwa jest symetryzacja, rekonstrukcja sutka... dr Sirek zapewnił mnie że dopóki nie będę zadowolona to będą poprawiać ! Teraz już jestem mega zadowolona, więc nie będę już marudzić, efekt końcowy jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Aginek Dziękuję za odpowiedź. Jestem po masektomii piersi 4 lata. Trzy lata zajęło mi aby zdecydować się na rekonstrukcję. Wcześniej uważałam, że to za zbyteczne. Mój pierwszy etap to przeszczep tłuszczu, drugi ma być w grudniu. III podobno implant, a IV to symetryzacja piersi zdrowej. O rekonstrukcji sutka nie myślę, będę szczęśliwa jak wszystko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annl
Poprzedni post był ode mnie. Nie zmieniłam pseudonimu. Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem ponad rok po operacji powiększenia piersi. Efekt jest super, musicie uzbroić się w cierpliwość bo dopiero po roku piersi osiągają swój ostateczny wygląd :) miałam politech 330cc wysoki profil. Piersi wyglądają naturalnie i są miękkie w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aginek, czy operację przeprowadzał dr Janusz Sirek czy dr Tomasz Sirek? na NFZ operacje teraz przeprowadza tylko dr T. Sirek, a w internecie nie można właściwie znaleźć żadnych opinii na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aginek
Witaj, tak teraz na NFZ operacje przeprowadza syn - Tomasz Sirek, mnie jeszcze operował dr Janusz, ale ostatni etap robił dr Tomasz. Nie masz się czego obawiać, jest on świetnym specjalistą, bardzo miły i wszystko wyjaśnia. Może nawet uczeń przerósł mistrza? Kto wie? Obaj lekarze godni zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj u dr J. Sirka. Lekarz do rany przyłóż!! Ciepły, cierpliwy i spokojny. Wszystko mi wytłumaczył, wszystko pokazał. W maju będzie mi powiększał biust. Dam znać jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia7617
Witam ja też jestem po konsultacji u dr. Sirka zabieg będę miała pod koniec kwietnia. Z konsultacji jestem zadowolona Pan doktor wszystko wytłumaczył mam nadzieję że implanty dobral odpowiednie i teraz trzeba cierpliwie czekać na operację i efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam miec operację zmnijeszenia piersi w czwartek własnie u dr Sirka, srasznie sie boję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aginek proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkc
Hej. Jestem po powiększaniu. Operacje miałam w październiku. Nie ma się czego bać. Efekty przerosły oczekiwania chociaż... bałam się ze będą za duże a teraz żałuje ze nie zrobiłam większych ale co tam :) są idealne kształtem, wyglądem i w ogóle sa ;). Implant 430 okrągłe, wyjściówka 75B a obecnie duże c, małe D. Zależy od firmy i od modelu biustonosza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aginek
do gość proszę się nie bać, wszystko będzie ok, bo jest Pani w dobrych rękach. Teraz nawet usypiają bez intubowania, po operacji ból niewielki, a efekt wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aginek dziekuj***ardzo . A jaką miałaś piżamkę do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aginek
do gość piżamkę miałam różową ;) a serio polecam rozpinane na całą długość góry, wygodniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie taką kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia7617
Gość kc a jak przebiegła rekonwalescencja długo dochodziłaś do siebie po operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×