Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość o czym dziś
co do odchudzania....podobno wystarczy poćwiczyć biceps silnej woli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdki mnie 2 dni głowę suszył kolega,żeby skoczyć do pubu z jego dziewczyną i siostrą...brrr on i jego dziewczyna ok, ale siostra? nigdy za sobą nie przepadałyśmy,a ja masochistką nie jestem...zresztą innych dręczyć też nie lubię i nie poszłam z nimi nigdzie:) TenTamten no właśnie ja już tego jednego osobnika płci przeciwnej zaczynam sie powoli "obawiać";) może jednak zrobię opcję na wieczór z przyjaciólka hehe;) o czym dziś -no to spoko,ale nawet jakbyś znała to i tak byłoby na plus a skąd myśl,że znam właśnie mało mi znaną samicę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa od rana czemu obawiać ?? rozwiń mi to :D bo jak na razie rozumiem ten oto osobnik zabiega o twoje względy :) Na pewno z niego zacny kawaler jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
do O czym dziś Napisz petycję o zmianę tematyki, może coś da się zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
a skąd myśl,że znam właśnie mało mi znaną samicę? -odpowiedź,wbrew pozorom,jasna jak słońce-swego czasu jedną z gwiazd kafe była niejaka złośliwa samica,czasem ubierająca się w garsonkę....zapamiętam ją,może na zasadzie,że w stadzie szarych wróbelków,te kolorowe rzucają się w oczy....co było dalej nie wiem...podobno ktoś za pióka zaczął szarpać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam na dziś żadnej dobrej wymówki, a dwa za kobita nie przepadam w sposób nieracjonalny. zawsze jak się z nią spotykamy to wynika jakaś kłótnia. a dwa nudzę się jak mops, bo zawsze posprasza jeszcze jakichś znajomych i z nimi gada :/ może będę miała farta i przy tym mrozie strzelą szyny kolejowe i nie dojedzie do warszawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
Napisz petycję o zmianę tematyki, może coś da się zrobić -dawno wyrosłam z pisania jakicholwiek petycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten czemu obawiać ?? rozwiń mi to bo jak na razie rozumiem ten oto osobnik zabiega o twoje względy Na pewno z niego zacny kawaler jest no tak, on jest zacny,a ja ta niedobra:P no stara się coś tam, stara,ale jak on mi pisze "cukiereczku", "słoneczko" a ostatnio nawet "diabełku" hehe tylko nie wiem do czego niby te epitety pasują:P to aż mam ciarki,bo hmmm a jesteśmy na stopie "znajomi" a nie "misiaczków", "kochań" itp itd;) może ja się czepiam? może facet tak po prostu ma,że lubi się szybko spoufalać choćby "słownie";):P poza tym on, by coś chciał bardzo bardzo bardzo..., a ja go lubię po prostu lubię:) i jakoś niezręcznie się czuję kiedy np pisze "miłego dnia i całuję Twoją szyjkę i brzuszek":P zrobisz mi wywód,że jestem złą kobietą nie doceniającą zaangażowania faceta?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym dziś a to ciekawie słyszeć o niejakiej złośliwej samicy:) hehe dobre:) gwiazdki może nie będzie tak źle?:) głowa do góry:) może jednak nie dojedzie do Wawy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś przetrzymam, może choć jakaś fajna knajpa będzie :D zresztą mój krasnolud wytrzymuje wszystkich moich powalonych kumpli to i ja muszę w sobie odnaleźć pokłady cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku nie będę robił wywodów :) Szanuje twoje zdanie i podejście :P w końcu to twoje życie :D ale to może jak tak dziś będziecie siedzieć i tak popijać grzańca oglądać te filmy :P to ostudź jego zamiary :) Wiem że , miło jest jak ktoś o kogoś zabiega :P ale o co ma się chłop męczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten bo wiesz... wszystko byłoby dobrze, gdyby on się tak nie spieszył;) ale jak to mówi jedna z moich kumpeli "gdybym ja nie miala faceta, a Ty nie bylabys moja kumpela, to mmmmm takie ciacho z niego jest" hehe:) wiec cóż;) może ja go dziś lekko ostudzę,ale tak,żeby nie ostudzić,bo fakt CIACHO NIEZIEMSKIE jest:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten tylko muszę zrobic to w miarę delikatnie i subtelnie a nie np "prrrrrrrr" "stop" hehe:P:P:P żeby faceta nie przestraszyć i nie zrazić;) a tak poza tym znów własnie pisal, tym razem,ze chyba przestawi wszystkie zegarki na 19,by byc juz u mnie;) heloł, szalony jest:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten nio on tak biega za mną już drugi miesiąc;) do niej podobna czyżby szczęśliwa zaobrączkowana?:) a co do "klocuszków" nigdy się tak jakoś nie spieszę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D no tak ale prędzej czy później będzie trzeba podjąć jakąś decyzje i to ryzyko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten narazie to ja muszę podjąc ryzyko, przyodziać ubranko, kozaczki, czapulkę,rekawiczki i na te mrozisko lecieć buuu:(:( ale Wam miłego i mimo wszystko ciepłego dnia życzę, chociażby ciepłego w sercach i głowach:D TenTamten , poza tym dałes mi do myslenia, mam 3 godz w miescie do zalatwienia roznych spraw i bede sie zastanawiac...;) nad moim wieczorem, panem "diabełkiem" i tym ryzykiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło że moje rady zostały wysłuchane ;) Dziękuje i życzę też udanego dnia i wieczorku oczywiście :) a i liczę na jakieś informacje jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna no zobowiązuje :D ale z mężem też możesz się pobawić w te klocuszki :) Niech zrobi to jeszcze raz co robił przed poznaniem ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha :) TenTamten :) No rozsmieszyłeś mnie :) ale dobrze radzisz więc posłucham :P Wyobraziłam sobie mojego "starego" w ponownych zalotach :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
rozkręciliście się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×