Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość Annuszja Gangrena

Cześć. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w Kafeteryjnym Klubie Plotkarek. Zapisy nie obowiązują. Członkinią KKP może być każda osoba płci żeńskiej, odnajdująca w sobie szczere upodobanie do plotkowania. Tematyka plotek - dowolna. Zabrania się używania wulgaryzmów. A więc, amatorki stugębnych plotek - do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka niewiarygodna
tak na sucho mam plotkować?polej wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz..."każda osoba płci żeńskiej"...czy to oznacza bana na facetów? bo jeśli tak to bezsensu, każdy wie że największe plotkary na tym forum to faceci! poza tym to jawna dyskryminacja płciowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Dobra. Stawiam postu;at, żeby do naszego klubu mogli dołączać faceci. Ale dopiero wówczas, kiedy żadna z członkiń nie postawi swojego veta. Możemy także nadawać wybranym facetom status Członka Honorowego KKP - zwracając szczególny nacisk na słowo "członek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami dawaj! jakby co to cię obronie ale to musi byc niezły nius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! tak jakby faceci nie plotkowali:D często gęsto spotkałam się właśnie z przypadkami,że to faceci byli mega plotkarzami:P zresztą to niezdrowo obgadywać i plotkować:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
News jest słabiutki widzę ze nie umiemy plotkowac kiedy mozemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Słuchajcie, moim zdaniem faceci nie wiedzą jak wygląda prawdziwe plotkowanie. Może jeden na iluś tam potrafi porządnie plotkować, ale plotkowanie jest domeną naszej płci. Pomyślcie sobie, dlaczego urządzamy sobie babskie pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Ja się mogłabym zapisać, ale zastanawiam się, czy tutejszy statut nie zawiera zbyt wyśrubowanych warunków przyjęcia i uczestnictwa. Bo jeżeli również stąd miałabym być wyproszona to chyba zaczęłabym się powoli zniechęcać do całego portalu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie sobie, dlaczego urządzamy sobie babskie pogaduchy pewnie zeby sie dowartosciowywac :P ewentualnie usłyszec ze komus jest gorzej niz wam samym :P:P:P ale spoko tutaj nie mam wstepu :P wiec ide stad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Musimy zadbać o poziom plotek! To mają być plotki wyszukane, na poziomie! KKP ma trzymać odpowiedni poziom. W końcu nie jesteśmy przekupkami na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
W zyciu każdy plotkuje, ale jest plotkowanie i plotowanie. Tak ogólnie mnie np większość plotek zupełnie nie interesuje. Nie wiem dlaczego tak jest, widać nieliczni zasłużyli na moją uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
To ma być plotkowanie przez duże P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
To ja wrócę, kiedy uda mi się uruchomić swój WYSZUKANY aparat plotkarski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Jaki apparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże P.
jak co ? Plotka Płot Psełdonim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
No chyba człowiek coś takiego jak aparat plotkarski posiada? Analogicznie do aparatu mowy chociażby. Oj, coś mi się wydaje, ze jako spiritus movens przedsięwzięcia powinnaś być lepiej przygotowana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Co się krzywisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Uważam, że prawdziwej plotkarce żadne maszyny i apparaty nie są potrzebne. Wystarczy, kiedy rozewrze szeroko paszczękę i zacznie z siebie wydawać dźwięki z szybkością karabinu maszynowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×