Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Dokładnie "złośliwa" - grzaniec i film!!! TenTamten - są tacy co by chcieli a nie mogą i tacy co mogą ale jak narazie nie chcą :P albo juz nie chcą :) Wiec problem trzeba rozwiązać tableką przeciwbólową, a okres po ciąży i tak powróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steper mam. ale kupiłam za tani i nie ma regulacji i też mi się nudzi i nie mam drugie części tego zestawu fitness czyli tv. jestem mistrzem w wynajdywaniu wymówek :D ostatnio sąsiadka się zaoferowała skakać na skakance to może ją w końcu namówię na wspólne tupanie na klatce schodowej. kurde ale zimno. mam w robocie pokój w suterenie, gdzie są stare drewniane nieszczelne okna i zepsuty kaloryfer. brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Tamari, nigdy nie mów nigdy. Pomyśl, miałabyś się tyle tych tablet nałykać na darmo? Co innego kobiety, które co miesiąc nie cierpią. One nie muszą sobie niczego wynagradzać ciążą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem rzeczywiście poważny :) Chcą ale nie mogą to ja mogę pomóc :P Mogą ale nie chcą . Niech żałują co tracą A na ten powrót po to jeszcze nic nie wymyśliłem :) ale ponoć po ciąży jest już mniej bolesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna złośliwa- to tak "go" z przymrużeniem oka ten znajomy bardzo by chciał i wieczór, i grzańca, i film i te przymrużone oko i nie tylko...;)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak boli to sobie wygrzewam brzuszek podusią elektryczną (może sobie ja do pracy przytachać) leków staram się nie brać (jak mnie bardzo dopadnie to nospa tylko), bo to raz ze chemia, a dwa że organizm się uodparnia. nie chce mieć tak jak mój krasnolud, że jemu to już tylko ketonal pomaga jak go coś boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten - ja należe do te drugiej grupy - no prawie :) Bo mam juz przychówek w postaci dwóch "bachorków" :D i jak narazie "STOP" :) A to nie prawda, ze po ciąży mniej boleśniej przechodzi się okres - przynajmniej nie umnie :) A co ja się bede tak intymnie spowiadac ;) "Złośliwa" - heh, to taki znajomy :) ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Złośliwa, zjawisko znane w przyrodzie i z doświadczenia obstawiam, że wymyślisz świetną wymówkę, żeby się nie spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no wiesz co lusia mnie w sumie juz boli coraz mniej kiedys lykalam 12-16 a teraz max 8 na dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna - to gratulacje przybytku :D ja się dorobiłem jednego ale nie wiem czy mniej okres po boli bo go nie miewam :D w końcu facetem jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Tamari, naprawdę? :O Ja jak żyję nie wzięłam tabletki z powodu tego typu dolegliwości. Przynajmniej w tym przypadku miałam szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba zgona zaliczyla z bolu mozna oszalec, mi sie zdarzylo rzygac nawet z tego powodu ohyda:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna "Złośliwa" - heh, to taki znajomy ha ha ha nie no, ogólnie jest miły,sympatyczny,wesoły,super się z nim rozmawia w sumie o wszystkim,świetny kompan do piwka i na wieczorny seans filmowy... tylko ten znajomy najchętniej zostałby później u mnie na śniadanie...a ja powiedzmy hmmm...nie jadam śniadań;):P oczywiście poza kawką,obowiązkową! :D Luśka z W... Złośliwa, zjawisko znane w przyrodzie i z doświadczenia obstawiam, że wymyślisz świetną wymówkę, żeby się nie spotkać ale wiesz, to kuszący pomysł, z domu nie będę musiała wychodzić, do tego on przyniesie grzańca ze sobą,film sie obejrzy nie samej... ale sama nie wiem...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Ja tylko czasem muszę na główkę, na szczęście niezbyt często. Natomiast moja mama twierdzi, ze głowa bolała ją w życiu z trzy razy, kiedy miała grypę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"ale wiesz, to kuszący pomysł, z domu nie będę musiała wychodzić, do tego on przyniesie grzańca ze sobą,film sie obejrzy nie samej... ale sama nie wiem...hmm" w takim razie miałam na myśli nieco inne zjawisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten Chcą ale nie mogą to ja mogę pomóc Mogą ale nie chcą . Niech żałują co tracą heh jak to mówił mój były "Ty zawsze musisz cos chciec kiedy akurat ja mam inne plany?" i to by było z mojej strony w tym temacie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa - chyba taki rodzaj relacji jest najgorszy, nie? Chociaz z drugiej strony to chyba każda chciałby miec takiego stałego adoratora, ach :) Wiecej przemawia za - grzaniec - on, film - on, Twój tylko lokal :) A poźniej zawsze możesz powiedzieć, że głowa Ciebie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka z W... w takim razie miałam na myśli nieco inne zjawisko no tak, bo jemu tak nawet nie zależy na tym grzańcu i filme, jak na wieczorze ze mną...;) jakoś tak "delikatnie" inna opcja od mojej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna Wiecej przemawia za - grzaniec - on, film - on, Twój tylko lokal A poźniej zawsze możesz powiedzieć, że głowa Ciebie boli nio mój stały adorator heh właśnie się "ubezpieczył" z pytaniem... 'słonce a jak się dziś czujesz?" heheh czyzby bał się mojej jakiejs nagles migrenki? ojojojoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mieliście jeszcze jakieś ciekawe hasełka które warto by było zapamiętać ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
plotkujecie?nie chce mi się czytać całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"no tak, bo jemu tak nawet nie zależy na tym grzańcu i filme, jak na wieczorze ze mną... jakoś tak "delikatnie" inna opcja od mojej" Tyle zrozumiałam, ale dalej już nie, znaczy, że skłaniasz się jednak mimo wszystko do odbycia grzańcowo-filmowrego wieczoru z tymże panem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×