Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

mi się w czasie okresu organizm zatrzymuje wodę i czuje się jak balon. nie znoszę tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Wzrost 171 cm Waga 60-62 kg Chuda jesteś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdki mi się w czasie okresu organizm zatrzymuje wodę i czuje się jak balon. nie znoszę tego też tego nie lubię:( a właśnie za parę dni okresik przybędzie...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
ja tam nie wiem ile ważę i boję się stanąć na wagę :/ Boisz się, że waga się zarwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam co rozwijac w sumie w temacie gogiego:) ja mam 163 a waze 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Ja sie nie czuję jak balon, wiec co? odbiegam od normy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
też tego nie lubię a właśnie za parę dni okresik przybędzie...brrr No, może jednak nie przybędzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
ja nie mam co rozwijac w sumie w temacie gogiego Opowiedz, jak to z nim było? No i jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
Ja sie nie czuję jak balon, wiec co? odbiegam od normy? Na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w sumie waga porządna jest i może przetrzyma, ale sobie humor popsuje. wiecie święta były i takie tam :/ muszę zacząć ćwiczyć, ale przy deficycie kasy z racji, że jestem bez pracy (znaczy jeszcze do końca miesiąca siedzę w starej) stałam się strasznym żydem i żydzę sobie na basen. hmm...może sobie zaciągnę jakiś filmik z jogą, przy okazji nad postawa bym popracowała...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
No, może jednak nie przybędzie... Nie masz z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annuszja Gangrena
nie no w sumie waga porządna jest i może przetrzyma, ale sobie humor popsuje. wiecie święta były i takie tam :/ muszę zacząć ćwiczyć, ale przy deficycie kasy z racji, że jestem bez pracy (znaczy jeszcze do końca miesiąca siedzę w starej) stałam się strasznym żydem i żydzę sobie na basen. hmm...może sobie zaciągnę jakiś filmik z jogą, przy okazji nad postawa bym popracowała...hmm... A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze stolycy :/ mam tez kije do nordicu i nawet umiem chodzić, ale nie mam z kim i mi się nie chce bo nawet z mp3 umieram z nudów po 30 minutach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dylemat czy isc do kina czy posiedziec z siora i jej chorym dzieciakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do kina -- dziwne by było jakby się Tamari nie spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami :) chyba do siebie po prostu :) tak jakoś ten nik wybrałam. Tamari - albo rodzinnie albo ukulturalnianie :) Ja gdybym miała wybór poszłabym do kina :) z chorymi dziecmi juz się nasiedziałam, swoimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"Ja sie nie czuję jak balon, wiec co? odbiegam od normy? Na to wygląda." To już i tak tylko gwóźdź do trumny, wiec whatever .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko wlasnie kazdy ma inny gust wiec moglam sie nie spodobac a film to australia ale juz zrezygnowala, zimno jest i mam okres, odechcialo mi sie kina boli mnie brzuch, chyba tablety przestaly dzialac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Gwiazdki, ja polecam taki mały stepper, w domu nie przeszkadza, a można się nieźle zmęczyć, czyli raz spalić, dwa uruchomić endorfiny No i jest jeszcze trzy - kręgosłup, któremu się należy trochę ruchu, żeby mógł odnaleźć najlepsze miejsce dla swoich cennych kręgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zimno, zimno :o Ja w szaliku siedzę w pracy :o A na okres to podobno Ketonal jest naj, moja siostra tak mówi, bo bardzo źle znoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy ok, ciepło, ale jak pomyślę,że za jakiś czas musze stąd wyjśc i pojechać coś załatwić to brrrr...:( do kina też mi się tak jakoś średnio chce iść,ale z drugiej strony bym cosik obejrzała;) znajomy właśnie namawia mnie na wieczornego grzańca na rozgrzanie,więc może się skuszę i... zaprponuję grzańca u mnie przy jakiś dobrym filmosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×