Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość Plotkareczka
Zatem Twoja alkowa jest nieciekawa? Dobrze zrozumiałem przesłanie? Szalenie mi przykro z tego powodu. Szalenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic gorszego niz nuda z alkowie.... ale coz jak sie nie ma co sie lubi... to sie spi z termoforem:) heheheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, jasne, jakoś plotki chwilowo nie chodzą, więc może by rzeczywiście pobajdurzyć. Niestety, aż takiej fantazji to ja nie posiadam, żeby na poczekaniu wymyślać opowieści z gatunku hot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Owszem, są znacznie gorsze rzeczy, niż nuda w alkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Jeśli o mnie idzie, to wręcz odwrotnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Afrodyta? A Ty z kim, bądź z czym masz w zwyczaju sypiać? Pytając wporst - kogo bierzesz do łóżka, abo kto Cię do niego zabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Jeszcze nie wiem, co mnie powstrzymuje. To się okaże dopiero w trakcie dalszej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotkareczka.. hahahah powiem tyle,że na szczescie ja z termoforem nie sypiam:P a reszta.. niech pozostanie w sferze domyslu .. licze na twoja wyobraznie.. bo jak mniemam nie brakuje ci jej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotkarka, rozumiem, że wolałeś na wszelki wypadek nie zniechęcać do siebie na wstępie Afrodyty, stad to wstrzymanie. No ale ona waśnie wyznała, że w kwestach alkowy nie szuka urozmaicenia, więc chyba możesz śmiało - jak to mawiasz - uruchomić moce przerobowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta i brat - jak w morde strzelil 181cm mam - na 3 miarkach sprawdzane. pewnie za duzo sie garbie przy kafeterii :P ale 183cm bylo stwierdzane wieki temu... Luśka, ty sztywniaro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Wyobraźni mi nie brakuje, ale pozwolę sobie zwrócić Twoją uwagę, że to nie jest klub posiadaczy wyobraźni, lecz lokal skupiający plotkary. Opowiadaj więc bez zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ....:O:O:O to ty juz w dół lecisz ? my w tym samym wieku .... wiec i ja dzisiaj sprawdze ile mi zostało z tych 189 cm z 2008 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka z Windsorów Plotkarka, rozumiem, że wolałeś na wszelki wypadek nie zniechęcać do siebie na wstępie Afrodyty, stad to wstrzymanie. No ale ona waśnie wyznała, że w kwestach alkowy nie szuka urozmaicenia, więc chyba możesz śmiało - jak to mawiasz - uruchomić moce przerobowe hahah lusiu mila... jak ty szybko umiesz "wnioski" wyciagac.... hahhaha brawo;) ale mam dla ciebie dobra rade... naucz sie zlociutka czytac ze zrozumieniem..:):) wiem , wiem, czasami stwarza to male problemy, ale wierze,że sobie poradzisz.. jak to mowia.. trening czyni mistrza... a poza tym przeciez uczymy sie przez cale zycie.. wiec trzymam kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Mocy przerobowych nie mogę uruchomić, albowiem na moim szrajbtyszu leżą stosy bumag, których dłużej ignoworować nie mogę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Skoro Twoje nocne namiętności dotyczą jedynie rozgrzanego termoforu, to opowiadaj. Nie jest to może szczyt oczekiwanych emocji, ale, jak to mawiają Rosjanie: na bezpticziju i żopa saławiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotkareczka Wyobraźni mi nie brakuje, ale pozwolę sobie zwrócić Twoją uwagę, że to nie jest klub posiadaczy wyobraźni, lecz lokal skupiający plotkary. Opowiadaj więc bez zwłoki. plotkareczko.... ciesze sie,że masz rozwinieta wyobraznie;) to juz cos.... no ale jesli to nie jest "klub posiadaczy wyobrazni".. to co ty tutaj robisz? przeciez sam napisales ze u ciebie z wyobraznia wszytsko ok... a po chwili zaprzeczasz echhh mezczyzni:P ale jesli juz tak bardzo cie interesuje moja alkowa... zapytaj Luski.. ona jz wie wszytsko...na ten temat....:P taka bystra bestia z niej.. heheheh:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta, a w którym miejscu przeczytałam bez zrozumienia? Bo ja oczywiście uczę się całe życie, a teraz szczęśliwy los postawił na mojej drodze właśnie Ciebie, wiec liczę, że mnie nieco oświecisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Ja również się cieszę, iż posiadam rozwiniętą wyobraźnię a moja radość jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu... ja nauczycielka niczyja nie zamierzam byc... znasz takie pojecie jak samoksztalcenie...? wiec powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Cześć, Ślicznotko. Ty wiesz, że Luśka właśnie zeznała, iż spędza romantyczne noce z rozgrzanym do czerwoności (na skutek emocji) gumowym termoforem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Zaś o konkretne informacje wolę się zwracać do źródła. Czy ja Ciebie dręczę wypytując o termofory Luśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia az tak Ci zimno?? mi w domu goraco i chodze w krotkim rekawku a w nocy spie pod cienka kolderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotkarka, specjalnie dla Ciebie również zajmę się teraz obowiązkami, bo przecież wiem, ze moje opowieści (choćby i te dotyczące emocji odtermoforowych, a wiec z małym prawdopodobieństwem zaczerwienienia uszu) odciągnęłyby Cię niechybnie od stosów czekających bumag ;-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotkareczka...nie watpie w twa radosc wielka;P no to jak z ta wyobraznia? plotkarki jej nie maja? ja mysle ,ze wlasnie plotkarki maja az za bardzo rozwinieta wyobraznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×