Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość Plotkareczka
Ja jestem dość nietypową plotkarką. Wyłączam moją wyobraźnię na czas ploteczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Taaaaaaa, "skromniej posilam się żywnością"... Luśka, zaczniesz normalnie się odżywiać, przytyjesz 20 kg a żaden termofor nie będzie Ci potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swój plan redukcji miejsca w alkowie oraz dogrzania organizmu załatwić za pomocą 20 kg tłuszczu? Bardzo kusząca propozycja, ale jest zasadnicza różnica między tłuszczem a termoforem, i chyba nie muszę wyjaśniać jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Bumagi mają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Raczej one mnie nie dręczą. Chwilowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jakże mogłam pomyśleć, że obcowanie z Tobą mogłoby być udręką :) W takim razie może To Ty powinieneś już nie dręczyć bumag swoją nieobecnością, bo pewnie nie mogą się biedaczki doczekać pożądanego (Twojego) towarzystwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka
Tak jak Twój gumowy termofor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
Nie sądzę, no, chyba że Twój termofor jest pedałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia i plotkareczka - dziewczyny proszę się nie kłócić tylko miło plotkować ;P PS oceniam wlasnie swoje mocne strony - ktoś zna niemiecki zeby podpowiedziec czy dobry tekst dałem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
Ja znam. A Gem jest typlomowaną germanistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
Skoro to możliwe, to proszę przyjąć do wiadomości, że mnie ten Twój gumowy przyjaciel zupełnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, a co my z Plotkarka innego mogłybyśmy robić, gdybyśmy przestały się kłócić? No w każdym razie ona wygląda na zinteresowaną jedynie taką formą kontaktu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
"Mięciutka otoczka...". Ładnie, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
Jasne, jasne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wesoła Plotkareczka Ja znam. A Gem jest typlomowaną germanistką." to przetlumacz mi szybko te zdania z postow cwaniaczku/ro: "oceniam wlasnie swoje mocne strony - ktoś zna niemiecki zeby podpowiedziec czy dobry tekst dałem? Skoro to możliwe, to proszę przyjąć do wiadomości, że mnie ten Twój gumowy przyjaciel zupełnie nie interesuje." masz max. 2 minuty na to :D :P :D :P PS kafe muli mi strasznie dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
Jak mam ocenić jakość tłumaczenia, skoro tłumaczenia nie widzę. Nie jestem przecież jasnowidzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła Plotkareczka
Chyba masz zbyt dobre zdanie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka i plotkara - e no test miał być czy plotkara nie ściemnia ze zna niemca :P dobra macie moje zdanie: "Kundenorientiertes Angehen bei Erstellung der Antworte an Kunden oder vertriebsunterstützende Mitarbeiter" brzmi dobrze chyba, nie? wazne to jest bo do mojej oceny rocznej za 2008 idzie :P PS nie bede pisal ze nieraz po pol dnia na kafe spedzalemw ramach osiągnięć w 2008, nie? ;P czy napisać to? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc chyba brzmi dobrze ;-) A o kafe raczej nie ma potrzeby wspominać, bo oni na pewno takie rzeczy przyjmują za pewnik. Po prostu każdy szanujący się obywatel to miejsce powinien od czasu do czasu nawiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×