Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

"kwiatek- polityka nie polega na widzimisiê" polityka mocarstwowa moze sobie nawet na widzimisie pozwolic zeby postraszyc maluczkich... "i mo¿esz mówiæ co chcesz- Rosji chodzi³o o Europê" czemu tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - nikt mądry w Europie Rosji nie podskakuje ... czemu niby Europa mialaby byc celem postraszenia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
a dajcie spokoj z tym gazem! tamari, ale ten capo ma jakas dorotke. nie przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ike nie mamy juz argumentow, co? :P na przyszlosc najpierw zalecam pomyślunek zanim cos powiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dajcie spokoj z tym gazem!" a dajemy juz dajemy ovieczko.. chodzilo mi zeby utrzec nosa ikusinskiej-madralinskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polityka mocarstwowa moze sobie nawet na widzimisie pozwolic zeby postraszyc maluczkich.. właśnie postraszyc i obiecuję nie bedę wiecej z tobą gadać! zawsze jak zaczynam zabierają mi net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze jak zaczynam zabierają mi net " bo głupoty gadasz. do garów jak rasowa baba sie bierz póki gaz jeszcze jest :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i obiecuję nie bedę wiecej z tobą gadać!" nie gadaj. za mądry jestem dla ciebie zatem moze nie podejmuj polemiki zeby sie nie osmieszyc po raz kolejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek o czym ty mówisz straszy się maluczkich nie dlatego , że podskakują- a że podskakują w oczach rosjii to juz inna sprawa straszy się na wszelki wypadek żeby pokazac- ja się jeszcze liczę wiadomo, że Rosję dosięgnął głeboki kryzys a gdzie szuka się pieniędzy kwiatek? u sąsiadów;) a jak? wojną! a jak myslisz co zrobi zaszantażowana europa?- nic- przymnknie oko na pewne sprawy- po co ? żeby ike mogła ugotować obiad dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj. za mądry jestem dla ciebie kwiatek tu plotkujemy a nie składamy pobożne życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
mnie by przeszkadzala chyba dorotka jakas... chyba ze to jego corka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha raczej nie nie przeszkadza mi bo nie biore tego na powaznie, znaczy jego:) chociaz go lubie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - otoz jesli Rosja zakreci kurek z gazem Europie to wtedy bedzie wojna o nosniki energii i moze pojda z Europy na Rosje wlasnie... wiec w interesie Rosji jest tez wspolpraca z Europa a nie straszenie wtedy gdy Europa grzecza jest (bo jest) - rzadzi uklad paliwowy prorosyjski w Europie niedouczona kobieto... a Ukraina jest niepokorna i dlatego Rosja co roku odcina im gaz poki nie zaplaca choc czesciowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku- pożyjemy zobaczymy:) i wtedy podyskutujemy na temat czyjegoś niedouczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
a nie myslisz tamari, ze jej moze to przeszkadzac? jestem troche staroswiecka moze... a Ci dalej z ta rosja i gazem! idzicie na forum The Economist. No ludzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że rosja co roku zakręca im kurek to też wszyscy wiemy- i to że odkręca go szybciej niż zakręciła - też do tej pory jakoś ike gotowała obiady;) w tym roku też zamierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - gdyby nie bylo jak mowie to by Europa Zachodnia nie parła do Gazociągu Północnego jak głupia... jest silne lobby energetyczne prorosyjskie w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca - nie beeeecz. tu idzie czy bedziesz miala co w garnku ugotowac ;) Sami - no dobra juz schodze z ike ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
zeby nie popasc w kompletny oblęd - spadam do domu. zajrze wieczorem, gdyz mam dzis nudny, wolny wieczor w planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek nie przeczę- osobiście sama uważam, że Europa powinna zrobić wszystko by uniezależnić się od rosyjskiego gazu- jakby nie było to kraj szalony ale wojny z Europa nie będzie bzdura nikomu to się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku byłbyś ostatnim, który na ike by wszedł i to też raczej po jej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wojny z Europa nie będzie bzdura nikomu to się nie opłaca" w przypadku gdy bedzie brakowac źródeł energii ludzie natychmiast skoczą sobie do gardeł... w Europie był wzgledny spokoj przez ostatnie 60 lat po masowym wybiciu ludzi w II wojnie swiatowej.. ale co bedzie w przyszlosci - ja jestem troche pesymistą ale oby moje slowa sie nie sprawdzily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatku byłbyś ostatnim, który na ike by wszedł i to też raczej po jej śmierci " eee tam. słaba kobieta z ciebie - na zdjeciu tylko chude ramionka widac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek i ty tak co roku kopiesz bunkier i robisz zapasy? sam przyznałeś , że sytuacja powtarza się od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - moje prognozy na przyszlosc to osłabianie UE na rzecz Unii Wschodniej oraz Zachodniej... czyli powrot do czasow z żelaznej kurtyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ale kopa w jaka opanowałam do perfekcji- chyba, że nie masz jaj o co w sumie mogę cię podejrzewać ;) wtedy klops- ale w sumie bezjaj i tak niewiele mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - śmiej się śmiej... wiesz ze gornicy na 1000m pod ziemie po węgiel schodzą? :P co bedzie jak wegla zabraknie? nie mamy alternatyw bo nikt o to nie dba... Polacy jak zwykle nie myśla o przyszlosci - "jakos to bedzie" to polska norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ja wygram masš i siłš w razie czego oraz pomoge sobie nozem - kop to jest dla dzieci na tv wychowanych :P dzieciaku ty ;P hehe dobra spadam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×