Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Gość o czym dziś
nie jestem na bierząco...kto jest ostatnio królem i królową kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
może tak rzucicie mi pierwszą piątke super aktywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Cześć Wkurzona, jesteś jeszcze w tej piątce aktywnych, o którą pyta zainteresowana bieżącymi plotkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mieliście jeszcze jakieś ciekawe hasełka które warto by było zapamiętać ?? a co chcesz stworzyć jakąś ksiązke "mądrości" z mojego byłego związku?:P kiedyś mieliśmy przezabawną sytuację...byliśmy w długi weekend na wypadzie i posprzeczaliśmy się na spacerze o coś tam...i nagle on mówi z całkiem poważną miną "jak będziesz taka niedostępna to Cię zamienię na orange!" a ja stanęłam dęba "i że co? że jaka niby jestem?", wtedy on pokazał mi wielki billboard naprzeciw jego,a za mną z reklamą Orange - babeczkąi hasłem " nie wiem jak Twoja kobieta,ale ja jestem dostępna 24/24h" ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
eh widzę,że nic tu po mnie...grono tutejszych plotkarek jest już zżyte i zaawansowane w jakimś temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka z W... ale głupio powiedzieć na "dobry wieczór",że po filmie..."nic nie będzie"??;):P wkurzona bardzo zona czemu bylam pewna ze spotkam tu zlosliwa a co niby złośliwa plotkuje? nie:) tak tylko sobie gawędzi,ale nikogo nie obgaduje,o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Wielka Księga Mądrości - tak to będzie odpowiedni tytuł książki z mądrymi wymówkami panów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
no ma się rozumieć ,że tylko po to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
sądząc po temacie,można tutaj plotkować bez oporów i bez poczucia winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
ba!,wszystko zdaje się usankcjonowane kafeprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten Wielka Księga Mądrości - tak to będzie odpowiedni tytuł książki z mądrymi wymówkami panów ten mój były pan M. miał zawsze milion wymówek:d to byłaby WIELKA KOPALNIA WYMÓWEK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł na wieczór hmm Film jakaś dobra komedia :) kolacja dobra :) i oczywiście wyborne towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
o czym dziś jakie tematy? 1. okres 2. odchudzanie 3. pomysł na wieczór ---coś cieniutko i zgrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
wkurzający mąż...eh...to taka bułka z masłem codzienności....ale żeby zaraz hit dzisiejszego dnia w rubryce-plotki......jakoś niezbyt wciągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten (konegund@o2.pl) konegund@tlen.pl Pomysł na wieczór hmm Film jakaś dobra komedia kolacja dobra i oczywiście wyborne towarzystwo proszę mnie nie drażnić:P u mnie w sumie na dziś zgadza,poza tym wybornym towarzystwem;):P chętny jest,ale ja hmmm... wkurzona bardzo zona mnie maz wkurzyl wczoraj mnie wkurzył nie-mąż;) nie wczoraj, a dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się głupio zgodziłam iść na z chłopem na piwo z jego koleżanką za którą nie przepadam. i jeszcze się nie bardzo mam jak wykręcić, bo już ostatnio go 2 razy samego wysłałam, a on się jednak z moimi znajomymi spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
ochudzanie....hehehehehe...przecież to stały temat powracający jak bumerang ...żadna nowość....nawet więcej-banał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
złośliwa od rana -znasz samicę?czy to tylko zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
do niej podobna -komentarz jest także odmianą plotkowania...a co ,przepraszam bardzo,nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa od rana nie przejmuj się ciesz się że, masz przyjemność spędzić wieczór w towarzystwie płci przeciwnej :D bo ja takiego szczęścia dziś nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym dziś
złośliwa od rana -no to spoko,ale nawet jakbyś znała to i tak byłoby na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×